Si e doni gruan tuaj te ardhshme? - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

si e doni gruan tuaj te ardhshme?

te palidhur ndonjehere?
te kete pasur lidhje por te jete ende e virgjer?
te virgjer?
jo te virgjer?
se kam problem mjafton ta dua e te me doje.

Si e doni gruan tuaj te ardhshme?

Si e doni gruan tuaj te ardhshme?

· 119 · 5718

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 23-02-2012, 22:58:49
Bishe seksi, se kom qejf te m'dobesoje pak se jom shnosh shume kohet e fundit  :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 23-02-2012, 22:59:58
o WS ta gjeta njonen LOL

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 23-02-2012, 23:02:54
Kjo qeka vetem per seks nga bythet  ;)  :D ok sille iher knej ta kultivojme  LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#53 ne: 23-02-2012, 23:07:14
WS ajo qeka femra me seksi qe kom pa nai here...me mu mos e gric se te grisa me dysh...aq te dobesoj LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#54 ne: 06-03-2012, 16:44:44
Te virgjer, miss bote,te shkolluar mire,bishe  ne shtrat dhe nen urdherat e mia...LOL

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#55 ne: 06-03-2012, 16:47:43
Te virgjer, miss bote,te shkolluar mire,bishe  ne shtrat dhe nen urdherat e mia...LOL

Degjo, pse nuk pi nai got Helm me RedBull?

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#56 ne: 06-03-2012, 16:50:41
E po tash ajo eshte deshire as helmi sben pune  :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#57 ne: 06-03-2012, 20:52:31
jo si dashnorja e parafundit :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 06-03-2012, 21:06:52
Po e fundit si eshte vuli LOL

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#59 ne: 06-03-2012, 21:07:32
e fundit me e ndershme se e parafundit  :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 06-03-2012, 21:09:00
Qendroi besnik, keshilla ime  :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#61 ne: 06-03-2012, 21:11:16
un po mos po sqendroi ajo

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 07-03-2012, 11:30:39
Me pyetje patetike nuk kam lexuar ndonjehere?  :(
Nese nuk di ta formulosh ben mire qe te kerkosh nje mendim, ose mos e hap si teme.

po ste pelqeu tema mos e hap fare se ka plot te tjere, pastaj secili eshte i lire te bej cte doje...

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#63 ne: 07-03-2012, 11:35:05
erela???

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#64 ne: 07-03-2012, 11:37:07
yes e dashur :perqafim

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#65 ne: 07-03-2012, 11:45:38
po shyqyr mi gru :perqafim

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#66 ne: 07-03-2012, 11:46:17
Mundesisht si Erelen... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#67 ne: 07-03-2012, 11:49:59
:perqafim por ka edhe shume me te mira se une ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#68 ne: 07-03-2012, 11:54:49
edhe si une Lefto...mos bej sikur se do LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#69 ne: 07-03-2012, 12:00:41
Pak nga ty pak nga ajo.... :D :D...Edhe pak nga Missi smund te genjej...LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 07-03-2012, 12:10:40
te kesh te klonohesh ne 100 veta mire do ishte, nder na ben :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#71 ne: 07-03-2012, 12:12:08
hahahaha...Jo moj jo se edhe keshtu bej pune jam si me qene 100 veta...LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#72 ne: 07-03-2012, 12:13:51
thua??? se besoj :D :P

lefter nami madh te ka dal, do behesh si lek plepi shoku

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#73 ne: 07-03-2012, 12:15:41
Kush eshte lek plepi?... :D

Nuk e them une thote ajo....LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#74 ne: 07-03-2012, 12:16:29
LOL ato doje te thoje ?!


lek plepi eshte nje cun i thencin qe u be i famshem nga nami i madh qe iu hap neper fb

Temat e fundit