Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: stellina
« ne: 07-08-2022, 19:04:17 »

Beterr
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 24-02-2009, 09:15:00 »

si nata pa diell e dita pa hene LOL
Postuar nga: iolushia
« ne: 08-01-2009, 12:52:01 »

.. Shkruaj me shkronja normale dhe pa ngjyra .. ;) ..
Postuar nga: Sirio00
« ne: 06-01-2009, 12:03:19 »

No sex= no life
Postuar nga: Stefi
« ne: 11-12-2008, 09:35:20 »

Jetohet, perfundimisht nuk eshte dhe aq keq LOL
Postuar nga: Shej
« ne: 09-12-2008, 17:04:56 »

 :S
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 09-12-2008, 17:02:54 »

si pa sobe ne dhome kur eshte dimer. :P
Postuar nga: Emira
« ne: 04-12-2008, 17:49:42 »

Larg qofte!-ja, keshtu e paramendoj.
Postuar nga: ZUZUNA
« ne: 04-12-2008, 08:36:02 »

Si peshku pa uje :D ;)
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 03-12-2008, 22:22:41 »

..Shume bukur..do me dukej sikur te isha kthyer ne ditet e femijerise edhe nje here..just greatt :)