Si e paramendoni jeten pa sex? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Si e paramendoni jeten pa sex?

   Si e paramendoni jeten pa sex?

  · 159 · 15824

  • Postime: 43
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 06-12-2004, 16:56:21
  Une e paramendoj si peshku pa uj. E ju?
   
  « Editimi i fundit: 10-09-2022, 11:37:48 nga M A X »

  #1 ne: 06-12-2004, 17:15:32
  Pergjigje interesante kjo e jotja, duke pase parasysh se vjen nga nje 15-vjecar!

  • Postime: 639
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 11-12-2004, 00:32:55
  Pershendetje...
  Jet pa sex???
  WAW  ........si nje kornize pa pikture brenda.....ose me keq fare....

  SEX... with the best die like the rest.....

  • Postime: 278
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 11-12-2004, 06:18:33
  jeten pa sex sja kam iden si do te ishte.... vec ma palidhje skishte me pase

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

  #4 ne: 05-09-2005, 14:12:12
  Jeta pas sex..........? S'kam iden se si paramendohet jeta pas sex.

  • Postime: 4836
  • Karma: +4/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 07-09-2005, 04:16:11
  un se di se ca osht sexy iher lene mo ta paramendoj.. :)

  • Postime: 1826
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 07-09-2005, 04:44:07
  Si nje nate e gjate dhe e zeze...

  • Postime: 257
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 07-09-2005, 05:10:10


   pershendetje

   Sexi per mendimin  tim ka lind nga natyra , gje qe e shte e obligueshme me e be ama edhe me e tepru mendoj q enuke shte mire, po lidhem eme nje mendim ketu ne lidhje se Qenka si Peshku pa Uje, Une mendoj qe nuke shte ashtu se edhe pa Sex jetohet , ama peshku pa uje nuk mundet me jetu as nje min apo per nje kohe shume te shkurter,

   Kuptohet qe eshte obligim trupor apo shpirteror si do quane, ama si po e shoh une nga ju ketu qe keni postuar ne kete tem mua po ma mer mendja qe ju dit e nat veq Sex po bajshi tjeter sen asgje.

    Respekt

  • Postime: 445
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 07-09-2005, 05:31:59
  Mendoj qe keta njerez qe kane shkruar lidhur me jeten pa seks edhe kane dhane keto mendimet e pakapshme per nje njeri qe i kupton keto gjera jane akoma ne fazen e re. Ju bre njerez keni nevoje me u rrite se jeta nuk eshte vetem seks. Ate dite kur te kuptoni se seksi nuk eshte gjeja me e rendesishme ne jete ju do te  >< ><

  Nuk i dini ju sfidat e jetes  :P

  • Postime: 1419
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 08-09-2005, 09:14:13
  ne fakt gje e mire eshte, po nuk eshte sikur e peshkruajn kto porno staret e mesiperm Jojo:

  • Postime: 86
  • Karma: +0/-0

  #10 ne: 10-09-2005, 08:26:47
  JU MASHKUJT E DITEVE TE SOTME KREJT MENDJEN VEQ SSSSSS E KENI
  SA SHEMTI QE NUK LEN TE SHOFI BUKURI
  VAJZAVE U KRIJON PAMJEN QE NGJALL NEVERI
  DHE NGA KJO NUK JU DUAN EDHE NESE DESHIREN UA PLOTESUAN
  AJO PER TO BEHET MJET PER TE MBRRI ENDRRAT E VETA, SI MENYR E VETME PER TU BER TE BENI QKA ATO DUAN...

  • Postime: 4836
  • Karma: +4/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #11 ne: 16-09-2005, 04:45:12
  sa me fat qenka ai gjyshi yt.. :)

  • Postime: 1826
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 16-09-2005, 04:52:34
  Ore Bambos, pse pishtarin i ke mbajtur gjyshit ti?

  • Postime: 126
  • Karma: +0/-0

  #13 ne: 16-09-2005, 05:05:49

  ne fakt gje e mire eshte, po nuk eshte sikur e peshkruajn kto porno staret e mesiperm Jojo:


   ;)

  • Postime: 244
  • Karma: +1/-0

  #14 ne: 27-09-2005, 17:14:16
  Jeta pa sex? nje gje shume normale..., ka mjaft prifterinje, murgesha dhe misionare qe ja dalin mbane edhe pa sex por ama sikur ta marrim kete pyetje nga truri i nje adolishenti pa tjeter qe jeta pa sex do te ishte si peshku pa uje.
  O njerez sexi eshte nje dhurate natyrore por ama nuk eshte gjithecka ne jete.

  K.

  • Postime: 406
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #15 ne: 28-09-2005, 12:58:11
  jeta pa sex do te ishte si peshku pa uje.


  hahaha...kshu mendoj dhe une

  • Postime: 5459
  • Karma: +3/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 28-09-2005, 13:10:12
  jeta pa seks = >< >< ><

  • Postime: 48
  • Karma: +0/-0

  #17 ne: 02-10-2005, 02:57:46

  Mendoj qe keta njerez qe kane shkruar lidhur me jeten pa seks edhe kane dhane keto mendimet e pakapshme per nje njeri qe i kupton keto gjera jane akoma ne fazen e re. Ju bre njerez keni nevoje me u rrite se jeta nuk eshte vetem seks. Ate dite kur te kuptoni se seksi nuk eshte gjeja me e rendesishme ne jete ju do te  >< ><

  Nuk i dini ju sfidat e jetes  :P


  Tamam ajo qe qesh duke thene vet.

  Keto qe flasin keshtu jane akoma ne ate fazen "Kiss and Tell". Ju duket vetja ne parajse e mendojne se nuk mund te jetojne ne asnje vend tjeter pervec asaj rese se shtate ku ndodhen per momentin. Problemi eshte se e kane harruar se ku kane jetuar deri ne momentin kur kercyen ne rene e shtate...lol.

  • Postime: 776
  • Karma: +2/-0

  #18 ne: 04-10-2005, 06:38:40
  si mezja pa raki...

  • Postime: 244
  • Karma: +1/-0

  #19 ne: 04-10-2005, 08:12:49
  Ha ha ha Ilir kisha harruar se ne shqiperi Rakia shkon me meze... e c'na beri ky mergim!!!
  Megjithate sexi ze nje vend te veqante ne jeten e njeriut por sexi nuk eshte jeta... ne jete ka shume gjera per tu shijuar dhe jetuar qe jane aq te shijshme sa vete sexi... Shikojeni jeten me sy te medhenj e te hapur...

  Urime!

  Temat e fundit