Si e paramendoni jeten pa sex? - 8 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Si e paramendoni jeten pa sex?

   Si e paramendoni jeten pa sex?

  · 159 · 15821

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #140 ne: 28-11-2007, 14:47:09
  Cilat veze mi ..nuk e kam dit se ke vez ti :D

  • Postime: 651
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #141 ne: 06-12-2007, 13:47:16

  po punoj ta heq mendjen nga seksi :D


  Ma trego si bëhet se e tentova 3 muaj ne Gjirokaster dhe rash ne depresion  :D

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #142 ne: 07-12-2007, 10:57:25
  E imagjinoj si ne nje loje shahu qe del remi. :P :P

  • Postime: 3003
  • Karma: +5/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #143 ne: 07-12-2007, 13:18:24
  Si e paramendoj???

  Njejte si jeta qe jam duke cuar. :D :D

  • Postime: 1209
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #144 ne: 07-12-2007, 13:35:10
  Me dhimje dursh, per korrektsi..shpatull ash.... :D :D

  • Postime: 1463
  • Karma: +15/-0

  #145 ne: 07-12-2007, 15:10:16
  Tamom si ai i paralizumi ne karrike qe dhe ushqimin e merr me tuba

  #146 ne: 07-12-2007, 17:13:43
  si chekja, me na ra duret ne toke

  • Postime: 1209
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #147 ne: 07-12-2007, 17:21:41
  Per korrektsi...shpatll at... :D m'vjen keq :D

  • Postime: 267
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #148 ne: 07-12-2007, 18:07:57
  si prift gati per vete vrasje  LOL

  • Postime: 17922
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #149 ne: 03-12-2008, 22:22:41
  ..Shume bukur..do me dukej sikur te isha kthyer ne ditet e femijerise edhe nje here..just greatt :)

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-1
  • Gjinia: Femer

  #150 ne: 04-12-2008, 08:36:02
  Si peshku pa uje :D ;)

  #151 ne: 04-12-2008, 17:49:42
  Larg qofte!-ja, keshtu e paramendoj.

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #152 ne: 09-12-2008, 17:02:54
  si pa sobe ne dhome kur eshte dimer. :P

  • Postime: 12143
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #153 ne: 09-12-2008, 17:04:56
   :S

  • Postime: 1007
  • Karma: +6/-0
  • Gjinia: Femer

  #154 ne: 11-12-2008, 09:35:20
  Jetohet, perfundimisht nuk eshte dhe aq keq LOL

  • Postime: 1826
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #155 ne: 06-01-2009, 12:03:19
  No sex= no life

  #156 ne: 08-01-2009, 12:52:01
  .. Shkruaj me shkronja normale dhe pa ngjyra .. ;) ..
  « Editimi i fundit: 08-01-2009, 13:14:43 nga **Babyygirll** »

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #157 ne: 24-02-2009, 09:15:00
  si nata pa diell e dita pa hene LOL

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #158 ne: 07-08-2022, 19:04:17
  Beterr

  Temat e fundit