×

SI MUND TE DINI NESE DIKUSH VERTET JU DO?

SI MUND TE DINI NESE DIKUSH VERTET JU DO?

· 45 · 5278

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#25 ne: 11-09-2004, 18:33:18
Eshte per te qeshur c'far nuk thone ...madje madje kam degjuar qe nese dikush fle po ti kapesh gishtin e madh te kembes dhe i ben nje pyetje tregon gjithmon te verteten... :hahaha  :hahaha provojeni njehere se kushedi  :??? :lalala

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#26 ne: 11-09-2004, 20:00:31
hmmmmmm
« Editimi i fundit: 11-09-2004, 22:42:59 nga aceofhearts »

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#27 ne: 11-09-2004, 22:07:11
bo bo  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
tekla
#28 ne: 12-09-2004, 03:11:00
Une theme e kupton kur ke kaluar 20-30 vjet bshke! ;)

 • Postime: 505
CL
#29 ne: 12-09-2004, 04:25:53
tekla esht shum koh e gjateeeeee

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#30 ne: 12-09-2004, 09:14:12
tek cili gisht i mesit kshu :P  :D :hahaha :hahaha :hahaha :hahaha

Te madhin thashe...apo ju drakulat te mesit e keni me te madh?

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#31 ne: 12-09-2004, 09:15:00
bo bo  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
sa i turpshem djali cpate mo pse skuqesh......

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#32 ne: 12-09-2004, 10:34:04
bo bo  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
sa i turpshem djali cpate mo pse skuqesh......
ah jam cun me namuz une

[attachment[/attachment]

 • Postime: 194
 • Gjinia: Femer
girl89
#33 ne: 24-08-2009, 13:33:54
veshtire ta perceptosh ,,pasi sot si kurre ndonjehere njeriu eshte bere aktori me i sofistikuar ne shoqeri,,pra e riperseris veshtire perceptosh dhe te ndash interesin nga ndjenja e sinqerte ,,

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#34 ne: 24-08-2009, 23:44:37
Sigurisht nga veprimet qe ben ne lidhje me ty.... mos u besoni shume fjaleve  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#35 ne: 25-08-2009, 02:57:14
nese te vjen ne dhomen e gjumit ne takimin e pare LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#36 ne: 25-08-2009, 10:57:06
Nese te thote zemer çdo sekond....qe do te thote te ka harruar emrin aq shume te do LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#37 ne: 27-08-2009, 12:54:58
Num ka menyr tjeter perpos qe ta ndjesh.. ;)

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull
i huaj
#38 ne: 27-08-2009, 13:32:05

Kur ai/ajo eshte i/e afte te jetoj pa ty, megjithate zgjedh te jeton me ty.

 

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 27-08-2009, 13:34:18
Num ka menyr tjeter perpos qe ta ndjesh.. ;)
mire e ke  :)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#40 ne: 27-08-2009, 18:25:07
nese te vjen ne dhomen e gjumit ne takimin e pare LOL LOL
hahaha..

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#41 ne: 23-01-2020, 20:03:35
Eshte per te qeshur c'far nuk thone ...madje madje kam degjuar qe nese dikush fle po ti kapesh gishtin e madh te kembes dhe i ben nje pyetje tregon gjithmon te verteten... :hahaha  :hahaha provojeni njehere se kushedi  :??? :lalala
😂😂😂
Eh moj Lise kushedi ku je e se ke haberin qe ne citojme shkrimet e tua 😂

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#42 ne: 27-01-2020, 10:01:14
Do vdes dhe kete gje nuk do e kuptoj asnjehere hmmmmm:

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#43 ne: 27-01-2020, 20:22:25
Nëse të le në pritje (t’i zgjat veshët sa të goma*it) 😂
Përndryshe, të dëshiron.

Nëse shkruan në xhamin e avulluar të banjos diçka për ty 😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#44 ne: 27-01-2020, 20:46:03
Nqs hidhet me kok nga Kati I peste e konsideroj..:P