Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?! - 5 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 11701

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#100 ne: 31-08-2012, 22:07:01
te honkshin qente ishalla :D

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#101 ne: 01-09-2012, 23:33:29
ah ta dish Sa shume te dua.do kishe kenduar ne Top fest per mua.

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#102 ne: 08-09-2012, 18:15:08
Kape per dore dhe kallxoja krevatin :D

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#103 ne: 08-09-2012, 23:43:14
Shpirti jem :D

Locka jeme :D :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#104 ne: 08-09-2012, 23:49:35
nese nje dite sdo jem me shpirt mos harro dikur isha une ajo qe mbusha cdo brendesi tenden me dashuri e ngrohtesi, e nese atehere se kuptoje c'ishte sot eshte vone....me duaj sa jam e gjalle se neser sdo jem me!

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#105 ne: 09-09-2012, 05:40:23
Sat jem gjalle ti shpirtin falma, se kurt vdes ndaç vorrin kallma.

#106 ne: 09-09-2012, 20:40:18
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 09-09-2012, 21:13:38
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?

Babai im. Une jam ai qe ka bere websajtin, dhe une jam ne foto ushtarake, dhe po kerkoj ndihme nga kushdo.

#108 ne: 09-09-2012, 22:04:00
E shef sa bukur ta shperblen shteti Amerikan sherbimin tend ne ushtri?
Flasim ne MP bashke per me shume detaje.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#109 ne: 09-09-2012, 22:24:37
hajde dashni hajde

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#110 ne: 09-09-2012, 22:25:34
te desha ,te dua..shyqyr qe sje me me mua

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 09-09-2012, 23:02:29
E shef sa bukur ta shperblen shteti Amerikan sherbimin tend ne ushtri?
Flasim ne MP bashke per me shume detaje.

Te dergova nje mesazh. Une Vella kam dhene dorehqje me mirekuptim nga detyra ime, pamvarisht rethanave dhe I kujt ishte faji. Une qe 9 muaj nuk jam me ai qe isha. Dhe besoj se ne fund do te fitoj. Gerti, Flmd per kujdesjen tende Vella.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#112 ne: 09-09-2012, 23:06:33
Ca e ke Sadri Prelen ti Kiss?

kush eshte sadriu?

#113 ne: 10-09-2012, 03:09:12
Te dergova nje mesazh. Une Vella kam dhene dorehqje me mirekuptim nga detyra ime, pamvarisht rethanave dhe I kujt ishte faji. Une qe 9 muaj nuk jam me ai qe isha. Dhe besoj se ne fund do te fitoj. Gerti, Flmd per kujdesjen tende Vella.

Te isha un si ty nuk rrija asnji sekond me shume po nejse. Te vafte mbare.

#114 ne: 10-09-2012, 03:09:38
kush eshte sadriu?

Babai i ketij Kiss.

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#115 ne: 11-09-2012, 10:40:30
Nuk shprehem fare  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#116 ne: 11-09-2012, 15:10:30
Te duash dike qe nuk ndjen per ty eshte si te perdoresh laps te bardhe per te ngjyrosur ne leter te bardhe.. Rezultati eshte gjithmone i padukshem, e i pavlere ...!

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#117 ne: 11-09-2012, 15:38:01

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#118 ne: 01-07-2013, 18:39:18
une dashnin e shpreh ne te kundert e vet....dmth kur du them sdu dhe anasjelltas

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#119 ne: 21-08-2013, 15:40:49
Te duash dike qe nuk ndjen per ty eshte si te perdoresh laps te bardhe per te ngjyrosur ne leter te bardhe.. Rezultati eshte gjithmone i padukshem, e i pavlere ...!

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#120 ne: 22-08-2013, 16:44:35Gjithe mendjen ketu e keni ...nncncncncnc..... ..... :D :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#121 ne: 28-10-2013, 15:10:54
Faleminderit qe Ekziston!!!

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#122 ne: 04-11-2013, 18:11:15
Te dua....te dua pafund

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#123 ne: 04-11-2013, 18:18:43

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#124 ne: 14-12-2013, 20:48:03
Ha ha ha

Dashuria....

Temat e fundit