Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?! - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 11686

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 01-06-2005, 16:06:46
Per mua fjalet nuk kane shume vlere ne dashuri sepse te tilla degjoj shpesh. Ajo qe un i ve me shume rendesi jane veprat dhe me pas vine fjalet.

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 01-06-2005, 19:23:56
Për të shprehurë dashurinë edhe ashtu nuk duhën shumë fjalë, kështu që mjafotnë fjala
" Të dua" dhe gjithcka lexohët në sy dhe shprehët me sy.

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#52 ne: 01-06-2005, 20:21:06
 Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

te dua pak,,,,,,,,,,,,,,,besoje se nuk jam jashte temes

 • Postime: 282
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 02-06-2005, 21:13:12
Për të shprehurë dashurinë edhe ashtu nuk duhën shumë fjalë, kështu që mjafotnë fjala
" Të dua" dhe gjithcka lexohët në sy dhe shprehët me sy.
eh jam plotsisht dakord me ty ;)

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#54 ne: 24-06-2005, 11:12:51
SHPIRT, VENDOJE DOREN NE ZEMREN TIME.

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#55 ne: 28-06-2005, 08:18:02
 me shikim te mprehteeeeee nja 2 min pa ja qkoq syt

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 04-11-2008, 19:11:56
vetem 2 fjla te dua dhe me pelqen

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#57 ne: 04-11-2008, 20:09:15
te dua dhe te urrej njekohesisht :D

#58 ne: 05-11-2008, 10:13:55
te dua dhe pike, o kutpoje o hic...ehu...ec te puth nje here... :D problem i madh se u shastise ti... :P :engjell:

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#59 ne: 16-01-2009, 10:56:17
Ehhh cdo dite vazhdoj ta shpreh se kam problem se me ben te ndjehem si princesh :X...

Vecse e shprehi me fjale shume te shoqeruara me vepra gjithashtu....me fjale pak nuk di ose se kam provuar ndonjehere.. :)...

Nese do ta shprehja me pak vetem nje "TeDua" mjafton besoj.. :S

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 30-09-2010, 13:46:30
zemer un ty te dua
te dy bashk do tjemi si mish e thua
gjith naten per ty mendoj
yjet lart ne qiell rri e i shikoj
dhe me syt e tua i ngaterroj
yjet naten shum xixellojn
por jo sa syt e tu nuk ndricojne ....

:D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#61 ne: 30-09-2010, 13:54:02
e bukur poezia  si te ish per mua
me keto qe lexova  tani me shume te dua
po pres nga ty vetem nje fjale
mos ma thuj ne publik se ka njerez verdalle

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 30-09-2010, 13:56:37
ueee dhe alegria poezi mossss LOL

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#63 ne: 30-09-2010, 14:00:13
kur je i dashuruar
 fjalet rrjedhin nga shpirti
ti shprehesh pa i gjymtuar
 i jep nje lloj ritmi

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#64 ne: 30-09-2010, 15:06:03
................... ................... ................... ..  :P

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#65 ne: 30-09-2010, 21:05:29
nuk je njeriu te cilin zgjodha per te jetuar,por je njeriu pa te cilin smund te jetoje...

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#66 ne: 25-06-2012, 09:35:29
nuk ka fjale standarte...cdo fjale merr forme kur ndjen kete ndjenje dhe sigurisht e artikuluar nga nje njeri i daSHURRUar merr tjeter nocion......

po dashnia eshte ajo gjeja qe thone se te jep jete , te mush mushkrine me ajer, te bo zemren te te punoj si fabrike cimentoje


pfffff

prandaj se dua dashurine se me duket vetja si puntore llaci

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#67 ne: 25-06-2012, 13:47:43
Ehhh cdo dite vazhdoj ta shpreh se kam problem se me ben te ndjehem si princesh :X...

Vecse e shprehi me fjale shume te shoqeruara me vepra gjithashtu....me fjale pak nuk di ose se kam provuar ndonjehere.. :)...

Nese do ta shprehja me pak vetem nje "TeDua" mjafton besoj.. :S

 :D :)
"TeDua"

#68 ne: 25-06-2012, 21:43:29
Horny.

#69 ne: 25-06-2012, 22:21:07
What's your name? Huh!?WHAT'S YOUR NAME?

The Big Difference

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 25-06-2012, 22:36:15
Te dua.Me mungon

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#71 ne: 25-06-2012, 23:26:53
a cme can koken

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#72 ne: 25-06-2012, 23:27:43
seriozisht

where have u been all my life??!

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#73 ne: 25-06-2012, 23:30:17


Ja keshtu :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#74 ne: 25-06-2012, 23:39:10
lol

Temat e fundit