Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?! - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

Si mundeni ta shprehni dashurine me pake fjale?!

· 125 · 11694

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#75 ne: 25-06-2012, 23:40:25

Ja keshtu :P Tamam per te tilla raste LOL

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#76 ne: 25-06-2012, 23:43:07
Tamam per te tilla raste LOL
Qesh me mua? :D

A s'thojne qe e qeshura vret ndonjehere :P  LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 25-06-2012, 23:46:23
Hahahaa vret e nuk e merr me veten posi  :D

Jo, po qeshja me Mr. Bean  :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#78 ne: 25-06-2012, 23:49:58
Shihemi se shpejti!

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#79 ne: 26-06-2012, 08:35:47
Ku jeton dashuria ime.... ^o)

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#80 ne: 26-06-2012, 12:47:03


Kur i ndiej frymemarrjes :)
Kur ndiej i lexoj e syte ,fjalet me duken shume larg drejt ketyre dy fakteve c'ka permenda(mos them me duken te tepruara) :)

 • Postime: 109
 • Karma: +11/-0

#81 ne: 26-06-2012, 12:52:00
Hey  :D

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#82 ne: 26-06-2012, 12:53:26
C'KE? :D :D

Me duket e gjeta :P :D

 • Postime: 109
 • Karma: +11/-0

#83 ne: 26-06-2012, 12:56:06
Ca gjete?
Jo per gjo tjeter... sa per kulture :D :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#84 ne: 03-08-2012, 13:48:52
pervec se mund ti them Te kam shpirt , je gjeja me e bukur qe kam

nuk di me thone shume fjale dashnie

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#85 ne: 03-08-2012, 13:56:50
he zemer si te kam sot? si e shtyve diten? do dalim bashke shkojme gjekundi per ndonje pica apo thjesht nje glass of wine?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#86 ne: 03-08-2012, 13:57:59
une do zgjidhja glass of wine :P

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 03-08-2012, 13:58:58
ska shume rendesi, rendesi ka qe do jemi bashke do i thoja une

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#88 ne: 03-08-2012, 14:01:44
thuja thuja se te degjon


une dashurine e kam patur gjithnje te veshtire ta shpreh , e kam mbajtur gjithnje perbrenda ,ndoshta kjo eshte edhe arsyeja pse kur dikush me thote fjale dashurie ndjej mosbesim
por ndodh dicka ....kur ndjej vertet dhe dua dicka vertet nga pamundesia per tu shprehur me duket vetja se behem grindavece dhe e bezdisur.....

ose ndoshta e ska lidhje


por e kam ndare mendjen do them fjale dashurie lume te shpetoj nga keto veset e keqija LOL

 • Postime: 316
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#89 ne: 03-08-2012, 14:02:52
jepi mishel mos e humb talentin kot

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#90 ne: 03-08-2012, 14:03:59
talentin e mohuar LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#91 ne: 03-08-2012, 14:15:24
<3

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#92 ne: 08-08-2012, 11:52:03
Nuk te dua ....Harrome

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#93 ne: 08-08-2012, 13:55:03 :) :)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#94 ne: 08-08-2012, 14:09:33 :) :)mmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmm  si shpirt

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#95 ne: 28-08-2012, 15:32:57
Te dua....

As une ty LOL

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#96 ne: 31-08-2012, 07:05:17
Pa asnje fjale, mund ta drejtoni gishtin drejt pozicionit gjenital, dhe drejt gojes. :-)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#97 ne: 31-08-2012, 09:08:50
 ^o)

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#98 ne: 31-08-2012, 19:55:31

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#99 ne: 31-08-2012, 20:03:10
♥ u bre

Temat e fundit