Si reagoni kur jua lypin???? - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si reagoni kur jua lypin????

Si reagoni kur jua lypin????

· 83 · 1037

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 30-06-2011, 17:02:57
ehe do e provoj po ku ta gjej seee... :P :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 30-06-2011, 17:08:37
shko se te shpia lefterit e ke :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 30-06-2011, 17:34:36
Rri se mos na del Leftua me kallash dhe kush merret me te pastaj. :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 30-06-2011, 17:40:34
shko re se nuk ka kallash lefteri  se heren e fundit qe shkova une nje pal llastiqe kishte vetem  :D

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 30-06-2011, 21:32:03
Nore, ka kallash ai, po e ka prej lodre qe nxjerr uje. E di une shume mire.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 13-10-2011, 13:31:03
ahahahhaah qenka bere kallashi i lefteri tema e dites e boll postuat duke folur me siguri se kush i ka pare e se si e ka pasur LOL LOL

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 13-10-2011, 15:01:26
 ropkot: nukduatedegjoj

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#32 ne: 13-10-2011, 15:33:29
ropkot: nukduatedegjoj

Pse re te vjen turp apo si ? :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 13-10-2011, 17:59:30
Pse re te vjen turp apo si ? :D
:-[  :-[
He, cfare me rekomandon kunder turpit?

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 14-10-2011, 13:16:23
ha sallam dhe karota se mbase te ben me te lirshme. LOL

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 14-10-2011, 15:41:54
ha sallam dhe karota se mbase te ben me te lirshme. LOL
Pse, ti aq shume sallame ke ngrene qe je bere kaq i lire :P

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 14-10-2011, 15:48:11
Ne rastim tim une e ofroj per te te liruar nga vidhat. :D :D

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#37 ne: 16-10-2011, 00:05:35
E ka nga provoja ai se ha shpesh kshu pa qene nevoja fare i ka merak LOL :P


Ti Ana mesohu njeher ta lyp i pari pastaj vet hiqet turpi :D :D

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#38 ne: 16-10-2011, 09:35:44
 moj charli, e ke vene re qe keto kohe te mbet sallami ne goje? :D E ke te nevojshme apo te domosdoshme ngaqe spo ta lypin? LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#39 ne: 16-10-2011, 18:22:11
muhabet te lypmesh....LOL

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 17-10-2011, 11:27:28
A sa te varfer me keto terma.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#41 ne: 17-10-2011, 14:01:17
Hajde pra Sweet Antonia na hap dicka ndryshe....kemi nevoje per gjera te reja...

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 17-10-2011, 14:33:33
Si duket i ka te varfera idete. :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#43 ne: 17-10-2011, 14:37:22
erdhe ti kokeshpulle LOL

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#44 ne: 17-10-2011, 14:38:34
Me dogji faqja dhe erdha
  :D :D :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#45 ne: 17-10-2011, 15:01:12
te kishte marre malli me thane.... :P

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 17-10-2011, 20:34:33
Mishel po shkon te mbushesh uje tek burimi? :P :P

 • Postime: 7497
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#47 ne: 17-10-2011, 20:41:43
te kishte marre malli me thane.... :P
u pervelova nga malli apo nuk ta thane kete te fundit.. :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#48 ne: 17-10-2011, 21:07:52
Mishel po shkon te mbushesh uje tek burimi? :P :P

pse do me lypesh gjymin??? Hahhahah
hajde pi e ti nje gllenjke,se tere djemte e fshatit buzet kane lene LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#49 ne: 17-10-2011, 21:08:44
u pervelova nga malli apo nuk ta thane kete te fundit.. :P :P

perderisa e thua ti...une e besoj

Temat e fundit