Si reagoni kur jua lypin???? - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si reagoni kur jua lypin????

Si reagoni kur jua lypin????

· 83 · 1031

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#75 ne: 18-10-2011, 22:40:36
arjol nuk eshte bere kurrfare rradhe tek une pasi une di te ndaj humorin nga serioziteti. Nese dikush preket se i duket e ulet ka shume mundesi zgjedhjeje.
kingu po kur ti shkruan lloj lloj epitetesh per disa ketu neper tema te  ndryshme c'duhet te mendojme?????
Nuk po na lyp kush nderin mos i trashni kot situatat se e paskeni bo terkuze. Dhe te lypesh vella faqen e zeze ka po pa gje ste le....e ka thene populli yne dhe sbesoj se fjala lypje na paskerkshka dale per  te ofenduar apo denigruar kend.

Arjolo mos rrej se ti sme ke lyp gjo LOL...dhe as mos bej gafe ta bosh

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#76 ne: 19-10-2011, 00:22:41
ma keni degjeneru temen ore... :D Kush do te postoje kush nuk do le te hape tema te tjera nuk kam bere teme per moral ketu. ;)

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 15-11-2011, 08:10:23
Kush e din se sa poshte e ndjeni veten (cunat e grat) fjala lyp eshte gjeja me e ulet qe mund te ekzistoje dhe cudi qe dikush diskuton akoma per kto gjera.Nderi nuk lypet o koqeeeeeeeee.

Bleona Qereti - Ti nuk din as me ma lyp


 ;) ;) ;)

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#78 ne: 02-12-2011, 13:54:01
Bej pak naze,ama ju jap.... :D

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#79 ne: 02-12-2011, 14:09:39
Bej pak naze,ama ju jap.... :D

Playin hard 2 get ee.. :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#80 ne: 02-12-2011, 14:11:03
Eee po cfare te bej,edhe pse skam qejt me dhene fort,me dhimbsen ju jap ju jap....LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#81 ne: 02-12-2011, 14:13:06
Dije qe te dera mki.... :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#82 ne: 02-12-2011, 22:18:02
aman si reagojme..po ja bejme si te veshtira dhe bejme pordhacione...perfu ndimi eshte ia japim.....LOL

Temat e fundit