Si reagoni kur jua lypin? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si reagoni kur jua lypin?

Si reagoni kur jua lypin?

· 126 · 1158

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

ne: 03-12-2009, 16:53:55
Rendom ndodh kur uleni me dike qe sapo e keni njofur dhe papritur ai ose ajo ju kerkon te beni seks... Si do reagonit nqs ne ato momente do te lindte sadopak simpati gjate bisedes???
« Editimi i fundit: 08-09-2011, 15:54:56 nga M A X »

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 07-12-2009, 16:21:23
Rendom ndodh kur uleni me dike qe sapo e keni njofur dhe papritur ai ose ajo ju kerkon te beni seks... Si do reagonit nqs ne ato momente do te lindte sadopak simpati gjate bisedes???

po mire ty te ka ndodhur ndonjehere?????

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 07-12-2009, 16:23:22
tani nese do me pelqente do i thosha....edhe do mundte ti jepja dicka (jo gjithcka) gjithsesi varet...nga situata , nga vendndodhja....ka shume faktore, por gjithcka mund te ndodhte.

ndersa po mos me pelqente gjekundi do i thosha....satome ja ke pe??? ik shifja edhe hajde ma lyp LOL

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 27-12-2009, 12:52:06
po ma lypi bukur e po me pelqeu ja jap pa hezituar fare LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-12-2009, 14:36:28
cdo te thote lypje e bukur moj se nuk po te kuptoj. Lypja lypje eshte deshira eshte tjeter gje... ;)

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#5 ne: 18-01-2010, 02:16:57
NQS TA LYP NJE FEMER MOS JA JEP DIREKT SE BEN INTERESANTEN PASTAJ
ME MIR THOJ JO DHE E BEN TE TA MARI NE GOJ MES LOKALIT

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 12-03-2010, 11:08:44
NQS TA LYP NJE FEMER MOS JA JEP DIREKT SE BEN INTERESANTEN PASTAJ
ME MIR THOJ JO DHE E BEN TE TA MARI NE GOJ MES LOKALIT


nga eksperienca flet?

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 12-03-2010, 11:09:33
varet kush dhe menyra sesi.

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#8 ne: 14-03-2010, 00:22:16
nuk ja prish ja jap

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 14-03-2010, 12:21:33
LOL LOL

sa zemermire ky siper :P

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#10 ne: 14-03-2010, 18:06:52
LOL LOL

sa zemermire ky siper :P
jam njeri i mire un ashtu LOL

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 14-03-2010, 19:14:15
po te jem tape edhe se diskutoj shume,por deri me sot sme ka ndodhur te jem aq rende sa tja jap kujtdo qe e lyp

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#12 ne: 14-03-2010, 19:16:59
po prandaj ta ka dhene zoti qe ta ndash em te tjeret jo per ta mabjt per vete

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 14-03-2010, 19:32:26
e ke gabim dhe per vete mund ta mbaj dhe ja bej qejfin edhe me shume sec mund tja beje dikush tjeter :P.te pakten sot ka ardhur dita qe nuk mungon asgje ,e gjen dhe ne dyqane

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#14 ne: 20-03-2010, 00:08:37
Nuk ja jap edhe ta dij qe Bota do fundoset..... :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#15 ne: 20-03-2010, 15:25:23
e ke gabim dhe per vete mund ta mbaj dhe ja bej qejfin edhe me shume sec mund tja beje dikush tjeter :P.te pakten sot ka ardhur dita qe nuk mungon asgje ,e gjen dhe ne dyqane
ok ka neper dyqane por sta ben dot qefin sic mund ta bej natyrali

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 30-03-2010, 12:37:44
Nuk ja jap edhe ta dij qe Bota do fundoset..... :D

fundoset bota neser .... ke ndonje mendje :P LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 31-03-2010, 18:35:33
e ke gabim dhe per vete mund ta mbaj dhe ja bej qejfin edhe me shume sec mund tja beje dikush tjeter :P.te pakten sot ka ardhur dita qe nuk mungon asgje ,e gjen dhe ne dyqane
  Kaq ne krize je moj Honest sapo kerkoke neper dyqane..... :P :P :P

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 31-03-2010, 23:18:57
  Kaq ne krize je moj Honest sapo kerkoke neper dyqane..... :P :P :P


po po.........kriza globale............ ;)

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 01-04-2010, 09:45:28
ok ka neper dyqane por sta ben dot qefin sic mund ta bej natyrali


natyrali ne pergjithesi ben qejfin e vet,nuk para e vret mendjen per qejfin e pales tjeter..... ;)

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 01-04-2010, 16:57:20

po po.........kriza globale............ ;)
mos me thuaj se paska perfshire edhe placken tende kjo kriza globale. :P :P

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#21 ne: 02-04-2010, 01:04:41

natyrali ne pergjithesi ben qejfin e vet,nuk para e vret mendjen per qejfin e pales tjeter..... ;)
po kur ste kenaqka as ai ty me imagjino cfar mund te te kenaqi

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#22 ne: 02-04-2010, 01:45:55
me leje cbehet ketu? Kush ja lypi kujt????

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#23 ne: 05-04-2010, 19:02:40
mua po ma lypin te gjitha po sdi ke te zgjedh qe tja jap

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 08-04-2010, 11:30:41
po kur ste kenaqka as ai ty me imagjino cfar mund te te kenaqi

ti e imagjinon dot se cfare? ;)

Temat e fundit