Si reagoni kur jua lypin? - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si reagoni kur jua lypin?

Si reagoni kur jua lypin?

· 126 · 1154

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 14-05-2010, 22:19:03
s'paska opinione sot. :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#51 ne: 21-07-2011, 17:03:24
kam krijuar bindjen se meshkujt tane nuk dine me ta lyp...perfundimisht

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 21-07-2011, 21:07:57
Me ta than si pa ta than me ta lyp ma kajshe dhan..... :D :D


E c'do thuash tani? :D

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 22-07-2011, 01:14:52
varet kush ma lyp se nuk jepet vend e pa vend

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#54 ne: 22-07-2011, 10:15:07
Me ta than si pa ta than me ta lyp ma kajshe dhan..... :D :D


E c'do thuash tani? :D

pikerisht per kete lloj te lypme e kisha llafin...nuk bo asi lek :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#55 ne: 22-07-2011, 12:13:28
nuk e di..sepse nuk ma ka lyp njeri..jam lypes per vete :P

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 22-07-2011, 14:49:01
pikerisht per kete lloj te lypme e kisha llafin...nuk bo asi lek :P
Kjo lloj lypje eshte thjesht per me hy ne muhabet se pastaj vjen embelsira. :D :D :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#57 ne: 22-07-2011, 14:52:58
nuk e dua ate lloj embelsire.....

meqenese e kuptoj per cfare e ke fjalen dhe sapo me kujtove nje detaj tjeter ......por s'eshte aspak i kendshem LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#58 ne: 22-07-2011, 14:54:02
Po qe se nuk eshte i kendshem mos ma trego mua po ndonje tjetri. :P :P

Une dua vetem gjera te kendeshme dhe me moral ne fundi. :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#59 ne: 22-07-2011, 15:01:19
dashke edhe moral zotrote...LOL
po kush te tha qe kisha ndermend ta tregoja njehere????? ^o)

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#60 ne: 22-07-2011, 15:01:52
Supozova se... :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#61 ne: 22-07-2011, 15:13:49
gabim shume gabim

mos je me profesion prift ti???? :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#62 ne: 23-07-2011, 02:24:39
UN SDI TE THEM JO PO ERDHE PER LYPJE DO MARESH NJE SHTYTJE

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#63 ne: 25-07-2011, 15:08:07
ooooo mishel na cmende..thuaj cope si reagon ne keto raste se me duhet mua ta di.. :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#64 ne: 25-07-2011, 15:24:55
nese ma lypin ti grens do te thoja.....shko e mushu

nese do ishte ndonje tjeter do vlersoja situaten te pakten.....LOL

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 26-07-2011, 10:05:56
A te ta lyp iher bejnje rivleresim :D :D te situates me pas. :P

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#66 ne: 26-07-2011, 11:51:36
nese ma lypin ti grens do te thoja.....shko e mushu

nese do ishte ndonje tjeter do vlersoja situaten te pakten.....LOL
....shyqyr qe e mora vesh se keto dite do ta lypja :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#67 ne: 26-07-2011, 15:59:51
....shyqyr qe e mora vesh se keto dite do ta lypja :P

akoma ti o??? po ik o fli rehat

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#68 ne: 27-07-2011, 14:08:42
varet kush , si, ku, dhe si je ne ato momente nga gjendja psiko-fizike :D :D

por gjithmone ofertat shqytohen ne 1/100 1 sekondit dhe pergjigja eshte "ue kur u be dhe ky katunari,hajt cuno jepi drejtim :D :D "

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#69 ne: 28-07-2011, 11:57:40
une nuk di as se si lypet se nuk e kam provu asnjehere. hmmmmm:.se ma kane dhene vete  gjithmone :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 28-07-2011, 12:15:46
hahahahahah LOL LOL

po ti ska femer ne forum qe si ke pyet "a ma jep" "kur do ma japesh" "a do..." pse sdo ma..." etj

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#71 ne: 28-07-2011, 12:18:08
po ti me the vete ate dite..'"si nuk ma lype njehere te pakten" :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#72 ne: 28-07-2011, 13:11:33
hahahahahah LOL LOL

po ti ska femer ne forum qe si ke pyet "a ma jep" "kur do ma japesh" "a do..." pse sdo ma..." etjerela fol per vete ti...mos mi bjere ne qafe Grensit he xhan ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#73 ne: 28-07-2011, 13:12:36
po e kam thene mendimin tim me siper :D :D


une sia kam lyp njeriut,kurse keta ckane me mua xhanem :D :D ?????

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#74 ne: 28-07-2011, 13:14:04
po he de...c'dreqin keni me gocen juve ore...LOL

as une sia kam lyp kujt, por nuk e mohoj qe ma kane lyp LOL LOL

Temat e fundit