Si te beni per vete partnerin! - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te beni per vete partnerin!

Si te beni per vete partnerin!

· 41 · 1200

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#25 ne: 09-11-2005, 16:28:38
Si te beni partnerin/en per vete.....Bahu ai/ajo qe je dhe ska problem....

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 09-11-2005, 17:20:50
keshille e mire lefter?

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 09-11-2005, 17:29:26
jo e mire... po shume e mire ;)

 • Postime: 776
 • Karma: +2/-0

#28 ne: 09-11-2005, 17:34:02
Si te beni partnerin/en per vete.....Bahu ai/ajo qe je dhe ska problem....

tamam hallal plako

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 11-11-2005, 01:36:57
thjesht duke i folur sic i flet gjithnje thjesht nje ledhatim apo perqafim nje fjal e ngrohet krijon nje situat te mbrekullushme per te dy :-[

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 14-11-2005, 17:21:44
Si ta bejme partnerin per vete hmmm :???  po vish ndonje pale te brendshme fantastike.....rrob e te tjera nuk te nevoiten...merr nje gjashce me birra perpara.....ulur ne divan me kembet mbi tavoline merr pultin e televizorit dhe coje ne ndonje ndeshje futbolli......:??? si ju duket :D

#31 ne: 12-12-2005, 07:45:49
Si ta bejme partnerin per vete hmmm :???  po vish ndonje pale te brendshme fantastike.....rrob e te tjera nuk te nevoiten...merr nje gjashce me birra perpara.....ulur ne divan me kembet mbi tavoline merr pultin e televizorit dhe çoje ne ndonje ndeshje futbolli......:??? si ju duket :D
Aha po i cove ndeshje futbolli ai i im te harroi qe je ne dhome
po per ta bere per vete eshte pune e lehte,si ta mbash eshte halli me i madh:)

 • Postime: 393
 • Karma: +1/-4
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 12-12-2005, 20:11:14
per vete e ben shume shpejt , po si do kaloni pastaj

 • Postime: 313
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 28-02-2006, 14:24:20
mjafton vetem nje fjale "po njofe veten se kush je ti, njef dhe partnerin"

ji tessteso, per capire tutto

 • Postime: 224
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 28-02-2006, 15:57:17
N.q.s eshte tip inteligjent, flitni me shprehje te famshme qe ska per te rezistuar dot, n.q.s eshte tip i thjeshte mjafton ti futesh brenda mendjes se saj/tij, qe te mendosh si ajo/ai, veprosh si ajo/ai. Pastaj te tjerat vijne me rradhe. Pastaj ka dhe tipa qe jane trung fare qe s'u mbushet mendja edhe me sakrificen me te madhe. atehere eshte rast i pashprese.
Respekt
Electron i Lire

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 28-02-2006, 21:01:44
Djemt shkrihen pas vajzave lajkatare ...ehhh e kemi nje nga armat me te fuqishme ne dore.....
Per mendimin tim ose ne rastin tim me mire te themi ....ngulja njehere syte aprovoje ne dy tre argumente futi nga nje te qeshur qe te te qeshi e gjithe fytyra dhe ehe nuk e ka te  gjate :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 28-02-2006, 21:07:19
për vete e bën shumë shpejt , po si do kaloni pastaj

Pastaj do han patate te ziera..... ;)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 28-02-2006, 21:19:58
Po nuk po behet fjale qe ta mbajme ...vetem ta bejme pervete dhe hec bab pastaj :D LOL

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#38 ne: 28-02-2006, 21:27:03
Baba dhe nena pastaj do va bojne buken.............. ........... :P

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#39 ne: 28-02-2006, 22:13:25
kam nevoje per kete teme LOL LOL LOL

#40 ne: 08-03-2006, 17:05:29
kam nevojë për këtë teme LOL LOL LOL
\


Po per mua ske nevoje ti?

Temat e fundit