×

Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria

Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria

· 3 · 944

  • Postime: 792
  • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
ne: 11-03-2005, 09:44:22
ju pershendes te gjidhve

si te rimarresh veten pas nje shkurorezimi ose deshtimi ne marredheniet dashurore? Keshilla per te perballuar vuajtjen dhe per te rinisur nje jete te re. Si te mesosh nga gabimet qe te cuan ne deshtimin e meparshem?

Nxirreni e gjithe trishtimin
Te mesoni nga gabimet
Dilni,behuni me miqesor
Perpjekja per nje lidhje te re


Tung nga Toni
« Editimi i fundit: 11-03-2005, 09:48:20 nga Kosovari_pz Toni »

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#1 ne: 24-03-2005, 03:57:27
vi ktu ne forum.

  • Postime: 7051
  • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 19-02-2020, 13:31:18
vi ktu ne forum.

Hahahaha

Te me ndodhi mua, me bllokojnë e nuk hyj dot 😂😂
 

Femra ka 1 mundësi për të qenë e bukur por 1 mijë mundësi të jetë tërheqëse

Nisur nga InfoZRubrika E Bukura

Postimi i fundit 05-06-2020, 23:00:40
nga InfoZ
dashuria chat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:51
nga InfoZ
dashuria chat shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:19:14
nga InfoZ
Si te kemi nje jete te shendetshme?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 10-04-2020, 22:04:43
nga M A X
Si te kemi fat ne jete?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 17:48:47
nga M A X