Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria - Ndjenja

×
Hyrja
Profili

Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria

Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria

· 3 · 1153

  • Postime: 792
  • Gjinia: Mashkull

ne: 11-03-2005, 09:44:22
ju pershendes te gjidhve

si te rimarresh veten pas nje shkurorezimi ose deshtimi ne marredheniet dashurore? Keshilla per te perballuar vuajtjen dhe per te rinisur nje jete te re. Si te mesosh nga gabimet qe te cuan ne deshtimin e meparshem?

Nxirreni e gjithe trishtimin
Te mesoni nga gabimet
Dilni,behuni me miqesor
Perpjekja per nje lidhje te re


Tung nga Toni
« Editimi i fundit: 11-03-2005, 09:48:20 nga Kosovari_pz Toni »

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-03-2005, 03:57:27
vi ktu ne forum.

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-02-2020, 13:31:18
vi ktu ne forum.

Hahahaha

Te me ndodhi mua, me bllokojnë e nuk hyj dot 😂😂

Temat e fundit