Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria

Si te filloni nje jete te re pas ndarjes nga dashuria

· 3 · 1482

  • Postime: 792
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 11-03-2005, 09:44:22
ju pershendes te gjidhve

si te rimarresh veten pas nje shkurorezimi ose deshtimi ne marredheniet dashurore? Keshilla per te perballuar vuajtjen dhe per te rinisur nje jete te re. Si te mesosh nga gabimet qe te cuan ne deshtimin e meparshem?

Nxirreni e gjithe trishtimin
Te mesoni nga gabimet
Dilni,behuni me miqesor
Perpjekja per nje lidhje te re


Tung nga Toni
« Editimi i fundit: 11-03-2005, 09:48:20 nga Kosovari_pz Toni »

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-03-2005, 03:57:27
vi ktu ne forum.

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-02-2020, 13:31:18
vi ktu ne forum.

Hahahaha

Te me ndodhi mua, me bllokojnë e nuk hyj dot 😂😂

Temat e fundit