Si të kuptoni që ai nuk është dhe aq i mirë në shtrat - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Si të kuptoni që ai nuk është dhe aq i mirë në shtrat

   Si të kuptoni që ai nuk është dhe aq i mirë në shtrat

  · 1 · 1357

  • Postime: 25421
  • Karma: +0/-0

  ne: 08-03-2021, 18:38:18
   

  Jeni ende në fillimet tuaja. Keni dalë disa herë dhe herën e fundit shkëmbyet një puthje. S’keni asnjë ide se si mund të jetë në shtrat, veç fantazive të tij të shfrenuara që jua ka thënë rregullisht, por në mënyrë virtuale. Para se ta zbuloni vetë, po ju themi një listë me gjëra për të kuptuar që nuk është dhe aq i zoti sa thotë në seks.

  1. Ai i ngul sytë celularit të tij si të ishte një vajzë sexy me të cilën do të donte të flinte ndërsa ty të sheh si një copë të vjetër djathi që ka harruar ta hedhë.

  2. Ju nuk e keni idenë nëse i dukeni e bukur edhe pse keni kohë që dilni bashkë.

  3. Ai nuk ju pyet kurrë për veten.

  4. Kur ju i kërkoni të ndalojë së bëri diçka, ai vendos të vazhdojë ta bëjë sepse i duket për të qeshur.

  5. Ai është i ngathët dhe rrëmujaxhi si personazhi kryesor në një komedi romantike.

  6. Që herën e parë që u puthët, ai tentoi t’ju fuste duart.

  7. Kur e pyesni për të ardhmen, ai murmurit diçka rreth “Playstation”.

  8. Ai mban syze dielli në një ambjent të mbyllur dhe i duket super “cool”.

  9. Ju urreni mënyrën sesi ai ju puth.

  10. Stërvitja e tij përkthehet në ecje të shpejtë drejt frigoriferit.

  11. Ai tallet me ju në sy të miqve të tij.

  12. Ju nuk jeni e sigurt a e pëlqeni atë në të vërtetë. /lapsi

  Temat e fundit