SMS dhe Mesazhe Dashurie - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

SMS dhe Mesazhe Dashurie

SMS dhe Mesazhe Dashurie

· 244 · 35698

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-09-2004, 17:09:53
Ndonje sms qe ju ka ardhur nga njeriu i zemres  :love:

Ndoshta jane shume intime, por ndonje pjesez mund te ndahet dhe ketu me ne ;)

I fundit qe lexova "TE DUA SHUME"  :X :X :X
« Editimi i fundit: 02-12-2020, 08:25:49 nga M A X »

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 16-09-2004, 01:39:06
nje mesazh nga nje goce italiane qe e kam pas njofte ktu e 7 muaj perpara

Po edhe me taliane te paska gjete belaja mor qyq?????????? :D

#2 ne: 16-09-2004, 06:05:29
Ta fali si kujtim 100% shpirtin tim. Nese shpirti ste mjafton ta fali syrin qe per ty loton. Me lot ne faqe me lot ne sy , me zemer te helmuar,mendoj vetem per ty.Nese per mua mendon--nje leter ma dergon--nese me zemer me don--thirrem ne telefon--zerin ta degjoj--dhe te tregoj qe shum te dashuroj--dhe kurr nuk te harroj!!!!!

 • Postime: 619
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 16-09-2004, 13:04:12
u lodha pa ty,durimi po me soset
iku shija e cdo gjeje
ti je e vetmja aresye qe un jetoj
dhe me mungon cdo here qe un bej dicka
cdo here qe mar fryme

#4 ne: 16-09-2004, 19:15:45
 hmmmm:
« Editimi i fundit: 19-04-2005, 15:27:48 nga Gjumashi »

#5 ne: 19-09-2004, 09:16:59
Nje akull i ftoht buzet mi ka ngri vetem puthja jote mundet me mi shkri kur mendoj ne ty dimri me behet ver se vec ty te dua trendafil me er  :lule <)> :pafshim :pafshim

 • Postime: 1287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 24-09-2004, 13:14:32
para se me njofte personin ne fjale 2 minuta para dmth ajo ishte ul ne lokal dhe po shkruante sms mua po mu dridhte zemra po me bente derr derr hy na banjo te freskohem dhe sa po hyra ne banjo telefoni im ndricoj

SMS NE FJALE ISHTE KTO LLAFE TE DASHUROJJJJJJJJ

se harroj kurr
sa i mire qe paska qen un skamm marr deri tashi nje ashtu te tille por me te mire ahahahahaha :lalala

 • Postime: 749
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 24-09-2004, 20:49:03
Ajo pas disa kohesh me dergoi nje SMS ku thuhesh:-

-Me pelqeu shume libri yt i ri i cili sapo u botua. Edhe pse ishte libri me me pak flete (faqe) ne bote,mua perseri me pelqeu titulli '' Njohurite e Mia mbi natyren e Femrave'' :D

 • Postime: 278
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 08-10-2004, 12:22:17
Dio mi ha mandoto il sole per illuminare il giorno.Mi ha mandato la luna per la note e te per illuminare tutta la mia vita.TAT

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 10-10-2004, 00:11:09
  PTK VREJTJE: Logaria e shepenzimeve tuaja për muajin e kaluar është 100 puthje.Pagesa bëhet tek personi që po ju dergon këtë SMS...... :P
 

   

                           

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 15-10-2004, 10:33:53
Loti im i mbremshem...u befte djamant ne doren tende...

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 15-10-2004, 22:11:33
NESE DASHURIA ESHTE URREJTJE,NUK TA DHUROJ TY POR E MBAJ PER VETE.NESE DASHURIA ESHTE LUMTURI PAFUND DO TA DHUROJ TY VETEM TE MOS VUASH SI VUAJ UNE..... :puth

 • Postime: 331
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 15-10-2004, 22:16:46
 ;)....djamanti ne doren time....u befte...lot...si loti yt i mremshem :P

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 15-10-2004, 22:17:15
DUA TE ZHDUKEM POR ME NDJEKIN ATO DY SY.DUA TE VDES POR ME MERR MALLI PER TY.DUA TE FLE POR VEQ MENDOJ E SMBYLL DOT SY.O QIELL....A KA ZOT PER NE TE DY??????

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 15-10-2004, 22:20:25
Oggi un angelo sopra le nuvole mi ha chiesto quale il tuo desiderio?Io gli ho risposto ABBICURA del persone che legge questo mesagio. :puth

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 15-10-2004, 22:22:57
Sa here qe me merr malli per ty nje yll bie nga qielli.N.q.s e sheh qiellin pa yje eshte faji yt qe me mungon kaq shume.

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 15-10-2004, 22:27:01
Sa here qe me merr malli per ty nje yll bie nga qielli.N.q.s e sheh qiellin pa yje eshte faji yt qe me mungon kaq shume. :puth :puth

 • Postime: 331
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 15-10-2004, 22:29:14
.. <>..Sirene...mosss... mos se...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 15-10-2004, 22:41:52
;)....djamanti ne doren time....u befte...lot...si loti yt i mremshem :P

eshte djal ai qe e ka derguar kete sms edhe ti per ate e ke...se :??? :P:P:P

 • Postime: 331
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 15-10-2004, 22:56:55
..djale me fotografine tende? :o
..po mua me thoshte gjyshi se burri nuk fshihet mbas fuastanit te grave... :P
dmth , ti genjen ee? :D
ca kenaqesie ?
bravo...qeke vertet nish ...qeke rob zoti :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 15-10-2004, 22:58:55
jo mo jo ate e ka shkruajtur nje djale per dike jo se e kam shkruajtur une...kuptove apo lemsh [ara porte ;) :D
njesh jam njesh po he do dalim ne apo si e ke hallin ti...:D

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 20-10-2004, 17:05:11
Ndonje sms qe ju ka ardhur nga njeriu i zemres  :love:

Ndoshta jane shume intime, por ndonje pjesez mund te ndahet dhe ketu me ne ;)

I fundit qe lexova "TE DUA SHUME"  :X :X :X
nje nder sms qe kam marre una;
sa yje ka nata,nuk mund ti numrosh
sa vuaj ne per ty,nuk mund ta besosh
kete qe po ta shkruaj mos ja shkruaj askujt
se zemra ime shpirt s'esht e gjithkujt :X :X

 • Postime: 762
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 20-10-2004, 17:06:27
ti hyre ne zemren time per te pare dy sy por une humba celsin dhe ti mbete aty :love: :X

 • Postime: 511
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 27-10-2004, 17:31:50

ja disa qe em kujtohen:

dio ha creato gli angioletti e gli ha messi a giocare in paradiso....uno però era bello e dolce che i gelosi l'hanno fatto cadere sulla terra....TI SEI FATTA MALE???


non so dove vivono gli angeli,se in terra,in cielo o in paradiso ma di una cosa sono certo UN ANGELO sta leggendo questo messaggio.


bionda,dolcissima,occhi azzurri!!!! cosa vuoi di più dalla vita??? un lucano ?? no preferisco TE!!!


mi ha chiamato il ciello cercava la sua stella più bella.....TRANQUILL A....non gli ho detto dov'eri!!!


se potessi rubare una stella ogni momento che ti ho pensato a quest'ora la luna morirebbe di solitudine!!!

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 02-11-2004, 18:49:24
 :love: Je nje mua nje enderr pa mbarim,nje dite plot diell,nje qiell plot yje,nje buzeqeshje e kendshme,nje puthje shkarazi...te duaaaaaaa

Temat e fundit