Syte e nje femre! - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Syte e nje femre!

Syte e nje femre!

· 176 · 14882

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

ne: 09-03-2009, 18:47:58


Cfare efekti kane syte e nje femre per ju cuna?!

A i besoni asaj qe ua thone syte? Per me teper a dini ti lexoni ato?

Do thoni paska rreshqit gjate ushtrimeve Karatisti, po nejse :D
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 09:49:48 nga M A X »

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-03-2009, 18:51:10
kjo teme vetem per cunat eshte  :D

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#2 ne: 09-03-2009, 18:58:37
kjo teme vetem per cunat eshte  :D

Po! Mirepo ju keni kenaqesine te lexoni cfare mendojme ne :)

Them keshtu ngase syte e meshkujve genjejne. E di une sepse e shof veten ne pasqyre cdo mengjes :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 09-03-2009, 19:12:17
Po! Mirepo ju keni kenaqesine te lexoni cfare mendojme ne :)

Them keshtu ngase syte e meshkujve genjejne. E di une sepse e shof veten ne pasqyre cdo mengjes :D

OK une zura rradhen e pare te degjoj... :)  po ama erdha e para do flas e fundit se ka ca hile e kjo puna e genjeshtrave ti mesojme njecike njerzit si te genjejne ose si mos genjehen ..... :D

 • Postime: 200
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 09-03-2009, 19:30:43
Syte jan te parat qe bien ne sy kur sheh nje femer.
Di ti lexoj syte.
 
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 09:50:12 nga M A X »

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-03-2009, 01:48:04
thojne qe syte jan dritarja e zemres, por per mua me rendesi ka se cfare fshihet prapa syve, e per kete nuk mjafton vetem nje lexim, por duhet ndonje bisede, takim, etj etj..

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 27-03-2009, 10:44:37
  "Syte pasqyra e shpirtit"....thone
 
« Editimi i fundit: 19-10-2020, 09:51:25 nga M A X »

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 29-03-2009, 21:17:19
te ka ngel tema jetime Karatisti.... e une qe isha aq kurioze te degjoja ....

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 29-03-2009, 23:37:00
..them qe jane ..te palexueshem.. :)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 29-03-2009, 23:40:14
une them Dreamm jane te lexueshem por ama kur duam ne qe te na i lexojne... si thua ti?

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 29-03-2009, 23:43:27
une them Dreamm jane te lexueshem por ama kur duam ne qe te na i lexojne... si thua ti?

.. ne fakt desha te shkruaja.."Jane nje labirinth..qe rralle kush i kupton" ..
..po i rashe shkurt :D

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 30-03-2009, 10:10:02
Jane te lexuehsem,nese don dhe perpiqesh ti lexosh.. :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 30-03-2009, 10:12:48
Jane te lexuehsem,nese don dhe perpiqesh ti lexosh.. :D

e drejte  deri diku ;)

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 30-03-2009, 10:27:59
une them Dreamm jane te lexueshem por ama kur duam ne qe te na i lexojne... si thua ti?

Edhe kjo deri diku.. :P

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 30-03-2009, 12:51:50
hiq nuk u ze bese .. :D

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 30-03-2009, 12:52:29
hiq nuk u ze bese .. :D

hahhahahaa  mire ben .. :D :P

 • Postime: 40
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 30-03-2009, 12:57:32
syte e nje femre jane padishah ;)

 • Postime: 30
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 05-07-2009, 20:27:15
Syte di ti lexoj por jo aq mir :D

p.sh. permendjani emrin e te dashurit ndonej shoqe ose dikujt dhe do ia shihni syt qe shkelqejne ne nje menyre ...

por nganjehere syte gabojne :D pra nuk duhet tu besojme aq :) Me mire jane ndjennjat :D por syte tregojne shume

dhe syte e femres kane nje domethenie me te madhe sesa te meshkujve une mendoj sepse femrat jane ne nejfare menyre me te ndieshme

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#18 ne: 18-09-2009, 07:34:19
te ka ngel tema jetime Karatisti.... e une qe isha aq kurioze te degjoja ....

Ndoshta per arsye se shumica e cunave nuk mundohen te shofin aq thelle ne syte e nje femre. Ata kenaqen me ate qe duan ta shofin ne syte e tyre dhe nuk i japin rendesi te madhe asaj qe vertete fshihet ne thellesi te shpirtit te tyre.

Mbase edhe une ia bej qejfin vetes me kete te mesipermen dhe e them ate qe dua ta degjoj e jo qe cunat shqiptare shofin disa pellembe poshte syve :D

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 18-09-2009, 22:53:32
...te vrasin... :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 18-09-2009, 22:56:55
Ndoshta per arsye se shumica e cunave nuk mundohen te shofin aq thelle ne syte e nje femre. Ata kenaqen me ate qe duan ta shofin ne syte e tyre dhe nuk i japin rendesi te madhe asaj qe vertete fshihet ne thellesi te shpirtit te tyre.

Mbase edhe une ia bej qejfin vetes me kete te mesipermen dhe e them ate qe dua ta degjoj e jo qe cunat shqiptare shofin disa pellembe poshte syve :D

une pergjigjen e di por doja thjesht te shikoja sa maskiliste ekstremiste feministe jane cunat e forumit  :P  :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 18-09-2009, 22:57:41
...te vrasin... :D
edhe ndodh :)
p.s.gjalle ti dreamm :engjell:

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 19-09-2009, 09:12:04

p.s.gjalle ti dreamm :engjell:
  ye  :perqafim

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 03-10-2009, 14:08:16
Cfare efekti kane syte e nje femre per ju cuna?!

A i besoni asaj qe ua thone syte? Per me teper a dini ti lexoni ato

Unë i lexoj dhe i besoj ato që thonë sytë, por e keqja është kur në sytë e tyre shikon përçmim ose mospërfillje.
Atëherë efekti nuk është i mirë  :S

 • Postime: 720
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 28-11-2009, 19:26:22
syte e te dashuruarve jane me te mire, gjithashtu edhe me te lexueshem

Temat e fundit