Syte e nje femre! - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Syte e nje femre!

Syte e nje femre!

· 176 · 14909

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 28-11-2009, 22:31:58
Unë i lexoj dhe i besoj ato që thonë sytë, por e keqja është kur në sytë e tyre shikon përçmim ose mospërfillje.
Atëherë efekti nuk është i mirë  :S

shume i zhgenjyer nga femrat ti perroi ... cne kshu  hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 29-11-2009, 10:57:44
Mos i besoni...  :P ama hipnotizoheni ju meshkujt   :P

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#27 ne: 29-11-2009, 13:01:49
ehhhhhhhhh asnjehere mos i besoni sepse mashtrojne

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 20-01-2010, 14:41:43
..hon vdekjeprures :D

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 20-01-2010, 15:17:03
..zhbirues.. :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#30 ne: 20-01-2010, 21:59:08
femra te zhvesh me sy

 • Postime: 103
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 20-01-2010, 22:07:02
Syte... pasqyra e shpirtit :)

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#32 ne: 20-01-2010, 22:08:23
te pafajshem

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#33 ne: 20-01-2010, 22:09:09
po mor po me kte mendje vazhdo
jane si syt e djallit

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 24-01-2010, 13:53:41
...gjysem engjell..gjysem djall..:D

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 24-01-2010, 15:51:44
Si uji i turbullt, qe po su fute vet, nuk e din se cka fshifet pas, :)

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#36 ne: 03-03-2010, 20:02:43
si topa pipongu

 • Postime: 215
 • Karma: +5/-0

#37 ne: 03-03-2010, 20:41:28
shprehin ate qe ajo se thote dot me goje :engjell: :engjell:

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#38 ne: 03-03-2010, 20:52:30
shprehin ate qe ajo se thote dot me goje :engjell: :engjell:
ktu ke te drejte

por ka dhe femra qe vetem mashtrojne me sy

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#39 ne: 03-03-2010, 20:52:48

 • Postime: 215
 • Karma: +5/-0

#40 ne: 04-03-2010, 08:58:52
ktu ke te drejte

por ka dhe femra qe vetem mashtrojne me sy

 hmmmmm: hmmmmm: nje here mund ta bej por jo me teper duke pare qe qenke i prirur te dyshosh shume  ;) ;) :)

 • Postime: 103
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 04-03-2010, 09:00:42
Syte... pasqyra e shpirtit :)

i mbetem te njejtit mendim dhe kjo nuk eshte vetem per femrat por edhe per meshkujt.

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#42 ne: 04-03-2010, 10:26:45
...Enigme  :)

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 04-03-2010, 10:36:29
,,, Pushtues  :)

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 04-03-2010, 10:38:12
,,, Pushtues  :)

..me pelqen ideja jote :) :)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#45 ne: 04-03-2010, 11:14:34
,,, Pushtues  :)

ja kush i njef femrat ;) :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#46 ne: 04-03-2010, 11:22:45
provokuese  :P  ;)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#47 ne: 04-03-2010, 11:25:35
mister  :D

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#48 ne: 20-03-2010, 12:12:58
po ti  kene si te kesaj sipeer mos u afroni sa me larg papapapa :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 20-03-2010, 13:39:28
zhbirues...........

Temat e fundit