Syte e nje femre! - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Syte e nje femre!

Syte e nje femre!

· 176 · 14907

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 20-03-2010, 15:05:33
........jane celsi i zemres saj..........

 • Postime: 215
 • Karma: +5/-0

#51 ne: 20-03-2010, 15:09:10
projektues :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 20-03-2010, 15:12:34
projektues :D
......shkaterrues :D

 • Postime: 215
 • Karma: +5/-0

#53 ne: 20-03-2010, 15:15:59
syte e te ardhmes :engjell: :engjell:

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#54 ne: 20-03-2010, 15:20:28

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#55 ne: 14-05-2010, 22:53:36
si syt e nje dhelpre

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 15-05-2010, 13:02:59
ec e meri vesh tani qe vejne edhe lente  :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 15-05-2010, 13:12:58
ec e meri vesh tani qe vejne edhe lente  :D

hahahhahahhahahhaha   i poshter . :D :P

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 15-05-2010, 14:02:26
.....humbje :D

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#59 ne: 15-05-2010, 14:21:12
syt e nje femre mund te thone shume gjera

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 15-05-2010, 15:53:34
Jo vetem te femres...syte ne pergjithsi shprehin shume nga karakteri dhe regimet e personit kundrejt situatave te caktuara!

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#61 ne: 15-05-2010, 15:57:20
Jo vetem te femres...syte ne pergjithsi shprehin shume nga karakteri dhe regimet e personit kundrejt situatave te caktuara!

shume e vertete

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 15-05-2010, 16:10:53
syt e nje femre mund te thone shume gjera

p.sh...? :D

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#63 ne: 15-05-2010, 16:36:21
Mund t'ju sheh sherrin   :D :P

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#64 ne: 15-05-2010, 16:53:04
p.sh...? :D
gjithcka qe nuk e shprehin

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#65 ne: 16-05-2010, 20:28:40
ndezes .........  :D

 • Postime: 1012
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#66 ne: 16-05-2010, 20:31:55
te_pafajshem  :P (si te mijat psh)  :D

 • Postime: 1508
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#67 ne: 17-05-2010, 13:37:32
enderrimtare....... . :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#68 ne: 17-05-2010, 13:55:47
syte e djallit ... ja kshu posi :d

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#69 ne: 17-05-2010, 18:06:37
te_pafajshem  :P (si te mijat psh)  :D
po na i trego pak pra  :D

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 08-06-2010, 13:38:50
deep

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#71 ne: 08-06-2010, 14:51:44
Djallezore dhe engjellore  :D (si ti duash)  :P

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#72 ne: 10-06-2010, 00:11:31
mashtrimi vet

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#73 ne: 09-07-2010, 21:16:20


Syte shohin, shihen; fshehin, fshihen;
Syte hetojne, hetohen, …syte verbohen.

Syte qeshen, qeshin; ndizen, ndezin,
Syte dashurojne, dashurohen, …syte harrohen.

Syte lotojne, lotohen; digjen, shkrumbohen,
Syte heshtin, s’flasin, …syte vrasin.


#74 ne: 09-07-2010, 21:40:27
"...Shtati kallkan ngrin,
syte mbesin,
hapur, kur vdesim..."

Temat e fundit