Seks Oral - Mund te flasim rreth tij? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

· 143 · 7359

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-03-2005, 18:59:46
Atehere le te flasim ;)
 
« Editimi i fundit: 24-10-2020, 10:35:34 nga M A X »

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#1 ne: 14-03-2005, 16:57:15
Nuk e di se c'mendojn te tjeret....Por une them se nuk eshte patjeter te behet,por mendoj se eshte njera nga ngjyrat e seks-it dhe eshte dicka qe eshte me shum per kenaqesin e partnerit sesa vetes se vet.
Eshte teme ndoshta qe nuk flitet forte ne shoqeri,por eshte dicka qe shumica e preferojne dhe njeashtu e e perdorin.Une per vete me shum e perdor ne paraloje.
Por kam njohur disa femra qe nuk e preferonin kete gje dhe njeashtu nuk e benin,nuk e di as une pse ... :???Por ka ndodhur...Dhe i njoh shum njerez qe nuk e bejne kete pune se di pse?!!!

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#2 ne: 14-03-2005, 22:18:06
oh pleaseeeeeeeee..... . >:( >:( >:(

gjoja mo e shpifur

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-03-2005, 04:56:26
Ku e di ti, e ke provu kshu?

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#4 ne: 15-03-2005, 17:35:34
nuk do e merja guximin te boj dicka qe vec ta menoj ma shpif...e jo ta boj realitet  :??? :???

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 15-03-2005, 19:19:15
me shije eshte kjo pune.
dikujt i pelqen, dikujt ja shpif.

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#6 ne: 15-03-2005, 19:43:30
Seksi oral eshte shume 'unatractive' . Per mendimin tim ne nje lidhje ku dominon dashuria ndjehesh totalish i peshtire nqs detyron partneren me nder me thene 'too get down in her knees'. Ate mund ta besh me nji one night stand ose me ndonje qe i ka dale nami per imorale ama jo me personin qe deshiron te kalosh jeten.

#7 ne: 15-03-2005, 19:45:36
she's supposed to kiss your kids with that mouth :???

 • Postime: 4365
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 15-03-2005, 20:28:57
Seksi oral eshte shume 'unatractive' . Per mendimin tim ne nje lidhje ku dominon dashuria ndjehesh totalish i peshtire nqs detyron partneren me nder me thene 'too get down in her knees'. Ate mund ta besh me nji one night stand ose me ndonje qe i ka dale nami per imorale ama jo me personin qe deshiron te kalosh jeten.

Night stand?????
Esht me tip.....ashtu po qe do te veshtirosej per mendimin tim.........kurse me nje person qe e do e qe di qe e ke veç ti......s'ka asgje te peshtire per mendimin tim.....

Per mua seksi oral s'esht hic i peshtire.......diku sh mjaftohet me dashuri e gjerat e zakonshme ........dikush esht me kerkues ne seks.......e kerkon forma te ndryshme kenaqesie.........

Sa per ate punen "e puthjes" te Recaros...... lahen buzet loooool :D

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#9 ne: 16-03-2005, 00:58:43

ska asgje te peshtire per mendimin tim.....

o come on si nuk ka mi
pfff ateher shko boj sex oral ene me lopen meqe ska asigjo te peshtire  :???

 • Postime: 255
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 16-03-2005, 03:00:03

ska asgje te peshtire per mendimin tim.....

o come on si nuk ka mi
pfff ateher shko boj sex oral ene me lopen meqe ska asigjo te peshtire  :???
:D :D :D :D
mir e the

 • Postime: 4365
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 16-03-2005, 05:44:06

ska asgje te peshtire per mendimin tim.....

o come on si nuk ka mi
pfff ateher shko boj sex oral ene me lopen meqe ska asigjo te peshtire  :???Po flisnim per seksin midis dy njerezve(mashkull-femer)


Zakonisht i vjen peshtire o atyre qe se kan ber ndonjeher ose ata qe jane ende te virgjer........

Paska dal moda lopes tani.......ehhhhh ca te besh secili ka fantazite e veta :D

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 16-03-2005, 05:50:10
Si parim asgje nuk duhet bere me force dhe kunder deshires dhe kjo vlen dhe per seksin. Tani sic u tha ketu shijet jane te ndryshme dhe ashtu sic ka nga ata qe  e urrejne kete praktike ka dhe nga ata qe e duan. Shyqyr jemi njerez te paster dhe te lare e sot eshte dhe koha e dusheve dhe mua me duket e tepert nese dikush e quan kete si te piste. Seksi oral mund te konsiderohet si pranimi total i partnerit/es dhe si i tille nuk ka si te quhet i piste apo jomoral.

 • Postime: 4365
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 16-03-2005, 05:58:06
 <> <> <>

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 16-03-2005, 07:03:43
Ohh kush jane keto qe thone qe si pelqen  :???
Mos me thoni qe kur ju bejne juve seks oral nuk ju pelen.... apo ndoshta kurre se keni provuar per te arritur te dini cfare kenaqesie ndihet....
Sa per ate qe thote eshte vetem per nje nate.... desha te them qe per ty do ishte me mire te fusje gjuhen tende te nje qe mund te ken kaluar njemije apo te ajo qe ke ne shtrat e ndoshta ke kaluar vetem ti???

Ec mor njerez beni qef se ska asgje imorale te besh seks oral thjeshte merr e dhuron  kenaqesi personit qe do ;)

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#15 ne: 16-03-2005, 09:21:32
BJ's nuk tha njeri qe nuk pelhqehen ama personalisht jam mundu me e evitu..Se sa ja kam arrit qellimit ne shumicen e rasteve eshte pune tjeter.  :D Ama perseri jam i mendimit qe Blow jobs jane shume Turn Off's. Sado paster ta mbash ate mikun prap disa pjese te trupit jane te papaster biologjikisht. Konsiderojeni trupin si forumi edhe ate mjetin si koshi i forumit. :D Ne kosh shkon cdo gje. Megjithate ju qe e keni qef mund te vreni punen ortej.  :lalala 8)

 • Postime: 255
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 16-03-2005, 09:23:46
BJ's nuk tha njeri qe nuk pelhqehen ama personalisht jam mundu me e evitu..Se sa ja kam arrit qellimit ne shumicen e rasteve eshte pune tjeter.  :D Ama perseri jam i mendimit qe Blow jobs jane shume Turn Off's. Sado paster ta mbash ate mikun prap disa pjese te trupit jane te papaster biologjikisht. Konsiderojeni trupin si forumi edhe ate mjetin si koshi i forumit. :D Ne kosh shkon cdo gje. Megjithate ju qe e keni qef mund te vreni punen ortej.  :lalala 8)
Tani ke folur tamam si burrat :lule

 • Postime: 1315
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 16-03-2005, 12:56:42
un di nje gjer sexy kur behet tamom ashtu sic duhet ska limite dhe turpe kshu qe sexy oral hy ne pjesen e atyre gjerave qe bohet gjat sexyt

flas per veten time ne ekt rast  

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 16-03-2005, 17:12:30
Sa mbrapa jeni o shqiptare. Seksi oral gjeja me e bukur qe ekziston. Per djalin po qe po. Gjothashtu dhe per femrat. Eshte nje gje e bukur qe behet si suprize kur te dy jane gindur per shembull. A me kuptoni. Une p.sh. kur nevrikosem, me vone..... vjen e me thote... a je akoma me nerva... une si flas.. por kur ajo me puth dhe fillon to GET DOWN ON HER KNEES atehere O Zot sa e mire eshte..seksi oral gjithmone.

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#19 ne: 16-03-2005, 19:30:44
habitem me ju .... :???    what`s the point of licking that thing ?

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 16-03-2005, 19:48:21
 :) kjo gje varet nga mosha qe kan partneret.. ;) neqofse jan te rinj ateher smund ta bejn dot.. ;) :)

ptu se me turperuat.. :)

 • Postime: 462
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 16-03-2005, 19:52:04
zakonisht thone qe sex oral mund te besh me ate njeri qe me te vertete ndjen dicka te forte. nuk e di perse shume njerez sot kete e praktikojne si tip "hooking up". per meshkujt nuk duket shume gje e keqe por per vajzat me te vertete eshte sikletosje kur e sheh. jo per gje po ashtu eshte nese nje djal "goes down on you" edhe ti duhet te "return the favor"....

 • Postime: 505
 • Karma: +1/-0

#22 ne: 16-03-2005, 19:55:11
:) kjo gje varet nga mosha qe kan partneret.. ;) neqofse jan te rinj ateher smund ta bejn dot.. ;) :)

ptu se me turperuat.. :)


hahahahaha foli prifti...rri urt ti se ste lejohen kto gjona  :D :D

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 17-03-2005, 07:14:37
habitem me ju .... :???    what`s the point of licking that thing ?

Kur te te bie rasti te besh dashuri, atehere do marresh gjithe pergjigjet e pyetjeve qe ke!

 • Postime: 4365
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 17-03-2005, 07:16:44
Ashtu them dhe une

Temat e fundit