×

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

· 143 · 6284

 • Postime: 782
ilir elb
#125 ne: 04-11-2005, 11:38:31
c'fare teme ... nuk e kisha pare ndonje her..
prandaje
Capkenja
#126 ne: 04-11-2005, 17:38:47
E di si eshte puna,ca gjera nuk thuhen ketu ne forum o njerez se secili vepron sipas mendjes se vet,dhe ata cunat mos  te skuqen se jane te paret qe e bejne kete gje

 • Postime: 782
ilir elb
#127 ne: 09-11-2005, 17:23:13
E di si eshte puna,ca gjera nuk thuhen ketu ne forum o njerez se secili vepron sipas mendjes se vet,dhe ata cunat mos te skuqen se jane te paret qe e bejne kete gje

 po eshte normale mes nje cifti
 por  jo ti i tregosh ne publik...
 

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#128 ne: 01-12-2005, 23:29:36
 Po ci keni keto qe thoni more? :-[
Qe sot e tutje antaret e forumit jane te lejuar te bejne veten seks tradicional,dhe kete te fundit vetem pas fejese se perndryshe do perjashtoheni nga forumi! LOL

Ps:O xhaxhi Enver,ku je? :D

 • Postime: 222
e dashur
#129 ne: 02-12-2005, 07:32:47
Po ci keni keto qe thoni more? :-[
Qe sot e tutje antaret e forumit jane te lejuar te bejne veten seks tradicional,dhe kete te fundit vetem pas fejese se perndryshe do perjashtoheni nga forumi! LOL

Ps:O xhaxhi Enver,ku je? :D

 Pse ti mendon se xh. Enver nuk bente????

Keto gjera jane te lashta sa njerezimi,,,,, dhe lum ai qe i provon,,,,
Capkenja
#130 ne: 11-12-2005, 18:47:07
e perseris dhe nje HER PER ATO QE I DUKET SIKLET SIDOMOS nqs sexy si do lloj menyre i duket siklet hmmmmmmmmm kan probleme te medhaja  medis nje cifti ska limite ne shtrat ;) oral pa oral mbrapa para siper ne kembe karrige ashensor stol rruge etj etj sbo diference vetem te ndjehesh ne qiellin e 7-te me partneri/en qe e ben ;)


Ajo pune e ashensorit eshte super,provojeni o njerez)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#131 ne: 11-12-2005, 21:30:29
hahahahhahah sa kam qesh tani duke ju lexuar ..vertet fantastike ne do te vihesh ne humor futu tek zeri yt kam filluar ti them njerzve .....

Mua nuk me pelqen te le komente mbi tema te tilla gjithsesi menoj se seksi oral eshte nje zgjedhje personale...provoje te pelqeu mire ste pelqeu prap mire :???

Keti po mire mi te keqen edhe 100 katesh te ishte pallati nje mashkull (qe do zgjidhja une kuptohet :D) nuk do te kishte nje ereksion aq shpejt ...do ti mbeste pergjus te shkretit.....do hapje probleme me te medha loooooooool
Capkenja
#132 ne: 12-12-2005, 07:37:42
hahahahhahah sa kam qesh tani duke ju lexuar ..vertet fantastike ne do te vihesh ne humor futu tek zeri yt kam filluar ti them njerzve .....

Mua nuk me pelqen te le komente mbi tema te tilla gjithsesi menoj se seksi oral eshte nje zgjedhje personale...provoje te pelqeu mire ste pelqeu prap mire :???

Keti po mire mi te keqen edhe 100 katesh te ishte pallati nje mashkull (qe do zgjidhja une kuptohet :D) nuk do te kishte nje ereksion aq shpejt ...do ti mbeste pergjus te shkretit.....do hapje probleme me te medha loooooooool

Lisa ajo pune e ashensorit,,,,jo se e kam provuar vete personalisht po per puthjen mund te them qe eshte nje vend ideal.Sa per seksin oral,cte them ketu ka tipa tipa mendimesh.Ishte nje djale qe fliste per nje lepirse dhe nje shpelle, dhe mqs zoti nuk e ka bere gojen e mashkullit te zhyten ne shpelle,e paska bere per te mbajtur ne lepirse.

Kujdes o cun nga lepirsja se do te shkrije dhe ske cte kesh me pastaj

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#133 ne: 18-02-2006, 02:31:02
Ky lloj seksi hyn ne gjithe jeten seksuale dhe une e pelqej pse jo,,,,,,, ;) ;) ;)

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull
Okki
#134 ne: 04-03-2006, 10:03:23
Edhe kjo teme eshte shume e qarte, pse se beni edhe nje sondazh psh a e praktikoni sexin oral sa qe kishim mund ta shofim perqindjen. Psh ne nje anket te bere studenteve ne nje kolegj Amerikan perqindja ishte 75% qe e praktikoj dhe 25% qe nuk e bejne dot.
Une per vete e praktikoj dhe e preferoj (receiver and issuer) por gjithmone ne Safe Mode.

 • Postime: 127
brandon
#135 ne: 04-04-2006, 22:22:42
habitem me ju .... :???    what`s the point of licking that thing ?
part of sex and pleasure.mua per vete me pelqen .atyre qe sju pelqen ska problem.its all good

 • Postime: 41
 • Gjinia: Femer
NjonaShumeSexy
#136 ne: 30-04-2006, 11:25:34
Sa per temen vdes ta bej po jo te ma bejne mu...

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#137 ne: 06-07-2006, 10:42:50
Sa për temën vdes ta bëj po jo te ma bëjnë mu...

E po duhet ta provosh dhe ta provosh mire biles pastaj hajt se folim ;)

Thone qe pranvera nuk vjen me nje dallendyshe :P

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#138 ne: 06-07-2006, 13:21:17
vërtetë te shkrini se qeshuri me këto mendimet e larmishme LOL

ajo qe me bën përshtypje si diçka negative është paragjykimi, se këtë e kemi shumë te theksuar ne shqiparet. Siç thanë disa, te pëlqen bukur, s'të pëlqen mos e bëj, po mos fillo dhe i ve 100 nofka nga mbrapa atij qe ka mendim apo shije të ndryshme

tani duke pasyr parasysh qe në forum ka shumë adoleshente dhe njerëz qe flasin pa pasur pervojen (I am not saying u should rush to having seks neither :p) është normale te degjosh gjëra si "shumë gjë e shpifur" etj

Por disa qe thonë nuk e bëj atë gjë me nënën e kalamajve, apo goja është për te ngrënë buke :D me shkrini juve

Për sa i përket semundjeve, mesa di unë, ato semundje qe mund ti maresh me seks oral nuk janë shumë të ndryshme nga ato qe mund ti maresh me seks tradicional, sepse janë shkembimet e sekrecioneve/lengjeve trupore ato qe janë kryesisht bartesit e semundjeve. Ben perjashtim nëse një person ka open wound source (p.sh. ka ne goje/gums ndonjë çarje etj, pra rrugët qe lidhin direket me qarkullimin e gjakut, qe janë akoma me te rrezikshme për transmetimin e semundjeve, por këto gjëra mendoj shumë rrallë mund te ndodhin qe dikush te këtë çarje muskujsh nga seksi oral :D)

Për te tjerat, parimi im (dhe i shumicës se botës mendoj :P) për seksin është qe: çdo gjë qe pëlqehet nga te dy partneret dhe nuk është e dëmshme për shendetin duhet te aplikohet ;)

Dhe duke pasur parasysh qe sondazhet tregojne qarte qe shumica dermuese e njerzve perjetojne nje kenaqsi shume te madhe kur partenri i tyre eshte duke aplikuar tek ta seks oral (qofte burrat, qofte grate) atehere, pse duhet ti ngreme gjithe keto mite dhe keto "principe" fallco kundra dickaje qe nuk te ben dem dhe te sjell kaq shume kenaqsi?

...
Unë për vete e praktikoj dhe e preferoj (receiver and issuer) por gjithmonë ne Safe Mode.


receiver and giver, I guess u mean :p

si është kjo ne safe mode mo, apo ven prezervativ tek gjuha?  LOL

 • Postime: 86
 • Gjinia: Femer
Sophie
#139 ne: 30-07-2006, 01:36:40
e mo Diike, unë e kam dëgjuar shpesh qe rekomandohet seks oral me condom to prevent diseases. for real. Apo sot nga s'futen e nga s'dalin robte, duhet pat kujdes ju beqaret. :D

learn to give good head goca and you will enjoy it just as much as guys do - thoooooone, apo jo Diike ;)

p.s. ndaj na solle ketu ti neve se paska plas erosi sheshit. :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#140 ne: 13-09-2006, 17:01:24
Eshte pjese e lojes seksuale... :D   Nuk jam tabu ne lidhje me kete gje... ^o)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#141 ne: 29-01-2020, 18:42:51
he mo?..flisni.. :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#142 ne: 29-01-2020, 21:43:07
Atehere le te flasim ;)

Kemi folur para shumë vitesh. Të shohim sa kemi evoluar? 😂
 

seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
A duhet bërë seks në kohën e koronavirusit?

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 04-04-2020, 17:04:32
nga Grens(Wiliams)
Pse duhet te bejme seks?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 23:21:29
nga M A X
Momenti më i mirë i ditës për të bërë seks

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:41:21
nga M A X
Pse gratë bënin seks më të mirë në komunizëm

Nisur nga M A XRubrika Historia

Postimi i fundit 05-10-2019, 23:52:59
nga M A X