×

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

· 143 · 6287

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer
AlBoLiCiOuS
#25 ne: 17-03-2005, 12:17:48
po habitem me disa nga ju....por sic tha dhe alda mesa duket nuk e keni provu....nejse esht nje nga gjerat me "eksituese" qe mund te besh ne krevat

oh dhe me ate faktin qe ishte me mir ta beje me nje "one night stand" sesa me te dashuren tende....shum pa kuptim me duket  :???

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#26 ne: 17-03-2005, 15:18:11
hey vajza mos flisni kot ju lutem por provojeni pastaj lini pershtypjet tuaja ketu  :hahaha

 • Postime: 2028
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#27 ne: 17-03-2005, 15:26:23
kush eshte ai mashkull qe ka qef te lick ate juicy thing?

yaki yaki :'(

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#28 ne: 17-03-2005, 15:50:37
hey vajza mos flisni kot ju lutem por provojeni pastaj lini pershtypjet tuaja ketu  :hahaha


Jermani po kush te tha ty qe se kemi provu :hahaha
Me duket se pergjigjet e mija e te Aldes nuk jane pergjigje ne ajer vetem me lexime librash apo parje kasetash si beni ju :hahaha :hahaha

 • Postime: 196
Kosovari_i_terbuar
#29 ne: 17-03-2005, 16:14:46
shumica e fermava nuk din ta bejne ose pretendojn se nuk di. nganjher ne mendje them largohu se vete do ta beje, thats how bad its gets lol.

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#30 ne: 17-03-2005, 19:25:29
e perseris dhe nje HER PER ATO QE I DUKET SIKLET SIDOMOS nqs sexy si do lloj menyre i duket siklet hmmmmmmmmm kan probleme te medhaja  medis nje cifti ska limite ne shtrat ;) oral pa oral mbrapa para siper ne kembe karrige ashensor stol rruge etj etj sbo diference vetem te ndjehesh ne qiellin e 7-te me partneri/en qe e ben ;)

 • Postime: 1650
Solist
#31 ne: 18-03-2005, 11:01:59
oh dhe me ate faktin qe ishte me mir ta beje me nje "one night stand" sesa me te dashuren tende....shum pa kuptim me duket  :???

Ja ke kerku kuptimin ti edhe sja ke gjet? :P
Ja ta them une. Kto one night stand jane si rrufeja bie njehere ne nje vend. Dmth do njofesh njonen/in edhe do kalosh nji night out. Pastaj ne hotel/shpi vej condomin edhe ububuja. :D Gjate asaj nate he/she can "get down to bussiness" ose wine dine and 69 ...each other.. :lalala 8)

Ne nje lidhje serioze ndjehesh paksa i stimuluar mos te lesh nom me dashnoren/te fejuaren/nusen..se eshte ulje ta ulesh tjetren/tjetrin ne gjunje.

S'kam mbaruar..Sulltani jua tha mire te biesh ne gjunje tek juicyeshte grosseeeeeee imagjinoni tju mbetet shija e mikut/mikeshes ne hunde per nje kohe te gjate..patetike..ed he mos me mbushni mendjen se e mbani paster se sic jua thashe eshte vend i trupit qe eshte BIOLOGJIKISHT i 'piset'.
Sol

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#32 ne: 18-03-2005, 14:34:33
me one night stand behen me kollaj eksperimentet sepse me te dashuron ose te dashren tende edhe mund te kesh frig nga reagimet e personit ne fjal apo gaboj ;)  :tym

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#33 ne: 18-03-2005, 16:21:53
Gabohesh. Me mire me te dashuren. Perderisa e ke te dashur pse duhet te kesh frike ta pyetesh te ulet ne gjunje para te dashurit te daj. Apo eshte me mire to cheat on her with a ho (one nite stand). You wrong. Per mua me te gjitha te dashurat e kam pasur me te lehte dhe skam pase nevoje to shkoj me nje hooker sepse e dashura ime sdegjon te beje sex oral. Pastaj me pak takt se vajzave vetem fillimi. 2-3 here pastaj ta kerkon vete sepse eshte magnet... Djema as ju se dini se ckeni. Jeni juve qe me ate sen-benedet i terhiqni vajzat.

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#34 ne: 18-03-2005, 18:30:26
Gabohesh. Me mire me te dashuren. Perderisa e ke te dashur pse duhet te kesh frike ta pyetesh te ulet ne gjunje para te dashurit te daj. Apo eshte me mire to cheat on her with a ho (one nite stand). You wrong. Per mua me te gjitha te dashurat e kam pasur me te lehte dhe skam pase nevoje to shkoj me nje hooker sepse e dashura ime sdegjon te beje sex oral. Pastaj me pak takt se vajzave vetem fillimi. 2-3 here pastaj ta kerkon vete sepse eshte magnet... Djema as ju se dini se ckeni. Jeni juve qe me ate sen-benedet i terhiqni vajzat.

plako se tani po flasim troc ti me kollaj ja thua te dashures tende ec moj ktu ma merr ne goj shpejt apo ndonje ter huajes qe ste ha palla per te  ;) vetem ket mendo

se me cakordove si mer daj mendo para se me fol

 • Postime: 2028
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#35 ne: 18-03-2005, 21:19:21
me thoni pak sa veta nga ju e lajne zogun dhe mikun , pasi bejne cicin.

hiq nje pakic, te tjeret eshte shume nese e shkundin.

 • Postime: 505
CL
#36 ne: 18-03-2005, 21:21:35
hahahahahahaahahaha hahaha    :D :D :D :D :D

pse nuk pergjigjesh vet i pari ?

 • Postime: 2028
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#37 ne: 18-03-2005, 21:24:39
higjenen e  mikut e kam merak, pastaj nuk kam frike nga uji.

 • Postime: 505
CL
#38 ne: 18-03-2005, 21:45:20
 ;) ;) ;) ;) ;) ;)

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#39 ne: 18-03-2005, 21:47:16
Me pelqeka kjo teme pasi paskan filluar te flitet edhe mbi gjendjen shendetesore te ``mikut`` dhe ``mikeshesh``! Ju pergezoj per informacionet qe jepni dhe me pelqen te dije nese i quani ende ``pjese private``?

Persa i perket seksit oral, eshte dicka qe varet nga personi. Nese dikush e pelqen tia bejne, normalisht duhet te perpiqet edhe tia bej partnerit pasi edhe ky i fundit do te ndjeje kenaqesi - vetem nese thote se s`i pelqen!
Nese dikujt i duket ``e peshtire``, ky rast mund te vleje vetem per mashkullin, pasi femra nuk ``deal`` me shume komplikacione - jo aq sa mashkulli me femren te pakten.
Persa i perket atyre ``one night stand`` qe jane permendur, bashkohem me mendimin e (me fal por s`e mbaj mend se kush e permendi, me duket Alda) qe one night stand mund te kete kaluar 100 ndersa ajo qe ke perkrah, je te pakten 50% qe eshte e jotja (fus edhe raste tradhetie ketu).

Hersia`

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#40 ne: 19-03-2005, 03:07:32
Dicka doja t'ju kerkoja juve amerikonve mund te na flisni shqip ato termat qe mi jepni anglisht se una jam icik injornate si kuptoj, e me teper per respekt te ne te tjereve qe cdo gje qe e shkrujme e bejme Shqip ;)
Flm shpresoj te kem mirkuptim!

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#41 ne: 21-03-2005, 08:00:26
Ne s'jetojme ne Tropoje apo Manati. Ju duhet ta kini parasysh se me te dashuren eshte 100 here me mire se me cdo njeri tjeter. Pastaj mikun nese se lani apo si bini mbrapa as qe e meritoni me jau marre ne goje as majmunet. Jetojeni jeten si ne Amerike njerez e jo si prej naj vendit te humbur ku si dini rregullat e higjenes. Une per vete jame 100 here me i kenaqur me te dashuren time sesa me ato qe i perdorim sa per 10 minuta. Gjithkush mendon ndryshe por ta dini se te gjitha femrat e kane mendjen te ai MIKU  :hahaha :hahaha :hahaha
 :pafshim

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#42 ne: 21-03-2005, 15:26:13
na thuj noj gje te re se per ket e dim  :D :tym

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#43 ne: 22-03-2005, 16:30:56
mbase ti e din or lal por ka shume qe se dine :tym

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull
ALieNs
#44 ne: 22-03-2005, 20:05:31
edhe ato qe se din brenda vetes se vet e din po se pranojne ose bejne gjoja sikur se din po faktikisht e din shume qe qe e din qe e kan mendjen me dijeni te plote qe e kan mendjen tek ai miku si kenga rahmet paste e kenduar tek portokalli  :D :hahaha :hahaha

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#45 ne: 24-03-2005, 05:51:10

Goja e mashkullit nuk eshte krijuar qe ta fusin ne at shpellen problematike.
Kurse shkopi i jon, u shkon tamam femrava, bash sikur lepirese, me drellza.

Kam hequr komentet qe do sillnin konflikte pavlere!!

« Editimi i fundit: 24-03-2005, 05:54:49 nga M A X »

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#46 ne: 25-03-2005, 22:15:49
she's supposed to kiss your kids with that mouth :???

not my kids.

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#47 ne: 26-03-2005, 03:24:17
 <> Per z.Max  
Pu pu pu per zoten me habisni nganjeher me ca gjera qe thoni ... :o
A ka minj qe nuk pelqen djath???
Per veten time edhe kete sekret sdo e them ketu se na felliqet na i nxoret te gjitha ne shesh ...lol Si ta shpreh jam tip qe me pelqen te shijoj cdo gje e te jetoj cdo moment si dhimbje apo kenaqesie pra qe te flasesh per sex se shoh aspak te turpshme pasi esht pjes e rendesishme e jetes ...Eshte tjeter gje nese sju pelqen por kurr smund ta quash te piset ... :o
nese e ben me ate qe do cdo gje qe ben me te te duket fantastike  dhe nje gje psh lexoni o njerez pak librin e KAMASUTRES...edhe nese dini sesht keq te mesoni me shume ...lol
Sex e kam tem te preferuar :P keshtu qe do rrija ketu e te shkruaja nat e dit por ca gjera njeriu si shpreh tamam as ketu mes te gjithve  ;)
gjithsesi personalisht e them S'KA GJE ME TE BUKUR  ME ne fund e thash :hahaha :pafshim

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#48 ne: 26-03-2005, 03:30:25
 :o Se harrova te them dicka pash zoten nese keni besim ne te sadopak ju lutem ju djemve qe keni shkruar ketu spo jap emra e shoh qe me cfare keni then ulni FEMREN  >:( se di ato femra qe e kane bere me ju por personalisht nje mashkulli qe do mendonte per mua nje gje te till do i jepja dicka por sigurisht sex kurre :D
Ju po me habisni mua me keto qe keni shkruar sex esht kultur or lal e jo me ofendu femer apo mashkull  nese e bejne me kenaqesi quhet kenaqesi e jo si e shprehni ju ...Ju pelqeka me e ba me tjera po jo me nenen e femjes tuaj??? :o budallallek nejse prandaj eshte e bukur kjo bote se ka gjithfar mendjesh :lalala respect

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#49 ne: 02-05-2005, 09:44:47
Lerini mo keto muhabete, jo nuk eshte paster, jo nuk eshte qef, jo eshte peshtire, jo lopa, e terci e verci. Ai/ajo qe thote qe nuk i pelqen e qe eshte e peshtire, e ka provuar ndonjehere??!?!. Ta provoje njehere pastaj le te shkruaje nqs ja mban, "Ishte kot fare, sme pelqeu" se do jete nje genjeshter qe ska vend ku te rri. Atyre qe u duket e peshtire, pse ju duket?? le ta provojne me njeriun me te dashur, me burrin, me gruan, (une spo them kap nje ne rruge e plasja ne sex oral). Pastaj sexi oral quhet SEX ORAL dmth hyn te sexi, ju pelqen sju pelqen ajo ne kete shtepi futet.
Jepini o rini beni qef mos kini peshtire apo merak. Sepse do plakeni dhe do beheni pishman dhe do thoni "Ah qe se skam provuar njehere, ta provoj tani, plaka, plaku ska fuqi, ska as dhembe"


[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 02-05-2005, 15:16:54 nga Tribbiani »
 

seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
A duhet bërë seks në kohën e koronavirusit?

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 04-04-2020, 17:04:32
nga Grens(Wiliams)
Pse duhet te bejme seks?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 23:21:29
nga M A X
Momenti më i mirë i ditës për të bërë seks

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:41:21
nga M A X
Pse gratë bënin seks më të mirë në komunizëm

Nisur nga M A XRubrika Historia

Postimi i fundit 05-10-2019, 23:52:59
nga M A X