Seks Oral - Mund te flasim rreth tij? - 3 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

· 143 · 7362

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 02-05-2005, 13:12:56
o tribiani po pse vetem plaka more edhe plaku nuk esht vetem per femrat sexi oral esht per te dy gjinit mesa di un,  edhe ata qe thojn jo e veshtir jo gje e piset e ktej po anej skan ka tja mbaj vallai pa e provu se qe kan me e provu as nuk diskutohet por opinjoni na mungon nga kta persona qe se pelqejn dmth kur ta provojn,

RESPEKTE

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#51 ne: 02-05-2005, 15:25:31
Lerini mo keto muhabete, jo nuk eshte paster, jo nuk eshte qef, jo eshte peshtire, jo lopa, e terci e verci. Ai/ajo qe thote qe nuk i pelqen e qe eshte e peshtire, e ka provuar ndonjehere??!?!. Ta provoje njehere pastaj le te shkruaje nqs ja mban, "Ishte kot fare, sme pelqeu" se do jete nje genjeshter qe ska vend ku te rri. Atyre qe u duket e peshtire, pse ju duket?? le ta provojne me njeriun me te dashur, me burrin, me gruan, (une spo them kap nje ne rruge e plasja ne sex oral). Pastaj sexi oral quhet SEX ORAL dmth hyn te sexi, ju pelqen sju pelqen ajo ne kete shtepi futet.
Jepini o rini beni qef mos kini peshtire apo merak. Sepse do plakeni dhe do beheni pishman dhe do thoni "Ah qe se skam provuar njehere, ta provoj tani, plaka, plaku ska fuqi, ska as dhembe"

 
vertet mund te quhet sex oral po nuk eshte e thene qe te gjithe ta praktikojne ate. edhe sexi  anal sex quhet , o burra ta praktikojme se quhet sex. po duhet te te pelqei dhe te te shijoi ai  sekrecioni i "zogut te femres" qe na thua the neve te tjereve. mos harro qe jo te gjithe e kane qef ate qe ti ke qef. flisni per gustot tuaja.

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 02-05-2005, 20:39:32
Sulltani jemi te tema e Sexit oral dhe jo Anal.

E ke provuar ndonjehere sexin oral ti?

Se paske provuar asnjehere me sa duket, provoje dhe ec prape e te presim te kthesh pergjigje.

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 04-05-2005, 15:51:02
Sulltani jemi te tema e Sexit oral dhe jo Anal.

E ke provuar ndonjehere sexin oral ti?

Se paske provuar asnjehere me sa duket, provoje dhe ec prape e te presim te kthesh pergjigje.

nese e kam provuar une nje gje te tille apo jo eshte problem per mua.
dhe sexin anal ta solla si shembull meqe ti the qe meqe quhet sex ateher sexi oral duhet praktikuar. une mbase nuk jam shprehur qerte. ajo qe kam dashur te them eshte qe si mundet mashkilli te fusi gjuhen e ti ke ai "zogu" i lengezuar. mbse ti nuk e ke problem kete. une e kam.

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 04-05-2005, 18:59:33
 :O

NO COMENT

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#55 ne: 04-05-2005, 23:36:11
Sulltani, kete thuaj ti qe nuk te pelqen sepse "zogu" qenka i lagur. Po aty eshte kulmiiii more, se nqs nuk arrin ta lagesh "zogun" me mire mos "puno", shikoje me sy e plas me zemer. Shpresoj se ndonje dite do e provosh dhe e mirepres pergjigjen tende. ;)
befsh qef Sulltan

 • Postime: 847
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 05-05-2005, 19:45:38
Për mendimin tim Ena me Aldën kanë folur shumë bukur nga vajzat.Bravo vajza..

Po të jetë ndonjë djalosh që mendja i punon non stop "tek vendi" seksin oral e lidh vetëm filmat porno,kurse vajza në këtë rast më "vështirën" që na paska por që nuk ja di lezetin tamam... ;)


Për mendimin tim është diçka mëse normale mes një çifti,pastaj nuk ka asgjë për tu ardhur vështirë kur partenerët bëjnë reciprok të njëjtën gjë,por mbi të gjitha siç tha dhe Ena kur partenerët ndjehen mirë me njëri tjetrin...

Fundja fundit mos e merrni sikur të bën diçka tjetra ose tjetri...çdo gjë mes një çifti është reciproke.... që të japi dhe ajo diçka,duhet dhe ti të japësh të njëjtën gjë.... ;)


Ju kolopuçat që mbroni teorinë kundra shpejt në krevat se vajti vonë..... :P


Gjithë të mirat

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0

#57 ne: 08-05-2005, 04:43:37
-Shqip-
« Editimi i fundit: 08-05-2005, 05:22:57 nga M A X »

 • Postime: 60
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#58 ne: 08-05-2005, 04:53:14
seks oral!  ^o)

flasim rreth tij!  :-[

po une e kam gojen e zene  :P

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#59 ne: 08-05-2005, 06:47:55
Nuk e di ca problemi qe ju keni me oral sex???

Shkruaj ne shqip!!
« Editimi i fundit: 08-05-2005, 09:26:23 nga M A X »

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#60 ne: 10-05-2005, 16:52:30
Jo ofendime
« Editimi i fundit: 12-05-2005, 00:18:45 nga BeRni »

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#61 ne: 11-05-2005, 09:01:17
Jo ofendime
« Editimi i fundit: 12-05-2005, 00:18:59 nga BeRni »

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 11-05-2005, 09:36:20
hahahaha Tribbiani...ne shkrimet qe ben ke shume te drejte.
Ju lutem o njerez me kete te shprehuren <ZOGU>
Keto jane tema shume te mira pasi te gjith mund te flasin e marrin me shume njohuri apo shprehin dicka me teper.Eshte teme e jetes e ka rendesine vet.Por emrat skeni nevoje ti perdorni pastaj se kam zakon te flas per tjeret por ca shkrime ketu o zot te bejn me fol edhe ateher kur nuk do.Kush qenka ai qe se paska qef  :OKush e quan gje te piset??Cfare flisni more ?
Ketu thuhet me fol rreth sexit pra a te pelqen si ackt.Sju ka faj kush se sdini me ke ta beni,ose spaskeni pas fat me ke me e ba tamam.Me vjen me qesh kur lexoj gjera te tilla se mendoj si ka mundesi???Pastaj zogun lereni ne punen e vet skeni nevoje me e permend fare le te flasim rreth sexit e jo rreth shpendeve.. :P

« Editimi i fundit: 12-05-2005, 00:17:30 nga BeRni »

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#63 ne: 11-05-2005, 19:42:43
Jo ofendime
« Editimi i fundit: 12-05-2005, 00:19:15 nga BeRni »

 • Postime: 417
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#64 ne: 11-05-2005, 23:37:51
Tobe tobe.  :O

 Jojo:

P.S: Sulltano i mushe 90 ti e? U pa puna, punoje Thugette_Girl-in me bastun tani. Qeka qejflie dreqi jo per gjo. lol
« Editimi i fundit: 12-05-2005, 00:07:49 nga Duca di Mantova »

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#65 ne: 12-05-2005, 08:42:45ore kot e keni qe beni keshtu, tribbiani e ka mire fare, po qe te flasesh duhet te dish.............

provojeni njehere pastaj ju pelqen apo jo

jepi tribian se je ne rrregull fare
;)

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#66 ne: 12-05-2005, 22:04:10
:) Kiti dhe Thugette_Girl.

Ku e lame muhabetin se kisha ca dite qe nuk kisha hyre :)

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#67 ne: 13-05-2005, 12:42:22
ç'far thoni kshu more ju.. :P po pjese e seksit eshte dhe ajo qe thoni apo jo? :P :P

#68 ne: 14-05-2005, 10:10:15
seksi oral thojne qe shkakto kancer ne fyt kshu kam degjuar se di sa e vertet mund te jet   :O :O

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#69 ne: 15-05-2005, 00:24:09
E kemi pas fjalen nese e kryen ate act me te dashurin e zemres e nese ai njeri e kryen vetem me ty...se nese shkon me ke te dali para kancerin e merr ngado e jo vec prej fytit... ;)

 • Postime: 639
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 15-05-2005, 00:25:02
Te lutem jo chit-chat se nuk eshte teme per tu tallur
« Editimi i fundit: 15-05-2005, 01:29:19 nga BeRni »

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#71 ne: 15-05-2005, 01:31:28
DeJaVu hera e pare  qe e degjoj kete muhabetin e kancerit ne fyt. Skam degjuar kurre per kete kancer. I bashkangjitem dhe une mendimit te Thugette_Girl.

 • Postime: 54
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#72 ne: 15-05-2005, 10:36:53
Po cjane keto gjera kur zoti ka dhene   vendin qe duhet per te bashkuar dy shurrsat pse te ngaterrohet ushqimi me urinen Nuk e di por me mire poka ndonje mjeke ketu edhe mund te na shkruaj imtesisht  dhe ne se vajza ose gruaja qe e pranon dhe e  merr ne goje mikun a ka shanse per te kaluar ne orgazme Neve shqiptareve qe i kemi arritur te gjitha tani qe kemi konsumuar pjeset e duhura te motorrit te kalojme ne goje na duhet  dhe arrijme kulmin e shkences.

#73 ne: 16-05-2005, 12:57:20
E kemi pas fjalen nese e kryen ate act me te dashurin e zemres e nese ai njeri e kryen vetem me ty...se nese shkon me ke te dali para kancerin e merr ngado e jo vec prej fytit... ;)

e mire se do e kemi parasysh ;)

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#74 ne: 18-05-2005, 03:57:32
Seksi oral eshte shume 'unatractive' . Per mendimin tim ne nje lidhje ku dominon dashuria ndjehesh totalish i peshtire nqs detyron partneren me nder me thene 'too get down in her knees'. Ate mund ta besh me nji one night stand ose me ndonje qe i ka dale nami per imorale ama jo me personin qe deshiron te kalosh jeten.

hahahaha epo ti po bjen nje nivel  me  njerez te papjekun ku me dashnore i provojne te gjitha e bashkeshortet i lajne anash, qfare primitizmi, me dashnore ben e me bashkeshorte jo , e tani valla grate po tradhetojne, po ku mos me tradhetu tani...

Temat e fundit