×

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

Seks Oral - Mund te flasim rreth tij?

· 143 · 6330

 • Postime: 54
 • Gjinia: Mashkull
Patriot2005
#75 ne: 18-05-2005, 05:12:21
Kete teme duhet ta trajtoje ndonjeri qe ketu ne forum eshte seksolog Vetem ai mund ta shpjegoje shkencerisht kurse per praktikisht le te jete ne deshire te partnerit apo partneres reciproke

 • Postime: 2
edisara
#76 ne: 19-05-2005, 14:44:20
 ;) Dua te flas drejt prer drejt me ju nese ka mundesi tung

 • Postime: 125
 • Gjinia: Mashkull
the eagle
#77 ne: 20-05-2005, 14:10:17
ca flisni edhe  ju per sex oral me ato femnat Shqiptare qe lahen nje here ne jave mor aman .........mua per vete nuk me pelqen djathi por po gjeta ndonje femer te paster ja rrasi llapen deri sa te arrije ...........

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#78 ne: 28-05-2005, 03:08:58
Hmmmm cte them une me shume se cka thene ky STAR....Bravo keshtu e mendoj dhe une e u lodha duke jua thene... ;)

Gjithsesi ajo thenia qe shkojne pra bredhin me tjera si burrat ashtu dhe femrat...Sesht krejt e vertete.Jo se se pranoj ate qe ke thene pasi qendron qe cke me te por ka cifte e ka meshkuj ose femra qe si len gje mangut por ka njerez qe edhe kur e din qe dashnorja sja ploteson si gruaja ose i dashuri sja ploteson si burri kur duan me tradhtu tradhtojne...pra tradhtin e shoh me shume ne kendveshtrim te karakterit .Pasi mendoj nese ke vendosur te martohesh me dike te pakten ne keto kohe dihet qe shumica bejne sex paramartesor pra cdokush e di si dhe sa ja vlejn partneret ne ate ane e sbesoj se ndahet kush per sex mbrapa marteses...Probleme t jane nga me te ndryshmet te cilat sjemi ne temen e duhur ti them.Edhe kur thon qe ohu do ta ndaj se eshte ftohur nga ana e sexit ka nje arsye qe e ka sjellur deri ne ate pike nje marredhenie.

Por sa per kete sex Oral damn right u have to tryit people before to talk about it.... ;)coz its damn good :)

 • Postime: 203
 • Gjinia: Mashkull
Mr^AMD
#79 ne: 28-05-2005, 19:33:52

Por sa per kete sex Oral damn right u have to tryit people before to talk about it.... ;)coz its damn good :)


Duken gocat qe s'kan probleme me bajamet  :-[

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#80 ne: 01-06-2005, 11:38:43
 (?) am e logel una shme meson neli pel kto loj xelas :P

po me sha lexova paskemi shum nga ata te shoqates ne forum :D

 • Postime: 41
 • Gjinia: Mashkull
E dua CuPkeN
#81 ne: 01-06-2005, 14:18:23
hahaha rrace sa kam qesh, stu ndan kta te shoqates ty dhe stu ndan :P
po hajt se te meson lali jot ty ;) :-*
DeJaVu
#82 ne: 02-06-2005, 06:10:49
si drejt per drejt ma spiego pak ket se se kapa un LOL LOL ;)

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#83 ne: 02-06-2005, 09:22:53
 ;) :-[ :)

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer
ThuPka
#84 ne: 02-06-2005, 16:34:06
hahahah dejavu pse te dogji ty mer :P
po nuk e kisha me ty jo e kisha me nje tjeter qe theshte sex oral esht gjeja me e shpifur  :O prandaj :D

 • Postime: 847
 • Gjinia: Mashkull
miki
#85 ne: 03-06-2005, 11:36:26

çfarë komente injorante bënka rinia shqiptare rreth mendimit të tjetrit.. ^o)

Dhe në special çunat... ^o)

Po lërini mor njerëz,botën të shprehet siç dëshiron,nuk keni pse hidhni komente injorante kundrejt mendimeve ose shijeve të tjetrit,aq më tepër që në rastin konkret që ishte vajzë.Kushedi si ju duket vetja eeeee..

Bravoo nuk ju rri juve rehat pa komentuar shijet e tjetrit..

Njerëz koti... ^o)

Gjithë të mirat

 • Postime: 861
 • Gjinia: Femer
bUbaGhEttO
#86 ne: 03-06-2005, 14:57:11
ua me falni per injorancen   po ca do te thot SEX ORAL > ?????  ^o)

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#87 ne: 03-06-2005, 16:38:50
me ta marre bananen ne goje me deshire nje VIP-e

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#88 ne: 04-06-2005, 01:41:22
ua me falni per injorancen   po ca do te thot SEX ORAL > ?????  ^o)


Me e marr n'goje ate mikun,e njejta gje thuhet edhe per mashkullin kur ja hy m'llape femres.
Ps.me falni po ne gjuhen popullore keshtu i thone.

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer
..::xhan xhan::..
#89 ne: 05-06-2005, 00:15:52
 Jojo: kto gjera jan me te shpifura mor zot !!!!

veshtire ti lexosh per keto e jo a ti besh!!!!!!
 Jojo:

 • Postime: 851
iShUlLi
#90 ne: 06-06-2005, 00:23:46

Me e marr n'goje ate mikun,e njejta gje thuhet edhe per mashkullin kur ja hy m'llape femres.
Ps.me falni po ne gjuhen popullore keshtu i thone. LOL  LOL  LOL     Hallall, nje gjysem ore kam qeshur...

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#91 ne: 06-06-2005, 10:05:02
hahahahha LOL LOL

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#92 ne: 07-06-2005, 09:58:50
Jojo: kto gjera jan me te shpifura mor zot !!!!

veshtire ti lexosh per keto e jo a ti besh!!!!!!
 

 Jojo:  Jojo: nuk jane dhe aq te shpifura jo,ashtu te duket se nuk e provuar.Si puna e paçes qe kur nuk e ke provuar kurre te duket e shpifme ama kur fillon e ha dhe e ngjyn edhe  me tul buke thua :oh sa e mire ,po ku paskam qene me perpara,keshtu edhe puna e orales .Ti per nje gje qe se ke provuar mos jep kurre pershtypjet,shko provoje njehere  pastaj hajde  ketu e trego si ishte .

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#93 ne: 07-06-2005, 10:08:21

Jashte teme!
« Editimi i fundit: 13-06-2005, 21:11:48 nga Stalion »

 • Postime: 38
astriti
#94 ne: 10-06-2005, 15:57:02
JU  keni  te  drejte  per  te  gjitha  keto  qe  thoni  
por  ja  qe  seksi  oral  rekomandohet  dhe  nga  doktori  
dhe  mundesisht  te  pakten  dy  here  ne  jave
ne  studimin   qe  eshte  bere  kohet  e  fundit  seksi  oral
eshte  me  i  domosdoshmi  ne  nje  lidhje serioze  ose  jo.

 • Postime: 847
 • Gjinia: Mashkull
miki
#95 ne: 11-06-2005, 07:22:11

Jashte teme!!
« Editimi i fundit: 13-06-2005, 21:10:19 nga Stalion »

 • Postime: 847
 • Gjinia: Mashkull
miki
#96 ne: 12-06-2005, 20:17:51


Jashte teme!!
« Editimi i fundit: 13-06-2005, 20:56:35 nga Stalion »

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull
dajBIMI
#97 ne: 12-06-2005, 22:42:56

Jashte teme!!
« Editimi i fundit: 13-06-2005, 20:56:20 nga Stalion »

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#98 ne: 12-06-2005, 22:48:14
Jashte teme!!
« Editimi i fundit: 13-06-2005, 20:55:53 nga Stalion »

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#99 ne: 13-06-2005, 01:08:34

Jashte teme!
« Editimi i fundit: 13-06-2005, 20:55:25 nga Stalion »
 

seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
A duhet bërë seks në kohën e koronavirusit?

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 04-04-2020, 17:04:32
nga Grens(Wiliams)
Pse duhet te bejme seks?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 23:21:29
nga M A X
Momenti më i mirë i ditës për të bërë seks

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 13-10-2019, 18:41:21
nga M A X
Pse gratë bënin seks më të mirë në komunizëm

Nisur nga M A XRubrika Historia

Postimi i fundit 05-10-2019, 23:52:59
nga M A X