E dashura nuk arrin kulmin - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E dashura nuk arrin kulmin

Vizitor · 2 · 49

E dashura nuk arrin kulmin

Vizitor · 2 · 49

ne: 29-05-2007, 12:42:41
Problemi im eshte se partnerja nuk arrin orgazmen. Ajo thote qe kenaqet sidoqofte por une nuk ndjehem rehat qe ajo nuk arrin kulmin
« Editimi i fundit: 16-12-2020, 23:47:40 nga 22659 »

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-03-2021, 12:21:49
Flisni me njeri tjetrin. Ndoshta duhet te lesh ate te drejtoje aktin mes jush

Temat e fundit