Ai nuk do te ma lepij vaginen - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ai nuk do te ma lepij vaginen

Vizitor · 2 · 52

Ai nuk do te ma lepij vaginen

Vizitor · 2 · 52

ne: 30-05-2007, 13:43:06
I dashuri thote se i shpifet te lepije vaginen. Mua me pelqen shume.
I poshtri do nga ana e tij qe une tja thith. Si mendoni?
 
« Editimi i fundit: 19-01-2021, 01:13:16 nga 12:51 »

  • Postime: 160
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-03-2021, 12:20:09
Lëre se qenka koqe nga mendte

Temat e fundit