Te dashurosh dike qe eshte e martuar - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Te dashurosh dike qe eshte e martuar

Te dashurosh dike qe eshte e martuar

· 569 · 32055

#75 ne: 11-05-2008, 12:40:40
zone e minume se plas kur sta pret menja hahahaha

#76 ne: 11-05-2008, 14:12:07
zone e minume se plas kur s'ta pret menja hahahaha
si puna e Gerdecit thuaj :)

bej shaka po hajt cdo kush e di vete cfare eshte e mire dhe e keqe per veten.

Normale kur nuk i kalon vete keto gjera do thuash jo ,kur i provon ndryshon qendrimi.

Mgjs per mua gjeja e martuar eshte e botes :)

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 11-05-2008, 16:29:36
Gabim shum  hmmmmm:

#78 ne: 11-05-2008, 17:52:43
jam cik e pire dhe e sapo... qe kshu do them nai budallallik. por kurre ska formula ne kesi gjerash. fillimi nis si loje dihet por me pas asgje te garantuar ska.

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#79 ne: 11-05-2008, 19:40:23
jo vetem e martuare por edhe sikur te jete ose te kete qene me na nje shok apo shoqe tende nuk duhet prekur.te jete cope e henes vete ajo.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#80 ne: 08-01-2010, 11:18:48
pse mo ckemi ne te martuarat eeeeee LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#81 ne: 08-01-2010, 11:47:57
se kisha pare ket teme

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#82 ne: 08-01-2010, 11:53:01
shife dhe jep komentin tend te vyer. :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#83 ne: 08-01-2010, 12:11:50
Ku di gje une e shkreta cte them

Ja po e nis keshtu une si besoj kesaj te renit ne dashuri me 1 qe eshte i/e martuar thjesht mund te kete simpati pasion dhe fiksim per ate person por jo dashuri kete e them vetem per faktin qe personin qe dashuron nuk mund te durosh ta ndash me dike tjeter.

Pra mund te kete seks midis atyre dy personave por jo dashuri.

Tani sa i perket te jesh ne kete situate te tille mendoj qe jemi njerez e udhehiqemi nga truri/llogjika e jo nga instiktet . Shpesh me ka ndodh te jem pjese e ketyre ngacmimeve qe meshkujt sidomos i kane shume qejf sepse na quajne femra me me eksperience e me te sofistikuara por qe gjithmone kam vene ne perdorim trurin e jo instiktet.

Kaq si fillim Misho te pi kafen iher se sme ka dale gjumi :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#84 ne: 08-01-2010, 12:38:12
e mire pi kafene dhe fillo te ndryshosh mendje LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#85 ne: 08-01-2010, 12:43:44
kot kjo po he mi me thuj ti 1 rast qe ka qene dashuri e paster

une skam degjuar vetem kshu ingli pingli manatotavella kam degju LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#86 ne: 08-01-2010, 12:48:27
LOL LOL LOL

ka mi si ska ....lyf matraku me leme bardon. LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 08-01-2010, 13:16:55
dashuria nuk njeh kufi...a mos jam gabim :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#88 ne: 08-01-2010, 13:29:59
ohhh sa teme e deshiruar dhe e duhur dhe e...ehhhhh
kush e hapi ?..ta qeras :perqafim :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#89 ne: 08-01-2010, 13:31:09
LOL LOL LOL

ka mi si ska ....lyf matraku me leme bardon. LOL

aaa ketu ma mshele gojen LOL

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#90 ne: 08-01-2010, 13:32:17
hajde ..afrohu..mos ke frike

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#91 ne: 08-01-2010, 13:36:06
p.s une kisha bere pyetje a jeni dashuruar ne nje person qe eshte i/e martuar :D

fillojme...radha

 • Postime: 2173
 • Karma: +44/-30

#92 ne: 08-01-2010, 13:39:56
te filloje Shejtanja e pastaj..une(dmth nje burre e nje grua) :P

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#93 ne: 08-01-2010, 19:40:34
Pra mund te kete seks midis atyre dy personave por jo dashuri.
Moooooooooooooooooo oo....LOL...

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#94 ne: 08-01-2010, 20:59:55

Moooooooooooooooooo oo....LOL...

nje mendje kemi eeee LOL

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#95 ne: 08-01-2010, 21:01:03
te filloje Shejtanja e pastaj..une(dmth nje burre e nje grua) :P

ca eshte dashuria se une vetem 1 here e kam provuar qe beqo dhe e bera te martohej me mua :D

hajd rradha jote nashti LOL

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#96 ne: 08-01-2010, 23:20:41
nje mendje kemi eeee LOL

Si cdohere si cdohere...LOL

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#97 ne: 08-01-2010, 23:31:00
Pse, mbaruan beqaret keshtu????
Rrini ore mos i hyni ne pjese tjetrit, ashtu sic nuk doni t´ju hyjne edhe juve ne pjese :D

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#98 ne: 08-01-2010, 23:32:22
Po molla e ndaluar eshte cdohere me e shijshme...:D

 • Postime: 30
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Femer

#99 ne: 09-01-2010, 00:05:57
nuk them se nuk eshte e mundur.
personalisht une?
i leme njeherit gjerat personale.
mbase najher tjeter flasim edhe per mua, pse jo.

Temat e fundit