Thenie Dashurie. - 8 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 69222

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 69222

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#175 ne: 10-08-2012, 10:54:34
Mund të them se dashuria është edhe si alkoli . E provon njëherë , të merren mendtë , të trullos ,e dëshiron përsëri e përsëri .Të bën të ndihesh keq , aq shumë keq , sa thua që nuk e dëshiron më .
Por , më pas që me gotën e parë do të rrëshkasësh .Dhe nuk do të thuash dot jo .

 
|Charles Bukowski|

Reale!

 • Postime: 147
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#176 ne: 18-08-2012, 22:16:56
Ne dashuri te kesh, nuk eshte asgje, te shijosh eshte gjithcka !

Stendal

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#177 ne: 19-08-2012, 00:09:43

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#178 ne: 04-09-2012, 16:25:54
Vetëm kur dashuroj, kuptoj që jeta është e bukur; vetëm kur dashuroj mësoj të jetoj.
 
|Theodor Korner|

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#179 ne: 25-09-2012, 15:48:51
Nese ajo te ben te qeshesh, te ben te mendosh dy here per dicka, te ben te pranosh se je njerezor dhe gabimtar, shtrengoje fort dhe fali gjithcka qe ke.
 
'Bob Marley'

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#180 ne: 21-11-2012, 18:23:44
Fjalet jane afrodiziaku me i mire per grate. Pika G eshte te veshet. Ata
te cilet e kerkojne me poshte, humbin kohe.
:D

Isabel Allende

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#181 ne: 21-11-2012, 22:23:30
Fjalet jane afrodiziaku me i mire per grate. Pika G eshte te veshet. Ata
te cilet e kerkojne me poshte, humbin kohe.
:D

Isabel Allende
prandaj me pelqe kjo mu se di ca thote

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#182 ne: 01-04-2013, 00:35:24
Kur fillova të dua me të vërtetë vetveten, nuk pranova më të jetoj në të kaluarën dhe të shqetësohem për të ardhmen time. Tashmë unë jetoj më shumë në këtë moment të pranishëm, ku Gjithçka ka një vend. Kjo është gjendja e jetës sime të përditshme dhe unë e quaj “Përsosmëri”.

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#183 ne: 07-04-2013, 18:58:06
Te dua ty  se me ben te ndihem  mire [sa egoiste!?]

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#184 ne: 15-05-2013, 08:35:02
Për të shkrirë një zemër që ka vuajtur, duhet dyfishi i dashurisë që ka humbur

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#185 ne: 15-05-2013, 08:36:47
Nëse nuk të ka prekur dashuria, je duke ecur nëpër terr

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#186 ne: 15-05-2013, 08:37:29
Duaj vajzë, duaj marrësisht, dhe nëse të thonë që dashuria është mëkat, duaje mëkatin dhe do jesh e pafajshme

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#187 ne: 15-05-2013, 09:29:19

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#188 ne: 10-06-2013, 14:49:54
"Dashurite dhe anijet i kane te nevojshme dallget e fuqishme per te provuar rezistencen e tyre."

Paola Felice

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#189 ne: 11-06-2013, 11:01:20
Të gjesh dashurinë është si të kërkosh për një palë këpucë...
Në fillim do të të shkojnë sytë tek më të bukurat, por në fund do të zgjedhësh më të rehatshmet për ty..

:)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#190 ne: 11-06-2013, 11:04:13
Duaj vajzë, duaj marrësisht, dhe nëse të thonë që dashuria është mëkat, duaje mëkatin dhe do jesh e pafajshme

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#191 ne: 11-06-2013, 20:51:20
Çdo mbrëmje kur bie të fle
më ulesh në qerpik.

Në mëngjes
të laj sytë
kam frikë

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#192 ne: 01-07-2013, 20:16:07
me do?

hajde me kafsho

#193 ne: 01-07-2013, 20:48:21
por dhe ma lëmo

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#194 ne: 01-07-2013, 20:48:50
fort ma shtrengo

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#195 ne: 01-07-2013, 20:50:38
Te dua moj qene..Ene un o zagjar i  merdes

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#196 ne: 01-07-2013, 20:52:34
e the me ca gabime te vogla moj

spo e them ate shprehjen vlonjate se kam frike se me editon ky Gerti

#197 ne: 01-07-2013, 20:54:56
E ca lidhje kam un me Vloren? Apo qe kom vajt nja 10 her dhe gjithmon ankoheshin se i zija detin.

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#198 ne: 01-07-2013, 20:56:09
Protagonistet jane nje Vlonjat..dhe nje Mirditore..
sa ka pas qarkullu kjo..dikure.. LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#199 ne: 01-07-2013, 20:56:46
o koqe sthashe qe ke lidhje me vloren por me editimin

ngaqe je djale me namuz dhe si duron dot fjalet me pulle te kuqe

me kape?

Temat e fundit