×

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 65693

Thenie Dashurie.

Vizitor · 211 · 65693
Gerti1
#200 ne: 01-07-2013, 21:06:42
hahaha
sa shpejt u nxefe.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#201 ne: 01-07-2013, 21:07:46
iii ja fuse kot ....une po te perkedhelja me lol

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#202 ne: 01-07-2013, 21:08:48
E kapa edhe une ..po eshte darke mi..na heq oreksin ajo fjala :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#203 ne: 01-07-2013, 21:10:29
ouuu

 • Postime: 12743
Mishel...............
#204 ne: 01-07-2013, 21:12:11
rri ti gerto si shit ne shi...te ka faj lulka lol
Gerti1
#205 ne: 01-07-2013, 21:13:21
Me pelqen kur rri dhe kur numeroj yjet.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#206 ne: 01-07-2013, 21:14:43
thenie dashurie eshtw kjo?

ikaaaaaa une se se perballoj dot
Gerti1
#207 ne: 01-07-2013, 21:16:44
dhe i perkedhel floket asaj nderkohe qe e mbaj ne prerin tim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#208 ne: 01-07-2013, 22:47:02
dhe i perkedhel floket asaj nderkohe qe e mbaj ne prerin tim

dhe ajo qe kotet aty ne thellesine e prehrit tend

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#209 ne: 23-09-2013, 14:19:30
Dashuria eshte nje vuajtje e embel....

 (A. Pushkin)

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#210 ne: 20-12-2013, 17:32:30
Dashuria eshte kolere e ndjenjave,
bukuria e se shemtuares, mediokres,
qe ushqen kedo qe ka nevoje,
lindur ne shkembinjte metafizike gri,
dashuruar ne klima parajsore
dhe quhet loje erotike, eros, ne fund,
por oksigjeni shpirteror eshte i pacmuar, i pangjyre.
 

thenie per hipokritet

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:25:53
nga InfoZ
thenie te bukura per femrat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:24:47
nga InfoZ
thenie anglisht shqip per veten..

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 23:03:02
nga InfoZ
thenie dashurie anglisht shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:42:59
nga InfoZ
thenie humoristike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:42:43
nga InfoZ