Ti shih ndeshjen… unë po të tradhtoj ndërkohë - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti shih ndeshjen… unë po të tradhtoj ndërkohë

Ti shih ndeshjen… unë po të tradhtoj ndërkohë

· 4 · 455

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-03-2012, 19:25:59
43 për qind e femrave mendojnë ta tradhtojnë partnerin gjatë ndeshjeve, nëse ai është një tifoz i futbollit. Duket se tashmë femrat kanë kaluar nga ankesat e tipit “pse më lë vetëm e shkon të shohësh ndeshjen me shokët” te “hakmarrja” konkrete.Sipas sondazhit të kryer nga Ashleymadison.com, një faqe në internet që merret me tradhëtitë në çift, më shumë se 2 gra në 5 përfitojnë nga rasti për ta tradhtuar partnerin gjatë kohës që ky I fundit është “zhytur” në një ndeshje futbolli.

“Një ndeshje fotbolli është rasti i artë i femrave, – thotë autori i sondazhit. – Në këto raste, burrat janë shumë të përqendruar tek ndeshja dhe gratë nuk kanë nevojë  të shpikin justifikime për të dalë nga shtëpia në çfarëdo ore”.

Sipas sondazhit, 67 për qind e femrave që nuk zgjedhin “arratisjen” kur partneri sheh ndeshjen kanë preferenca të tjera si shoping (21%), një kafe me shoqet (19 %) dhe një film në kinema (2%).

Ndërsa 15 % e femrave duket se janë edhe vetë tifoze. Ato nuk ndihen aspak të lëna pasdore, por e kuptojnë zgjedhjen e partnerit dhe e mbështesin atë.  G.N SHEKULLI

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 13-03-2012, 22:56:57
ha ha ha

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-03-2012, 23:55:11
Po cfare te bejm ne ket kohe ? Ti shohim filxhanat njeri tjetrit, :d
grua moj, filxhani yt thot se do me tradhetosh kur te filloj ndeshja. Lol

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#3 ne: 14-03-2012, 09:55:03
Po e  xhelozojne dhe Messin me duket keto...LOL

Temat e fundit