Tradhtia - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tradhtia

Tradhtia

· 53 · 6827

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#25 ne: 12-04-2013, 11:37:11
Vete nuk do e beja kurre por nese brinja ime do te me tradhetonte......ku rre nuk do e falja.

menyra si po e parashtroje ishte fantastike..si gjithnje ne koherence te plote je....ato pikat pas me lane te dyshoja nje moment se ti do beje kompromis...por jo , ti sdo e beje kurre kete  :P

 • Postime: 12364
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#26 ne: 12-04-2013, 17:30:58
Vete nuk do e beja kurre por nese brinja ime do te me tradhetonte......ku rre nuk do e falja.

pse moj Erlehta sdo e falje... nje eksperience me shume tek e fundit brinja prap ne trupin tend do qendronte

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#27 ne: 12-04-2013, 23:45:09
pse moj Erlehta sdo e falje... nje eksperience me shume tek e fundit brinja prap ne trupin tend do qendronte

sa open minded je bo mi dreq LOL

 • Postime: 12364
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 12-04-2013, 23:47:18
epo tu u rrit tu u plak e tu ja ndje me shume rendesine familjes mishel.

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 12-04-2013, 23:51:32
Burri lahet me i kofme uje thone....po ket dreq (tibenestrefkullah)s'ka oqean qe e lan

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#30 ne: 13-04-2013, 00:04:57
pse gruja sa kofme uje i duhen mi flutre

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 13-04-2013, 00:11:57
po flasim per burrat..per grate nuk e Di..se imagjinoj dot?

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#32 ne: 13-04-2013, 00:14:31
po aq u flutre aq...ik e provo a te bo pune i sapllake uje..
keto jane si legjenda urbane...e ju keni frike me thone ket gje a thu do ju akuzojne per tradheti....


pika mu ne paragjykime

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 13-04-2013, 00:17:54
une thash mendimin tim ..per veten time...the me lart kam thene

tradhetine s'ka oqean qe e lan 

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#34 ne: 13-04-2013, 00:20:11
kjo eshte ceshtje mentaliteti dhe eshte shume personale....gjithk ush ben ate qe ndjen


e kuptova qe po flisje per veten dhe mire ben

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 04-05-2013, 09:20:01
tradhetia eshte e domosdoshme ne nje shoqeri te re apo drejt ndryshimeve pozitive, te provosh sa me shume partnere seksuale te bukur dhe terheqes per syrin e lire eshte ne te mire te shendetit dhe bukurise ne vazhdim, po ashtu eshte si te notosh ne oqean dhe duke mos ndenjur ne nje vend, jeten tjeter mund te lindesh italian,gjerman,ose nese je me fat amerikan pas industrializimit.

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 06-05-2013, 08:54:21
....pas peripecive te shumta ne rusi, skandali i siberise se engjejve, deshtimi i oktapodhit etj.. nje cifligar ambicjoz filloi serish karrieren ne greqi(senatin e larte te kokave mondiale)...duke arritur sukses ne boten e hijeve apo aty ku pushojne shpirtrat filloi ti zgjonte ata kohe pa kohe duke u dhne trajta te ndryshme dhe misione te ndryshme ne kerkim te fames se munguar greke....duke prishur keshtu ciklet organike te tyre, dhe duke mos patur njohuri per statusin social apo natyrat e tyre, krijoi edhe njehere nje mish mash pakenaqesish dhe tradhetish...kjo koke e cmendur greke qe nuk e ka te gjate. Ketu ne kete pike te injorances duhet te ndalet njeriu per te kuptuar tradhetine si nje rebelim natyral kunder nje padrejtesie, nje thike te cmenduri pas shpine.

 • Postime: 7082
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 06-05-2013, 19:56:59
Tradhetia eshte "Ti nuk vlen me per mua"

 • Postime: 1301
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 06-05-2013, 21:15:57
Jo!

Tradhetia eshte,une me ty,por njekohesisht e nja dy tjere/ra! ;)

 • Postime: 12364
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 06-05-2013, 21:52:44
Burri lahet me i kofme uje thone....po ket dreq (tibenestrefkullah)s'ka oqean qe e lan

gruan ska pus qe e lan, thoshte gjyshja ime

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#40 ne: 07-05-2013, 10:40:20
gruan ska pus qe e lan, thoshte gjyshja ime

jo po liqen e oqean thuj gjishes LOL

 • Postime: 12364
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 07-05-2013, 11:11:56
u po oqean e thote ke te drejte

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#42 ne: 07-05-2013, 11:16:35
u po oqean e thote ke te drejte

dhe ka te drejte gjishja....besome

tashme femrat tradhetare dallohen nga zhuli qe i ka mbulu :P

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 07-05-2013, 11:48:37

 • Postime: 18279
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 10-05-2013, 14:42:02
Ca justifikimi :D :D

Nje grua kthehet ne shtepi dhe gjen ne shtrat te shoqin me nje vajze te re e te bukur.
"Derr i ndyre!" i gerthet gruaja, "Si munde te ma besh kete, nje gruaje besnike,Nenes se femijeve te tu! Do te te le menjehere, dua divorcin!"
Dhe i shoqi: "Ej, nje sekonde,te pakten me ler te te shpjegoj dicka..."
"Ne rregull, - i thote ajo - tek e fundit keto do te jene fjalet e fundit qe degjoj nga ty..." Ai fillon: "Po hyja ne makine per te ardhur ne shtepi
 kur afrohet kjo vajze dhe me kerkoi ta merrja me vete ne makine. Dukej e humbur, e trembur dhe e pambrojtur:Me ngjalli meshire, keshtu qe e lash te hipte ne makine. Vura re qe ishte shume e dobet, e veshur shume keq dhe e piset.
Me tha se nuk hante prej ditesh! Keshtu, i rrembyer nga meshira, e solla ne shtepi dhe i ngroha disa biftek mishi qe kisha gatuar mbreme ne darke per ty , ato qe nuk hengre nga frika se mos shendosheshe. Eh, i kaperdiu ne nje cast!
Duke qene se ishte pis i sugjerova te bente nje dush dhe teksa po lahej pashe se rrobat e saj ishin pis dhe te grisura: i hodha poshte.
Duke qene se kish nevoje te vishej, i dhashe jeanset e tua Armani te nje viti me pare, qe ti nuk i vesh me sepse te rrine te ngushta.I dhashe dhe te brendshmet
qe te kisha blere per ditelindje, por qe ti nuk i vesh sepse thua se kam shije te keqe.
I dhashe dhe ate kemishen sexy qe ime moter te dhuroi per Krishtlindje por qe ti nuk e vesh per ti prishur qejfin asaj, dhe ato cizmet qe kishe blere ne
ate butikun e shtrenjte, por qe nuk i veshe asnjehere sepse ne zyre njera kishte nje pale te ngjashme..."
Ne kete pike burri merr fryme thelle dhe vazhdon:
"Me ishte kaq mirenjohese per mirekuptimin tim dhe teksa po e percillja per tek dera u kthye nga une , me lot ne sy, dhe me pyeti: " A ka
ndonje gje tjeter qe jot shoqe nuk e perdor me ?"

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#45 ne: 10-05-2013, 15:26:31
hHAHAHAHAHAHHAHAHA

 • Postime: 7082
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#46 ne: 10-05-2013, 17:49:23
:D

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#47 ne: 10-05-2013, 18:35:39
burre iñteligjent

 • Postime: 7082
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#48 ne: 10-05-2013, 19:24:20
Po dhe gruan marshalla e paska :D

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#49 ne: 12-05-2013, 12:09:39
gruja ishte shushke

Temat e fundit