Tregoni histori dashurie.... - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tregoni histori dashurie....

Tregoni histori dashurie....

· 54 · 27232

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#25 ne: 05-04-2007, 10:50:50
Kjo tema me pelqen shume,pse nuk shkruani ndonje histori dashurie qe keni perjetuar?  :)

#26 ne: 05-04-2007, 11:20:27
E kam une nje histori..po po e shkruaj liber sepse dua tia bej te dashurit dhurate per 2 vjetorin.

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#27 ne: 05-04-2007, 13:06:43
Sa bukur capkene  :)  :perqafim

#28 ne: 05-04-2007, 13:11:12
E kam unë një histori..po po e shkruaj libër sepse dua tia bëj te dashurit dhurate për 2 vjetorin.
o Capkene,vetem njeren do shkruash?. :P.shyqyr se po te shkruash te gjitha do 10 vjet qe ta mbarosh librin :D

 • Postime: 5949
 • Karma: +9/-0

#29 ne: 05-04-2007, 15:00:19
S'mundem :P e kam me te bukur se nje perralle te timen :XX :engjell:

#30 ne: 06-04-2007, 03:19:11
o Capkene,vetëm njërën do shkruash?. :P.shyqyr se po të shkruash të gjitha do 10 vjet qe ta mbarosh librin :D


Eh Wili dhelpra kur nuk kapi rrushet tha jane te pa bere ...sa per historite e jetes sime vetem njeri e di mire sa kam kaluar apo nqs skam kaluar tjeter para tij.Si thua ti kam apo skam te drejte :D

Vogelushe kismet nqs do arrij ta shkruaj kete vere do te ta coj me email mgjs une kam premtuar se do jete dicka mes meje dhe tij :D

#31 ne: 06-04-2007, 11:10:18
ke shume te drejte Capkene,po nje gje nuk kuptova pse ke fut Dhelpren e rrushin aty tek shkrimi moj?. :S.kete se mora dhe spo dhe sdo e marr vesh kurre po nuk ma shpjegove paksa  hmmmmm:

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#32 ne: 13-08-2007, 01:23:50
tani e sot e kësaj ditë nuk e di fare se nga bëhet fieraku me fieraken dhe as dua tja di.

fieraku me fieraken mund te jen te rregjistrum ke ky forumi si dihet dhe kan lexu ket postimin tend
ahahahahaa
interesante me vjen keq per cfar ndodhi per mesove me shum nga jeta ti.Ishte tamam mesim.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 13-08-2007, 01:27:33
historia ime ka qen teper e trishtueshme sa qe kur e mendoj me rrenqethet mishi dhe mvjen per te qar ka qen aq e keqe sa mendova me erdhi dita te vdisja.Cdo gje kaloj jam akoma gjall shyqyr dhe jam me dike tjeter qe jam shum e kenaqur.

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 15-08-2007, 20:54:54
historia ime ka qen tepër e trishtueshme sa qe kur e mendoj me rrenqethet mishi dhe mvjen për te qar ka qen aq e keqe sa mendova më erdhi dita te vdisja.Çdo gjë kaloj jam akoma gjall shyqyr dhe jam me dike tjetër qe jam shum e kënaqur.
Po pse sna e tregon.  :)

#35 ne: 15-08-2007, 21:11:08
historija ime e fundit eshte aq romantike, sa e kam botuar edhe ne gazete vjet ne nje konkurs qe u be . e botuan ne fund fare kur mua me kish ikur cdo lloj shprese se do kisha "fituar".
fatkeqesisht eshte vetem ne gjermanisht dhe ne shqip jam shume dembele ta shkruaj se ish nje gjysem faqeje ne gazete... vetem Capkenes do ja dergoj, se ajo e kupton;-))
per kete surprize kam shperngulur kompjuterin nga dhoma e gjumit ne dhomen ku rrime dhe e kam shkruajtur e rishkruajtur disa here, ma kane lexuar disa here per korrigjim gjuhe dhe stili dy shoke te ngushte dhe me ne fund po me levizte tepeleku i kokes, nuk po kisha me nerva. dhe e nisa.

si kam humbur kot une per zhgarravitese mor jahu! me falni, e kisha fjalen per bicim gazetareje ose dicka e ngjashme...
te fejuarit si perfundim ju be qefi jashte mase dhe  me quajti si shpesh here "te cmendur".
s´te ben vetem te verber dashuria o njerez po te cmendka fare LOL LOL LOL :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#36 ne: 15-08-2007, 21:18:09
E moj, postoje ketu, se ka edhe tjere qe kuptojme gjermanisht  ;)

#37 ne: 15-08-2007, 21:25:56
ok, do ta kerkoj ne te gjitha keto dokumentat qe kam, do t´i nderroj emrat dhe Viel Spaß pastaj;-))) juve gjermanofoneve :P

#38 ne: 28-09-2008, 04:51:24
jeta eshte e poshter dhe ka te papritura shume te dhimshme

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#39 ne: 14-10-2008, 18:49:21
Ne u takuam jetuan dhe u ndamë si gjithë bota

tashmë po vuajme te dy larg...
sa keq me motra :(

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#40 ne: 03-11-2008, 20:52:30
edhe mua me ka ndodhur nje histori dashurie qe u dashurova ne shok e ja thash dhe ne fund i kame ra pishman sa krej jeta gabim  shum

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#41 ne: 30-01-2009, 16:49:08
..Postimet jashte temes u hoqen ;)..Permbajuni temave se na shpifet!!..Kjo eshte chit-chat free zone..

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 31-01-2009, 00:58:18
jam ne pritje qe te tregoj nje histori te re po ndodhi do kuptoni edhe po ji ateher nuk kam se qfar te them

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#43 ne: 31-01-2009, 08:00:15
Vazhdoje....me gjithe qef do ta lexojme.. :)

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#44 ne: 01-02-2009, 09:53:09
Nuk kam asnje deri tani

#45 ne: 02-04-2009, 15:42:37
n'jet pot ndodhke gjithqka mir edhe keq
ajo qe mue mka ndodh para dy vitev ishte aq trishtuse deri sa nganjeher nervosohem edhe me veten qe u dashurova me ni femer ehh ajo ma ktheu me tradhtin ma te madhe qe ka egzistu , gjithqka i besoja edhe pse shoket me thonin se nuk asht per ty por nuk i ndegjoja shoket , pot kur u binda se met vertet nuk asht per mue ehh at dit kur e vertetova e pash me syt e mi qe ajo me tradhtonte me shokun tim , nuk u inatosa por u ktheva prapa dhe i pikelluar me ni dhimbje aq te madhe dhe eca ne shpi  e vrejta qe kom gabu qe u dashurova ne at femer kjo asht tragjedia ma e madhe :S

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 07-04-2009, 12:42:28
Armir,mos thuaj se eshte tragjedi e madhe,se nuk eshte ber nami,ti vertet je lenduar por ama ke fituar nje xpirienc qe do te vlej ne te ardhmen.

fund fundit femra ka plot dhe kesaj here uroj te lidhesh me nje qe te te pershtatet ty.

tung

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0

#47 ne: 08-04-2009, 21:21:56
Ne oren 10 u lidhem ne oren 11 u ndame hahaah

 • Postime: 4313
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#48 ne: 21-04-2009, 16:48:23
Korcarja
Veres e takova ne det, ishte shume e embel por hiqej si shume e veshtire..por naten e fundit erdhi ne vilen ku une rrija dhe c'fare nate kaluam, ajo qau nga emocionet..cuam dashuri gjithe kohen, me zgjoi me puthjet e saj para se te agonte, beme seks perseri, para se te ikte e pyeta nese do vinte ne plazh, tha se nuk mundte, por pak me vone e takova duke notuar, iu afrova dhe e beme perseri me tha: "nuk munda pa te te thene edhe njehere lamtumire" gjersa buzeqeshte, "ndersa une s'munda pa ta bere edhe njehere" mendova me vete.. :D

#49 ne: 23-05-2009, 16:12:42
Fjalet qe kurre nuk ti thashe...!

E shoh qe po na afrohet fundi e une dal nga dale filloj qe ta kuptoj edhe pse nuk dua..sot po shkruaj duke shpresuar qe ti do te kuptosh diqka nga kjo cope leter edhe pse nuk do ta lexosh kurre ,po shkruaj sepse nuk di  kujt tia them se sa shume me ke munguar qe diten kur u ndame..isha e sincert me ty gjithmon..gjithmon te desha dhe te besoja edhe pse ndonjeher kane qene edhe genjshtra gjerat qe ti mi thoje qe mua me dukeshin gjerat me te bukura ne bote sepse per mua ishe dashuria ime e pare..Si mund te harroj nje djale qe me mesoj te gjithe gjuhen e dashurise sepse nuk e dija fare? Si mund te harroj dikend qe prisja me gjith shpirt qe ta shikoj sepse me dukeshte bota sikur ishim vetem une edhe ai pjese e saj kur isha me te dhe kur ia ndegjoja zerin? Si mund te harroj dike qe per nje puthje te tijen lija gjithqka manget? Nuk mundem kurre qe te shpjegoi ate qe ndjej permbrenda sepse fjalet kane varferi dhe ndoshta dhe do te gaboj prandaj per shume kohe ia kam lene heshtjes ne dore ,kam lene heshtjen te me ndaje nga ti..Me mbeten fjal te pathena qe nuk arrita kurr te ti them..Nuk arrita qoft edhe nje here te te them me aq dashuri se sa shume te dua,nuk arrita te te them se ti ishe gjithcka e imja ,se ishe lumturia ime,drita e syve te mi,dhe gjithqka ne mua  sepse ndarja me erdh papritur dhe pa e ditur dhe pa e menduar fare…PO I shuan heshtja dalngadale ato fjale qe kam dashur te ti them gjithmon e qe me kan mbetur te pa thena..Kur te shikoj dhe smund te te flas zemra me rreh fort dhe me dridhet zeri kur e mendoj lumturine e humbur qe e kasha me ty..tani me jam e pashpres ,e vetme,pa krahet qe mi formove ti dhe pa gjithqka qe e ndertuam te dy me aq dashuri..me dridhet zeri dhe me bushen syte me lot kur permend emrin tend sepse ti e di se sa shume te desha une ty..Kur isha me ty mendoja qe kurr nuk do te perfundoja si shume dashuri e “ndare”..mendoja qe per mua ajo lumturi do te zgjaste pergjithmon por nuk qe keshtu I erdh fundi shume shpejt dhe pa e kuptuar fare..Me duheshte te largohem nga ti sepse me detyruan..por..kam menduar dhe mendoj  per ty cdo hap qe po e bej..sepse ende te dua edhe pse me duhet qe te aktroj sikur nuk te dua,sikur nuk jam e merzitur nga ky fakt por eshte e kunderta ..me vret vetmia permbrenda pse te mos jem me ty bashk kur aq shume te desha dhe me doje ndoshta..Tani me duhet qe tia le heshtjes ne dore qe ta shuaj kete dashuri dhe mall qe ndjej per ty ..ndoshta shume gjera ne jete do te me ndodhin por nje gje nuk e mendoj se do te me ndodh dikur..QE TE TE HARROJ TY..Ti ndoshta nuk e dip or une po e shkruaj qe “Gjithmon te kam dashur dhe do te te dua ty”..


 :( :(

Temat e fundit