Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 15-03-2021, 22:00:00 »

Kohe pandemie dhe nevojat e kushtet jane te ndryshme per secilin. Por ka gjithmone nje zgjidhje per cdo problem. Edhe kur mungojne vaginat LOL
https://www.youtube.com/watch?v=kzCU9Pu5ivI&list=LL&index=3&t=8s
Kodi: [Zgjidh]
Kjo video tregon tre menyra si të realizojmë një vaginë ose anus, në shtëpi me mjete rrethanore. Fakti që jemi në izolim dhe karantinë nuk do të thotë që duhet të heqim dorë nga vetëkënaqësia seksuale. Prandaj ndiqni këtë video tutorial :)