Vendet në të cilat duhet të bëni seks - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vendet në të cilat duhet të bëni seks

Vendet në të cilat duhet të bëni seks

· 22 · 1910

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-12-2010, 11:17:47
Seksi kryesisht gjithmonë është i mirë, por mund të jetë edhe më i mirë. Mund ta bëni si përvojë për mbamendje deri në fund të jetës. Si? Shumë thjeshtë, zbuloni disa vende të reja për seks, pasi që tashmë e keni bërë në dhomën e fjetjes, por edhe në të gjitha hapësirat tjera në shtëpi apo banesë? Pra, koha është për përvoja të reja seksuale të cilat do t’i gjeni më lehtë më përzgjedhjen e vendeve të reja për seks. Shumë dëshmojnë për përvojat e paharruara të cilat i kanë zbuluar në vende të pazakonshme. U sjellim disa propozime, ndërsa listën plotësojeni vet.Shatori

Disa pjesëtare të gjinisë së bukur ndoshta nuk janë “të çmendura” për fjetje në shator, por kjo do të mund të jetë një përvojë e shkëlqyeshme. Përse? Natyra përreth jush stimulon instinkte primitive dhe ofron dozën e caktuar të sigurisë, ndërsa e gjitha kjo zhvillohet në hapësirën e vogël të shatorit. Nuk keni rrugëdalje tjetër, vetëm që të shtypeni mirë njëri me tjetrin.

Lavatriçja

Seksin në lavatriçe shumica që e kanë provuar thonë që është përvojë e paharruar. Natyrisht, lavatriçja duhet të jetë e ndezur. Pse? E përcjell ritmin e trupit tuaj dhe emocionet i sjell në kulminacion. Paksa e pazakontë, por shumë e efektshme!

Parku

Nëse keni shpirt pak më romantik në vete dhe ndizeni në adrenalinë, parku është vend i përshtatshëm dhe adekuat për ju. Seksi në park është shumë emocionues dhe i paparashikueshëm. Gjithmonë dikush mund të arrijë, por në këtë gjë fshihet edhe magjia. Nuk është për gjithkënd, vetëm për trimat.

Dhoma e fjetjes e prindërve tuajSipas mendimit të shumicës, seksi në dhomën e fjetjes së prindërve ofron përvojë të cilën do ta kujtoni gjatë. Futet në sferën e “pemëve të ndaluara”, dhe dihet që këto janë më të ëmblat. Seksi në dhomën e prindërve u rikthen në fëmijëri, por tani me aktivitete për “të rritur”.

Ballkoni

Shumica betohen se seksi në ballkon është përvojë e paharruar. Ju dy të zhveshur dhe të emocionuar dhe në botën tuaj të veçantë, derisa jeta reale shumë normalisht zhvillohet rreth jush. Lidhje e përkryer e “të papajtueshmes”. Ndoshta pikërisht për këtë seksi në ballkon është aq i mirë.

Pylli i errët

Drejtohuni kah pylli kur të fillojë të bie errësira. Tinguj nga pak të tmerrshëm, aroma e pyllit dhe errësira do ta bëjnë të veten. Do të zgjoni të gjitha shqisat, ndërsa seksi do të jetë në skaj të kënaqësisë dhe frikës. Ndoshta kjo nuk është përvojë të cilën duhet ta praktikoni secilën ditë, por së paku njëherë në jetën tuaj duhet këtë vetes t’ia ofroni.

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 31-12-2010, 17:24:32

U sjellim disa propozime, ndërsa listën plotësojeni vet.


Ok. :D :D


 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-12-2010, 17:31:43
Po keto paskan harruar vendin me te mire lol

Dushi, pastaj vin pishina, ne breg te liqenit ose detit, ne anie, vetur e tj.

Ajde plotesoni dhe juve...

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 03-01-2011, 10:41:36
ne ashensor, ne makine... etj

vazhdoni listen :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 03-01-2011, 10:42:52
Krevat per me rehat...:d

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 03-01-2011, 10:50:28
shume tradicionale je ti delight :)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 03-01-2011, 11:04:17
Ne hene ne mars :d

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 03-01-2011, 13:35:29
Ne fakt duhet te provoni parkun :d , pas nje dreke te mire me mish ne zgare dhe birra, ja vlent te tretesh ushqimin lol  :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 04-01-2011, 10:00:59
Ne fakt duhet te provoni parkun :d , pas nje dreke te mire me mish ne zgare dhe birra, ja vlent te tretesh ushqimin lol  :D :D

 se imagjinoje dot, me duket shume e shpifur arjol. ti e ke provuar te pakten?@ Shej: po skemi me cfare te ikim atje pa dhe atje do e kish bere njerzia :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 04-01-2011, 10:02:52
me imagjinate mi LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 04-01-2011, 11:03:38
Bejeni ku t'ju vije per ta bere e fundja shijoni momentin mos e vrisni shume medjen se e shijoni me shume ...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 04-01-2011, 12:14:31
ca lavatrice i zhytur ne kazan thuj i teri  :)

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 12-01-2011, 23:06:59
se imagjinoje dot, me duket shume e shpifur arjol. ti e ke provuar te pakten?@ Shej: po skemi me cfare te ikim atje pa dhe atje do e kish bere njerzia :D
Nuk e di nese ke shkuar ndonjhere per (grigliata) ne fakt eshte me shume tipike romune, dhe nje ex shoqe romune me ftoi te shkoja me ta, nuk eshte keq te them te drejten, por varet nga shume faktor nese te pelqen parku apo jo, por nes eshte momenti i duhur dhe vend i duhur provoje atehre ;), dhe na trego rezultatin(=) :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 13-01-2011, 08:25:10
barbeque e njoh une :) , po kam qene por sme duket hot per nje eksperience me shume...sme terheq idea jo :D

#14 ne: 15-01-2011, 22:24:30
ma i mire osht ne ashensor ....mprapa shkolle....ne ker te vogel psh mini cuper..... ne biloteke......aiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii i ka shume vende ................por pi lejm per ma vone se si dihet kur :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 16-01-2011, 09:41:18
  Ne mars :P

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 18-01-2011, 15:30:36
  Ne mars :P

edhe ti per mars qenke :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 20-01-2011, 08:39:06
edhe ti per mars qenke :D

une them bejeni nga shkurti se Marsi eshte me larg :P

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 22-07-2011, 13:34:57
Ne tarracen e 15-kateshit me nja 2 goca duke u filmuar me kamera nga 2 helikptere  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#19 ne: 29-10-2013, 11:19:32
ka ende ca vende ku nuk kam exploru...

 • Postime: 470
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 29-10-2013, 11:21:11
une psh skam  qeneasnjehere ne maje te malit.....ose ne mes te detit me kamerdare

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#21 ne: 30-10-2013, 11:24:07


ktu skam bere kurre

Temat e fundit