×

Virgjereshat a ekzistojne me?????

Virgjereshat a ekzistojne me?????

· 88 · 10391

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#25 ne: 28-12-2007, 19:25:29
Ty jo njehere se s'ke surrat. LOL LOL LOL

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#26 ne: 29-12-2007, 01:12:13
Virgjereshat gjithmone do i kujtoj me mall sidomos fytyrat e tyre ne ato caste. LOL LOL LOL 

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#27 ne: 29-12-2007, 02:31:02
Une i kam hum shpresat...... :D...edhe pse si dihet...nai cep t'pa prek edhe mun ta gjejm :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#28 ne: 29-12-2007, 04:39:15
Sigurisht qe ekzitojne.
Dhe pse "etja për seks" ka mar vrull të madh, sërish mund të thuash qe virgjeresha gjen plot.
Ajo qe me çudit është fakti,,pse gjykohen kaq shumë këto virgjeresha??

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#29 ne: 29-12-2007, 17:42:56
Ajo qe me çudit është fakti,,pse gjykohen kaq shumë këto virgjeresha??

Mendoj per faktin qe per dike virgjeria deshmon karakterin e femres..edhe se  nuk mund  te  thuhet  qe eshte  ashtu..sidoqoft tregon nje lloj  sigurie
mishel
#30 ne: 30-12-2007, 00:58:59
siguri per ke?gjthsesi nuk kam asgje kundra virgjereshave por kundra atyre qe bejne si virgjeresha!  gjithkush eshte i lire ta perdori anen e tij seksuale ashtu sic e shikon ai te arsyeshme!

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#31 ne: 30-12-2007, 01:35:43
jam dakort me ket qe tha misheli "është i lirë ta perdori anën e tij seksuale ashtu siç e shikon ai te arsyeshme"
kshu duhet  :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#32 ne: 30-12-2007, 14:08:38
une mendoj qe ka virgjeresha..ka dal xhaxhi doktori qe i qep mire.lool

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#33 ne: 30-12-2007, 15:18:00
A ka virgjeresha? Ka rendesi kjo?
   Per ju djem. Do te deshironit nje vajze qe do ta gjenit virgjereshe, e, pasi te shihte "lezetin" tju vinte brire, apo do te preferonit nje vajze jo virgjereshe qe do tju perkushtohej vetem Juve?
  Per ju vajza. Do tju pelqente qe kur te martoheshit te mos dinit se ceshte seksi, dhe te mbeteni si dru para atij qew do te donit ti falni gjithshka qe deshiron? hmmmmm:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#34 ne: 30-12-2007, 17:27:04
...Miku nuk do te deshiroja ti pergjigjesha asaj pyetje pasi per mua as njera as tjetra nuk do te kishin asapak rendesi ....Une do te deshiroja qe partnerin tim  ta doja dhe respektoja me shpirt ...nese do te ishte fati qe do ti duhet te me mesonte ai ashtu qofte e nese do te isha disi me e ekperimentuar nga ana seksuale pse jo do mundohesha qe te kenaqeshim te dy ...por kur vjen puna asgje nuk ka rendesi ne ato momente sepse gjeja me e bukur eshte fakti qe jemi te dy dhe qe te dy ndjeni dicka te bukur per njeri tjetrin....e nese do te ishte dicka thjesht seksuale atehere "njeri del gjithmon pak me i pa kenaqur"

P.S Mos harro egziston dhe mundesia qe te jet femra ajo qe do ta mesoje partnerin :D (mua kjo do te me pelqente me shume :D) ehhh jam Tironse une (mendoj se e ke lexuar temen qe Tironsit i duan partneret e virgjer :D)

 • Postime: 7
Virus*
#35 ne: 01-01-2008, 11:43:50
Ahuaha lenii bre ktoo sene !! qysh ska Virgjereshaa E para osht ne horoskop shenj:P .. Ujorii..!!

 • Postime: 2
bliny
#36 ne: 13-02-2008, 22:59:21
Virgjerasha ende ka por edhe ato te paktat qe kan mbet nuk mund ta durojne faktin qe janë te virgjera kështuqë ia marrin VETES virgjerinë , nuk ka vajzë qe do donta ta mbante virgjeritetin me shum sesa 18 vjeq :D
« Editimi i fundit: 14-02-2008, 13:57:49 nga Berni »

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#37 ne: 10-10-2008, 20:55:20
Pak shume ekzistojne vallaiii... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#38 ne: 11-10-2008, 04:10:41
Po kishte  mbetur nje bre po e mori Lefteri .....uuu Jo perseri e virgjer eshte ajo .....:D
Si ka mundesi ????  LOL :D

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#39 ne: 13-10-2008, 13:07:25
Egzistojne por jane shume te pakta!
mishel
#40 ne: 14-10-2008, 11:22:24
Ekzistojne vetem neper endrrat e meshkujve trapa qe pastaj i hedhin grate nga ballkonet.....

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#41 ne: 14-10-2008, 16:59:34
Kane ekzistuar :D
Emira
#42 ne: 14-10-2008, 17:28:33
Pse mi, ke plot nga ato neper cerdhe e kopeshte...me shume fat neper shkollat fillore deri nga klasa e katert  :D le te shpresojme  :D po ne te pesten e te gjashten pastaj nga Albania nuk di c´behet po kendej kane shkalluar fare  :@

 • Postime: 45
 • Gjinia: Femer
boonita
#43 ne: 02-12-2008, 15:40:05
ka si nuk ka ..edhe pse ju duken te pakta ka me shum se pak dhe me pak se shume,,,,,por crendesi ka!

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer
qershija
#44 ne: 02-12-2008, 15:46:45
Ma merr mendja se ka normal ama jane te pakta ,,,,
une nuk kuptoj perse shum meshkuj kerkon qe femra 
te cilat mendoj te martohen me te, te jete vergjine,,
kur ata vet nuk jane me siguri,,,kur nje mashkull nuk ka pas
kurr te dashur ose nuk ka ber kurr seks i takon te kerkon femer te virgjer,,,,, ;)

 • Postime: 45
 • Gjinia: Femer
boonita
#45 ne: 02-12-2008, 15:58:02
Ma merr mendja se ka normal ama janë te pakta ,,,,
unë nuk kuptoj përse shum meshkuj kërkon qe femra 
te cilat mendoj te martohen me te, te jetë vergjine,,
kur ata vet nuk janë me siguri,,,kur një mashkull nuk ka pas
kurr te dashur ose nuk ka ber kurr seks i takon te kërkon femër te virgjër,,,,, ;)
E dashur Qershi! Se di a jam e denje per te kthyer nje pergjigje cilsore,meshkujt "shqiptare"kane kerkuar dhe s'kane per te reshtur se kerkuari kte gje!me duket e "gabur"
sepse une them me mire i provuari sesa i deshiruari!
ata meshkuj qe kerkojne nje gje te tille fundosen me kembet e tyre ne gabimet e femres kurse mashkulli qe e ka femren me pervoj besoj qe e ka me te lehte te kuptohen,,,,,,ky eshte mendimi im,une do te doja qe femra te mos shihet nga ana fizike
por ajo mendore!keshtu e mendoj une te pakten !meqe vete shikoj anen pozitive te mashkullit ate qe ai shfaq !....
gjithsesi mendimi im !

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#46 ne: 23-03-2010, 06:50:11
Ekzistojne, aman virgjeria nuk ka me ate vleren e madhe simbolike (ndershmeri) qe ka pasur me perpara  :)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#47 ne: 23-03-2010, 20:08:20
dhe ato pak qe kane mbetur se kupojne se cfare kane humbur gjithe kete kohe.... :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#48 ne: 01-04-2010, 15:33:08
sigurisht qe ekzistojne
ndryshe nuk do kish zhvirgjeresha  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#49 ne: 01-04-2010, 15:49:47
Shqiptaret e lidhin faktin e virgjerise me ate te besnikerise ndaj partnerit por qe nuk ka te beje aspak.Virgjeria eshte nje fakt personal pa dallime seksi e pa pike rendesi globale.Ne kohet tona (mendo viti 2010) ka pak njerez qe akoma e ruajne virgjerine e kjo pakice o sjua lejon feja ose ka nga ato/ata qe ruajne pastertine trupore me virgjerine e nderkohe ndergjegjen e kane te qelbur ... e mgjate une do vleresoja "virgjerine' e ndergjegjes me shume se gjithcka...