Virgjereshat a ekzistojne me????? - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Virgjereshat a ekzistojne me?????

Virgjereshat a ekzistojne me?????

· 88 · 12046

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

ne: 26-12-2007, 16:17:31
 ;)

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 26-12-2007, 17:14:15
normal qe ekzistojne por jane shume te pakta

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-12-2007, 18:22:31
si nuk egzistojn, patjeter, qe po...edhe kjo siper etille duket :D

#3 ne: 26-12-2007, 18:58:23
ore qe lindim te tilla eshte e pamohueshme...probl emi eshte pse na e marrin

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-12-2007, 20:19:05
E moj Mishel, halle halle kjo dynja..shume me t'futme....

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-12-2007, 21:00:02
Cdo femer ka pak shpirt K....,duke perfshire ketu edhe virgjereshat,keshtu qe asnje femer nuk eshte naive ne kuptimin e plote te fjales!

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 26-12-2007, 22:11:45
Virgjereshat uaa posi jo une jam virgjeresh....dhe kete jave kisha shume fat nga jupiteri :D LOL

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 26-12-2007, 22:16:14
Virgjereshat uaa posi jo unë jam virgjeresh....dhe këtë jave kisha shumë fat nga jupiteri :D LOL
o Lisa po mendohu mire

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 26-12-2007, 22:18:17
JO mo nuk kam c'mendohem une e lexova gazeten ne mengjes :D LOL

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 26-12-2007, 22:46:37
ore qe lindim te tilla është e pamohueshme...probl emi është pse na e marrin
si ke fol tashi sikur sdoni ju qe tua marrin

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 26-12-2007, 22:50:15
o Lisa po ca te thoshte horoskopi tamam

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#11 ne: 26-12-2007, 23:57:12
Virgjereshat uaa posi jo unë jam virgjeresh....dhe këtë jave kisha shumë fat nga jupiteri :D LOL


Hahahah e paskemi te njejten shenje une dhe ti LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 27-12-2007, 04:21:11
Offfff,,,, po shkoj te nderroj datelindjen une..... :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 27-12-2007, 19:09:44
Bekimo s'ka gje mire e ke Demi-n ti mos e nderro :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 27-12-2007, 21:13:52
eh nje me pak qe dje. :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 27-12-2007, 21:34:50
Amon sa me takt ja bo qefin vetes ...te vdes komshia ime per ty ishalla :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-12-2007, 21:41:22
vdekte e mbeste ne vend pse moj po s'ja bera une qejfin vetes kush ta beje.? :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 27-12-2007, 21:58:51
e drejt e drejt kush ka me morr munimin me te bo qefin ty :D LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#18 ne: 27-12-2007, 23:52:01
Bekimo s'ka gjë mirë e ke Demi-n ti mos e ndërro :D

Haha jo jo Dashi i pershtatet me shume ketij LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 28-12-2007, 09:59:54
e drejt e drejt kush ka me morr munimin me te bo qejfin ty :D LOL

Nuk kam ndermend te te mbush mendjen ty me argumenta rrushe :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 28-12-2007, 16:10:29
Mos e merr mundimin se e kam te qarte ...;) :) (po beja shaka ...aman mavri se mo me merzitesh se mezi te kam do me duhesh ndonje dit me ate zat qe me ke :D )

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 28-12-2007, 16:27:24
LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 28-12-2007, 16:31:14
Sa kemi vuajtur per te shpuar virgjereshat mo dreqi e mori. LOL LOL   Po em shuem me ato qe benin si virgjeresha. LOL LOL

#23 ne: 28-12-2007, 16:36:17
po ato jane virgjeresha te zgjuara dhe i lumte kur gjejne hahahahaha

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#24 ne: 28-12-2007, 16:59:08
U besojne ty varfrat u besojne. Po kujt u besojne se LOL

Temat e fundit