Virgjereshat a ekzistojne me????? - Ndjenja

×
Hyrja
Profili

Virgjereshat a ekzistojne me?????

Virgjereshat a ekzistojne me?????

· 88 · 10907

 • Postime: 12

ne: 26-12-2007, 16:17:31
 ;)

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 26-12-2007, 17:14:15
normal qe ekzistojne por jane shume te pakta

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-12-2007, 18:22:31
si nuk egzistojn, patjeter, qe po...edhe kjo siper etille duket :D

#3 ne: 26-12-2007, 18:58:23
ore qe lindim te tilla eshte e pamohueshme...probl emi eshte pse na e marrin

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-12-2007, 20:19:05
E moj Mishel, halle halle kjo dynja..shume me t'futme....

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-12-2007, 21:00:02
Cdo femer ka pak shpirt K....,duke perfshire ketu edhe virgjereshat,keshtu qe asnje femer nuk eshte naive ne kuptimin e plote te fjales!

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 26-12-2007, 22:11:45
Virgjereshat uaa posi jo une jam virgjeresh....dhe kete jave kisha shume fat nga jupiteri :D LOL

 • Postime: 12

#7 ne: 26-12-2007, 22:16:14
Virgjereshat uaa posi jo unë jam virgjeresh....dhe këtë jave kisha shumë fat nga jupiteri :D LOL
o Lisa po mendohu mire

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 26-12-2007, 22:18:17
JO mo nuk kam c'mendohem une e lexova gazeten ne mengjes :D LOL

 • Postime: 12

#9 ne: 26-12-2007, 22:46:37
ore qe lindim te tilla është e pamohueshme...probl emi është pse na e marrin
si ke fol tashi sikur sdoni ju qe tua marrin

 • Postime: 12

#10 ne: 26-12-2007, 22:50:15
o Lisa po ca te thoshte horoskopi tamam

 • Postime: 4261

#11 ne: 26-12-2007, 23:57:12
Virgjereshat uaa posi jo unë jam virgjeresh....dhe këtë jave kisha shumë fat nga jupiteri :D LOL


Hahahah e paskemi te njejten shenje une dhe ti LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 27-12-2007, 04:21:11
Offfff,,,, po shkoj te nderroj datelindjen une..... :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 27-12-2007, 19:09:44
Bekimo s'ka gje mire e ke Demi-n ti mos e nderro :D

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 27-12-2007, 21:13:52
eh nje me pak qe dje. :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 27-12-2007, 21:34:50
Amon sa me takt ja bo qefin vetes ...te vdes komshia ime per ty ishalla :D

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-12-2007, 21:41:22
vdekte e mbeste ne vend pse moj po s'ja bera une qejfin vetes kush ta beje.? :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 27-12-2007, 21:58:51
e drejt e drejt kush ka me morr munimin me te bo qefin ty :D LOL

 • Postime: 4261

#18 ne: 27-12-2007, 23:52:01
Bekimo s'ka gjë mirë e ke Demi-n ti mos e ndërro :D

Haha jo jo Dashi i pershtatet me shume ketij LOL

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 28-12-2007, 09:59:54
e drejt e drejt kush ka me morr munimin me te bo qejfin ty :D LOL

Nuk kam ndermend te te mbush mendjen ty me argumenta rrushe :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 28-12-2007, 16:10:29
Mos e merr mundimin se e kam te qarte ...;) :) (po beja shaka ...aman mavri se mo me merzitesh se mezi te kam do me duhesh ndonje dit me ate zat qe me ke :D )

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 28-12-2007, 16:27:24
LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 28-12-2007, 16:31:14
Sa kemi vuajtur per te shpuar virgjereshat mo dreqi e mori. LOL LOL   Po em shuem me ato qe benin si virgjeresha. LOL LOL

#23 ne: 28-12-2007, 16:36:17
po ato jane virgjeresha te zgjuara dhe i lumte kur gjejne hahahahaha

 • Postime: 1460

#24 ne: 28-12-2007, 16:59:08
U besojne ty varfrat u besojne. Po kujt u besojne se LOL

Temat e fundit