Virgjereshat a ekzistojne me????? - 4 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Virgjereshat a ekzistojne me?????

Virgjereshat a ekzistojne me?????

· 88 · 11821

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#75 ne: 15-01-2013, 17:20:38
Tipi pse sme beson valle? Lol

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#76 ne: 16-01-2013, 16:27:31
Ne horoskop egziztojne. :-)

Akoma eshte kaq e rendesishme kjo pyetje ne vitin 2013 ?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#77 ne: 16-01-2013, 16:32:28
Per mua eshte Jetike ti kiss

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#78 ne: 16-01-2013, 17:07:46
Per mua jo dhe aq Mishel. Rendesi ka njeriu, dhe jo uniforma me te cilen pretendon te duket dikush tjeter.
Pastaj nqs nje mashkull kerkom nje femer te virgjer, separi edhe ai vet duhet te jete I virgjer. Dhe nqs nuk eshte, edhe partneri le te jete I barabarte per nga sjellja.

Edhe shume ironike fakti, qe vendet me te prapambetura te botes e vleresojn aq shume virgjerine, ndersa vendet me te zhivilluara vleresojn intelegjencen e njeriut.

Edhe une vleresoj vizionin dhe itelegjencen, dhe jo virgjerine e dikujt.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#79 ne: 16-01-2013, 17:14:51
Epo ti je amerikan vlla

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 16-01-2013, 17:27:07
Amerikan dhe Shqiptar. Me krenari I mbaj dyja nenshtetesite. Cdo komb, tradite, dhe kultur te meson shume gjera te bukura.

E di se nga trevat tona, femra pos qe e virgjer, si ndeshkim I jepet Kartoni I Kuq I jetes... Lol :-)

Por me kujtohet nje ndodhi e bukur ne bibel. Ku njehere njerzit e nje qyteti u mblodhen per ta gurezuar nje femer qe kishte bere kurveri. Dhe vjen edhe Jezuzi si gjykates, dhe u thote. "Le ta hell gurin e pare, ai/ajo nga mesi juaj qe eshte pa asnje mekat ne kete ceshtje."
Dhe per cuditeri asnje nuk holli gure, dhe te gjithe u larguan.

E Kuptove ? • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#81 ne: 16-01-2013, 19:31:46
Po me thua per Maria Magdalenen,prostituten qe e fali Biri i Zotit Jezu Sali Ram Krishti/???? Apo ngaterrova historine?

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#82 ne: 16-01-2013, 23:24:40
mos e ke fjalen per Zj. Jozefina Topfare, apo ate tjetren HejMojLinda Meksi ? :-)
Une do kisha zgjedhur kete te dyten, edhe pse s'eshte e virgjer, nje mosto ben per te gjitha....  :D

Enveri thoshte "Te na rroje partija", duhet te ket pasur me 2 kuptime kete shprehjen ai tutkun...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#83 ne: 17-01-2013, 06:21:57
Merak i madh virgjeria.....si thoni per piedestal

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#84 ne: 25-07-2013, 14:47:43
po ne endrrat e meshkujve

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#85 ne: 12-02-2020, 16:37:08
Te virgjera ku?! 😂🙃

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#86 ne: 12-02-2020, 18:56:33
Mënyra se si pyetja nuk është specifikuar apo ndarë në moshë, vend, etj., besoj se po, por vështirë të vërtetohet me fakte  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#87 ne: 12-02-2020, 19:03:50
Ehe ne endrrat tona 🤓🙃🙃

Temat e fundit