×

Xhelozia, buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj??

Xhelozia, buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj??

· 27 · 3095

  • Postime: 7051
  • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 18-02-2020, 07:44:44
Dashuria pa xhelozi eshte me e forte, me e gjalle, eshte e stermbushur me embelsi e miresi. :)
E them nga eksperienca  :P

  • Postime: 3250
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#26 ne: 18-02-2020, 08:08:05
Te isha xheloze, do flisja ndryshe, por nuk jam hiq, por bisedojm disa here dhe me thote beju pak, i theme sdi :D