Xhelozia, buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj?? - 2 - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Xhelozia, buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj??

Xhelozia, buron nga dashuria apo paralajmeron fundin e saj??

· 27 · 3998

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#25 ne: 18-02-2020, 07:44:44
Dashuria pa xhelozi eshte me e forte, me e gjalle, eshte e stermbushur me embelsi e miresi. :)
E them nga eksperienca  :P

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 18-02-2020, 08:08:05
Te isha xheloze, do flisja ndryshe, por nuk jam hiq, por bisedojm disa here dhe me thote beju pak, i theme sdi :D

Temat e fundit