Zhvirgjerimi, si e perjetoni ju femrat..... - Ndjenja

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zhvirgjerimi, si e perjetoni ju femrat.....

Zhvirgjerimi, si e perjetoni ju femrat.....

· 170 · 21942

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

ne: 24-02-2008, 22:08:09
Mbas zhvirgjerimit vjen nje jete e re seksuale, pertej imagjinates, prekjes, dhimbjes apo qejfit. Si e perjetoni? Cfare ndjeni kur me duart tuaja delikate prekni penisin e nje mashkulli qe e doni me shume se qenien tuaj....
 
« Editimi i fundit: 06-11-2020, 18:39:26 nga M A X »

#1 ne: 24-02-2008, 22:09:09
hajde teme hajde

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#2 ne: 24-02-2008, 22:14:48
tema eshte teper e ndjeshme por e paragjykuar nga ana sociale. Keshtu qe mos ngurroni te shprehni vetvetem

#3 ne: 24-02-2008, 22:20:47
rUne nuk po them gje si fillim..ia le rradhen femrave me te medhaja apo meshkujve se une..jo per gje po i vogli hap rruge :)

Mgjs teme aktuale..dhe e e qelluar !

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#4 ne: 24-02-2008, 22:25:56

temë interesante...

ujku... na fol për eksperiencën tënde si fillim që t'futemi n'brendsi të temës

p.s ç'far ësht penisi...?

#5 ne: 24-02-2008, 22:27:53
Ahahahah plasi ketej leksione seksiologjike :)


Ujku ka dash me dite per eksperiencen e femrave jo me kot se ka ngritur gjithe ate derr pyetje :)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#6 ne: 24-02-2008, 22:37:18
temë interesante...

ujku... na fol për eksperiencën tënde si fillim që t'futemi n'brendsi të temës

p.s ç'far ësht penisi...?

me vjen keq por tema eshte femrat e forumit, sa per penisin tim po te them se nuk e kam nxjerre ne ankand. hmmmmm:

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#7 ne: 24-02-2008, 22:45:46

e ç'përgjigje pret...?

them se dhe femrat ashtu si ti... kur ke kap p!dh për herë t'parë atë sensacion kan

pra... na trego ti diçka që t'fillojm e t'na hapet fantazia t'gjithve

p.s stë pyta e ke n'shitje... po ç'do të thot, e intuita ime m'thot që penisi na qënka k@ri

nejse,

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#8 ne: 24-02-2008, 23:41:41
une do te doja te degjoja ca mendime te virgjera nga femrat e mesuara tashme. Gjithsesi me duhet te sqaroj se termi "prekje" ka te beje me rastin kur nje femer nuk e ka per here te pare.
Sa per penisin ose  k@rin ne pergjithsi kam bere ca vargje te kjo rubrike, por po te them se nuk eshte ky qellimi.

#9 ne: 25-02-2008, 07:31:03
vetem hulumtime dhe asnje fjale per temen. nejse mendimi im - hera e pare ka qene nje zbulim drejt rruges se gjate e te mundimshme te se panjohures. kur kam ndjere per here te pare me ane te prekjes , penisin apo quajeni si te doni, tere qenia ime u fokusua ne te. nuk di ne ishte kenaqesi, frike apo deshire....mbase te tria.nderkohe qe sot mund te them se eshte nje ndjesi unike tek ndjen sesi ndryshon permasat vetem nga nje prekje apo ledhatim! tek ndjen se mashkulli qe ke prane te deshiron dhe kjo me pas eshte e dukshme. procesi i prekjes eshte shume i rendesishem, pasi ne te shprehet gjithe feminiliteti apo seksualiteti femeror. menyrat e te prekurit jane individuale, nuk pergjithesohen . personalisht i ve tere arsenalin tim ne perdorim ne qellim te kenaqesise! nuk di nese isha e drejtperdrejte apo e terthore hahaha

 • Postime: 7496
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-02-2008, 13:46:14
Ke hapur nje teme interesante Ujku. Tani te presim diskutimet. :)

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-02-2008, 13:50:08
Uhhhh gabim kam hyr une ketu heheheheheh sigurisht kam humbur rrugen

#12 ne: 25-02-2008, 14:00:06
kam pershtypjen se kjo teme do mbetet  thjesht me kaq, hahahaha. qofsha e gabuar.

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 25-02-2008, 14:19:53
Them qe vajzat qe kane shkruar jane per tu pershendetur per mendimet e tyre te sinqerta.
Tani theme se duhet ta mari fjalen autori i temes me mendimet e tij te vyera.

#14 ne: 25-02-2008, 14:33:08
Jetime do ngel e shkreta LOL LOL

 • Postime: 2214
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 25-02-2008, 16:13:37
Uhhhh gabim kam hyr unë këtu heheheheheh sigurisht kam humbur rrugën
hahaha sa cute qe je moj dreq, shume e lezetshme :)
Une hyra me qellim se dua te lexoj :P po vete skam c'them  :P

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 25-02-2008, 19:16:02
Me terheqi titulli edhe mua dhe per ktet gje hyra,po me vone i rashe pishman heheehhe,ti edhe me e lezetshme

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 26-02-2008, 00:02:34
Respekt per te dyja guximtaret e forumit...Capi dhe Mishel....

Me falni, por une nuk kam ç'te them ne menyre te drejtperdrejt me temen...... :P

#18 ne: 26-02-2008, 16:25:37
po nuk shkrova une te kjo teme behet nami;-)))

zhvirgjerimin e kam perjetuar si nje proces jo te bukur. seksi me dukej si nje gje e panevojshme, si nje lufte ndermejt dy gjinive kur isha vajze.
as vete nuk e di se pse me ishte ngulitur ne mendje kaq negativisht seksi. them se e kam provuar me shume per pune kureshtjeje sesa per "qejf", te pakten ne fillim;-)) se sot gjerat kane ndryshuar...
ndoshta ishte keshtu sepse ne kohen time nuk flitej hapur dhe natyrshem mbi dashurine fizike dhe bukurine e saj, per magjine qe ajo mbart me vete...vetem shahej: Te q...motren, mamin...etj!!! E ku te mos beheshe me fiksime pastaj ;-)) le qe behej edhe fjale per "nderin", pra po te beje dashuri me dike, te humbte "nderi".

heren e pare kur kam kapur penisin me dore, jam frikesuar, u tremba, dhe kaluan muaj a ndoshta nje vit i tere kur e mora guximin perseri. thoja me vete: " O Zot i madh! Po ky do te me vrase me kete pjese te trupit te tij apo te me tregoje se c´eshte seksualiteti?" u zhvirgjerova jo heren e pare kur bera seks, por tamam fare them heren e trete;-)) e kam lekuren e trashe...

kur mbaroi procesi, isha e lumtur qe nuk vdiqa ;-)))

serjozisht muhabeti, ndjenjat me linden me vone, shume me vone...

 • Postime: 239
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 26-02-2008, 19:14:48
Cna eksituat me kete teme esht edhe nat tani  :D :D

#20 ne: 26-02-2008, 23:29:09
 hmmmmm: emira ka me keq se ty te keqen. une jam zhvirgjeruar mbas me shume se 3 seancave. ehhh kur e kujtoj me vjen e te qesh e te qaj. ka shume te forta, qe asokohe i perjetoja me dhimbje, sot i tregoj si qyfyre. po nuk po i tregoj se kam hall se na "prishet" morali ndonjerit ketu.

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#21 ne: 26-02-2008, 23:39:29
Eshte bere forumi aq i flliqet sa me leht me bie ti them gruas qe isha ne strip bar se ne forum. pupupu goca pa turp  metelefono)

#22 ne: 27-02-2008, 07:46:52
Është bërë forumi aq i flliqet sa me leht me bie ti them gruas qe isha ne strip bar se në forum. pupupu goca pa turp  metelefono)

Flm Karatist, me ke bere te qesh me zemer tani. Po he mo burre i dheut edhe ti, se muhabet po bejme, ja po flasim mbi nje teme "normale". Shpresoj te flasesh me gruan edhe ti;-))
Se harrova te te pyes, te virgjer e ke marre;-??

#23 ne: 27-02-2008, 10:44:14
hmmmmm: emira ka me keq se ty te keqen. unë jam zhvirgjeruar mbas me shumë se 3 seancave. ehhh kur e kujtoj më vjen e te qesh e te qaj. ka shumë te forta, qe asokohe i perjetoja me dhimbje, sot i tregoj si qyfyre. po nuk po i tregoj se kam hall se na "prishet" morali ndonjerit këtu.

O Mishel, nuk dua ta imagjinoj se si je zhvirgjeruar  :D ... Ma pret mendia se ka qene e dhimbshme... hmmmmm:

Pas heres se pare seks, une kam menduar gjithe kohen: " Per kete gje rrotullohet bota????  :O Kot fare eshte, sa budallenj qe jane njerezit!!!Nuk kam per ta perseritur me!!!"
 LOL


Tani e dine te gjithe se sa genjeshtare jam;-))))))))))))))

#24 ne: 27-02-2008, 10:48:00
Me duar e kembe jemi zhvirgjeruar......e me ulerima LOL cdoni me  LOL,ta mbaj mend ate nate maji ketu e sa viteve 4-5 viteve mos gaboj LOL po dhe ai pyky nuk kishte pare ndonjhere te virgjer........LOL

Temat e fundit