Organizata Joqeveritare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Organizata rinore joqeveritare, lëvizje studentore, shoqata e asociacione.

*
reflektues
29-05-2006, 22:50:51

Rrjeti i Grupeve të Grave të Kosovës

RRJETI I GRUPEVE TË GRAVE TË KOSOVËS Misioni i Rrjetit të Grupev...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
ErionB
16-03-2005, 14:07:52

KONFERENCE STUDENTORE NE NY

 Gjenerata e Re Shqipetare  Universiteti i Connecticut  Universiteti i Bostonit Ju ftojne te jeni pjese e Konferences: "BASHKIMI STUDENTOR SHQIPTARO - AMERIKAN" Data: E Shtune, 16 Prill, 2005 Vendi: New York, NY Ora: 9:00am - 3:00pm Konferenca B.S.SH.A ka si qellim:  -  Te mbledhe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-03-2005, 07:17:48

MJAFT: JO KAZINOVE PA PYETUR QYTETARET

Deklarate per media----------------------Lëvizja MJAFT ka kërkuar sot që Ministria e Financave, Qeveria Shqiptaredhe të gjitha institucionet e përfshira në procesin e dhënies së licencavepër hapjen e një numri kazinosh në territorin shqiptar, të mos ndërmarrinasnjë hap të mëtejshëm në këtë proce...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AS@N High
23-01-2005, 11:18:41

AS@N High - Rrjeti i gjimnazisteve shqiptare brenda dhe jashte vendit

• AS@N High eshte nje rrjet gjithepershires i nxenesve shqipetare ne bote qe studiojne ne shkollat e mesme brenda dhe jashte Shqiperise. • Qellimi kryesor i AS@N High eshte te orientoje dhe te integroje nxenesit shqipetare qe studjojne ne shkollat e mesme brenda dhe jashte vendit ne ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe