Pajisje Elektronike - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Pajisje Elektronike

Pergjigje nga: angeldeviled, olti, Gjumashi

USB Stick!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
fashisti
13-09-2005, 19:03:05

Televizori ne vite.

deri ne 1935
[/size][/font]televizori francez.televizori rus
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-08-2005, 18:19:01

Sistemi për Pozicionim Global - GPS

Rrjeta dhe Telekomunikim - 12/08/2004 - Shkruar nga: Genc B. KASTRATI - Global Positioning System / Sistemi për Pozicionim GlobalGPS është një sistem satelitor për navigacion që punon në të gjitha kushtet atmosferike. Sistemi është zhvilluar nga Departamenti i Mbrojtjës dhe qëllimi fillestar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: bnik2, olti, angeldeviled

Telefonat UMTS

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe