Cfare kompjuteri keni? - 2 - Pajisje Elektronike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Sa eshte procesori i kompjuterit tuaj?

deri 1.5 gh
deri 2 gh
deri 2.4 gh
deri 2.8 gh
mbi  2.8 gh

Cfare kompjuteri keni?

Cfare kompjuteri keni?

· 53 · 15697

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 11-02-2009, 08:59:07
Intel Pentium 4
Procesor :        3 GHz
Ram :             1.5 Gb
Hard disk Memory: 80 Gb
Graphic Card:     512M

 • Postime: 64
 • Karma: +0/-0

#26 ne: 12-02-2009, 13:11:45
laptop  HP 6730s
proc. 2.16(x2)
RAM  3 Gb
HD   320
graph. card 1 Gb

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 15-12-2009, 14:02:19
proc. 2.4
RAM  512 Mb
HD   320
graph. card 1 Gb

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 16-12-2009, 20:20:18
Intel Pentium 4
3.2 Ghz
1 Gb DDRAM
80 Gb hard diskun
258 MB karta grafike

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#29 ne: 19-05-2010, 20:20:35
i Imi i ka keto performanca : DeLL
 2.8 GHz
 1.00 GB of Ram
 80 GB Hard Disk
 64 Mb Graphic Card. :)

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 21-05-2010, 17:49:43
acer aspire 5920...... e kam qe prej 2 vjetesh edhe me ka ecur shume mire pavaresisht se i kam nderruar vete 2 here programet nga vista ne xp e se fundemi ne windows 7 ultimate

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#31 ne: 18-06-2010, 22:59:48
procesori 4 core
.......

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#32 ne: 18-06-2010, 23:12:02
Intel Pentium 4
Procesor: 2.8
512 Mb: DDRAM
G-Force 4: 128Mb +tv out
HD: 80GB
Motherboard:  ASUS
DVD/RW:  52x
Monitor: 19'
Keyboard: Genius
Optical Mouse : Genius :
perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 19-06-2010, 00:24:00
te ri :)
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 14:53:04 nga N.O.R.E »

 • Postime: 128
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#34 ne: 22-09-2010, 01:14:32
Dell OptiPlex 755 Core 2 Duo @2.33 Ghz
RAM - 2 Gb
Grafika - 385 Mb (onboard)
HDD Memory  -  2 HDD perkatesisht 80Gb(njera) + 120Gb(tjetra) = 200Gb Total

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#35 ne: 05-10-2010, 20:45:32
HDD eshte ne 60GB dhe eshte kapaciteti te cilin e perferoj  me se shumti.

 Poashtu perdori dhe HDD te dores te cilin e konektoj ne pc te ndryshem ne te cilin i mbaj programet e domozdorshme. Verbatim  500GB Portable HDD

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#36 ne: 19-07-2011, 10:06:52
intel
pentium 3  1.2 ghz
ram 756mb
video card 32 mb

 • Postime: 53
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#37 ne: 19-03-2012, 16:07:27
i7 2.8

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 19-03-2012, 18:20:44
E kujt i plasi trapi ca kompjuteri kam un?

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#39 ne: 22-04-2012, 14:22:19
E kujt i plasi trapi ca kompjuteri kam un?
Ske faj ti vre jo....
2.7 Ghz per do ishte me mire nje me i shpejt.

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#40 ne: 22-01-2013, 11:07:04
Kam nje PC Table Samsung dhe jam e apasionuar pas AIVC - Android App.
Te shkrin se qeshuri ajo teta kur i ben pyetje :)

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#41 ne: 23-01-2013, 02:58:10
i5 1.7 Ghz
8GB RAM
2GB  nVidia
500 GB HDD

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 23-01-2013, 06:07:51
MacBook Pro (Apple), No Limit on GB.
Mbi 2.8 GH
iPhone 4S (Apple)

askush nuk paska apple computer ketu ? me vjen keq per ju, dhe vuajtjet e juaja te pa nevojshme  :(

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#43 ne: 23-01-2013, 12:12:39
MacBook Pro (Apple), No Limit on GB.
Mbi 2.8 GH
iPhone 4S (Apple)

askush nuk paska apple computer ketu ? me vjen keq per ju, dhe vuajtjet e juaja te pa nevojshme  :(
Kush tha qe vuan ?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#44 ne: 23-01-2013, 16:57:06


kete kam

si eshte mire eshte?

 • Postime: 293
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 23-01-2013, 17:29:55
Security
Chipset
Graphic card
Operating System
Input/Output Port
Audio
Screen Size
Battery
Graphic
ODD
Specialty
Port Replicator
System Memroy
Processor
Processor - Facet
Webcam
AC Adapter
HDD Security, Kensington Lock
Mobile Intel® PM/GM 965 Express / SiS M671DX
NVIDIA® GeForce® 8600M GS (2568MB VRAM, *TurboCache Support) or NVIDIA® GeForce® 8400M G (128MB VRAM, *TurboCache Support) or ATI Mobility Radeon™ HD 2400/2600(256M VRAM, *HyperMemory™ Support with SiS M671DX) or Intel® GMA X3100(up to 358MB)
Windows Vista® Home Premium
4xUSB, RJ11, RJ45, VGA, S-Video Out, HP-out/SPDIF, Mic-in, Line-in, IEEE1394
24bit High Definition, Internal Mic
15.4
6Cell(Li-Ion / 2400mAh)
Discrete
DVD Combo / DVD Super Multi Dual Layer (DVD-R/RW, +R/RW, RAM)
None
None
512/1024/2048MB DDR2(667Mhz, Up to 4GB)
Intel® Celeron® Processor 540, 1MB L2 Cache,1.86GHz, 533Mhz FSB
Intel® Celeron®
*LG Smart Cam (1.3M Pixel) with Internal Mic
90W

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 23-01-2013, 18:03:29
CPU: Adm athlon 2800 2.08 ghz
Graphic Card: 125 nvidia gefocre 5200
Ram: 1gb ddr
Hdd: 40 GB

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#47 ne: 24-01-2013, 01:33:59


kete kam

si eshte mire eshte?

Mishel Cfar performancash ka laptopi:)

p.s ja dhe foto e laptopit tim:P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#48 ne: 24-01-2013, 19:05:08
tashi nese jam e sakte ....ketu gjehen te dhenat???

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 02-04-2013, 18:59:39
Sony Vaio

Temat e fundit