Lexues elektronik Asus DR-570 - Pajisje Elektronike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lexues elektronik Asus DR-570

Lexues elektronik Asus DR-570

· 1 · 796

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-01-2010, 13:38:05
Lexues elektronik Asus DR-570
Kompania Asus ka paraqitur detaje për lexuesin e saj të ri elektronik Asus DS-570. Kjo pajisje do të duhej të del në shitje deri në fund të këtij viti.

Çfarë është ky model i cili mund të dallohet nga modelet tjera të cilat përfshijnë Amazon Kindle, Sony Reader e të tjerë? Para së gjithash është fakti se model në ekranin e vet prej gjashtë inçësh mund të riprodhojë pamje me ngjyrë.

Veç kësaj lexuesi elektronik DS-570 do të ketë edhe mundësinë e përpunimit të video dosjeve Flash si dhe mbështetje për Wi-Fi e 3G. (telegrafi.com)

Temat e fundit