Pajisja shumë e madhe touchscreen - Pajisje Elektronike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pajisja shumë e madhe touchscreen

Pajisja shumë e madhe touchscreen

· 1 · 507

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-03-2011, 14:03:12
A mendoni se keni parë produktet më të mira me ekran të ndjeshëm në prekje? Mendoni sërish sepse Unversteti i Groningenit ka paraqitur versionin e fundit me një ekran shumë të madh të vendosur në qendrën e tyre reale.

Për të parë vetë rreth pajisjes, softeurit dhe harduerit të ndryshëm të përdorur për të ndërtuar këtë ekran të ndjezshëm në prekje, shikoni në përshkrimin e videos në YouTube, të cilën mund ta shihni edhe ju më poshtë.

Nëse dëshironi të kuptoni më shumë klikoni mbi këtë video dhe kaloni tek faqja YouTube dhe klikoni në pjesën ku definohet përshkrimi më i detajuar i pajisjes së krijuar. /pcworld.al

Reality touchscreen University of Groningen

Temat e fundit