Shes HP Compaq 6910p - Pajisje Elektronike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shes HP Compaq 6910p

Shes HP Compaq 6910p

· 3 · 492

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-10-2010, 00:22:48
Operating System
MS Windows 7 Ultimate 32-bit
CPU
Intel Mobile Core 2 Duo T7300 @ 2.00GHz 51 °C
Merom 65nm Technology
RAM
2.0GB Dual-Channel DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)
Motherboard
Hewlett-Packard 30BE (U10)
Graphics
Moniteur Plug-and-Play générique @ 1280x800
Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family
Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family
Hard Drives
78GB FUJITSU MHW2080BH PL (SATA)
Optical Drives
HL-DT-ST RW/DVD GCC-M10N ATA Device
Audio
SoundMAX Integrated Digital HD Audio


CMIMI 350euro

Me kompjuterin ju keni : Qanten dhe Kabullen e karkimit.

Kompjuteri eshte ne gjendje rregullt.
Arsyja perse e shes eshte sepse - dua te mbaj vetem 1 Kompjuter.

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 02-11-2010, 12:18:34
shum i mir qenka edhe cmimin e paska te volitshem...po une jom per momentin anetare ne www.blejtash.com edhe atje blej e shes sende...se po ka mundesi ma shum...nese don mundesh me kontaktu ne email

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 02-11-2010, 22:18:23
azemi222   Pa tjter se do te kontaktoj kur te kam kohe te lire..do ju dergoj nje Mesazh ne posten elektronike qe ju keni publikuar ne profilin tuaj.

 Ju pershendes .

Temat e fundit