Tablet nga Apple? - Pajisje Elektronike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tablet nga Apple?

Tablet nga Apple?

· 1 · 436

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-12-2009, 01:42:27
Apple supozohet se ka rezervuar një hapësirë në San Francisco të Shteteve të Bashkuara për ngjarjen në të cilën do të duhej të paraqitej produkti më i ri i i madh i kësaj kompanie, raporton gazeta “The Financial Times”.

Qendra e konferencave “Yerba Buena Center” është rezervuar për të martën, 26 janar, në mënyrë që të në të organizohet një ngjarje e Apple. Ky paralajmërim sërish ka nxitur thashethemet për kompjuterin tablet të Apple i cili do të na duhej të na paraqitej atje.

Supozohet se Apple u ka bërë kërkesë një grupi të përzgjedhur të programuesve kompjuterik që të zhvillojnë aplikacione për iPhone e iPod që të përshtatin aplikacionet e tyre për pajisje me ekrane më të mëdha.

Si gjithmonë, Apple ka refuzuar të komentojë thashethemet për produktet e saja të radhës.

Telegrafi.com

Temat e fundit