Telefonat UMTS - Pajisje Elektronike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefonat UMTS

Telefonat UMTS

· 8 · 1803

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-07-2004, 21:21:17
Gjenerata me e re e celulareve. Un vdes per te pasur nje te tille

Se fundi ka dale ky qe duket me poshte. Eshte telefoni i gjenerates UMTS me i vogel dhe me i lehte dhe me nje mori opsionesh te mrekullueshme. Po me prishte mendja ta marr nje ;)

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-07-2004, 21:38:42 nga M A X »

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-07-2004, 21:23:06
 :detari

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-07-2004, 21:40:16 nga M A X »

#2 ne: 12-08-2004, 12:53:48
Ky eshte celulari qe une e perdor, i vogel, dhe praktik.

[attachment[/attachment]

#3 ne: 12-08-2004, 13:08:15
Ky eshte celulari qe une e perdor, i vogel, dhe praktik.

[attachment[/attachment]

#4 ne: 12-08-2004, 13:28:33
Disa lloje te telefonave.

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 12-08-2004, 13:30:32 nga Gjumashi »

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 28-12-2004, 21:40:31

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-12-2004, 23:35:19
Shum i lezetshem!

 • Postime: 294
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 06-07-2005, 14:47:19
ehi lal por eshte pak si  too much old Jojo:

Temat e fundit