Pamje | Templates | Themes

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
M A X
09-11-2011, 11:59:20

FabThemes - pamje per Wordpress

http://www.fabthemes.com/ ofron pamje per wordpress ashtu si mijera e mijera te tjere. E vecanta e ketyre eshte se pamjet jane shume cilesore dhe mbi te gjitha ato kushtojne 0 leke. Falas te gjitha...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Epoka X
02-07-2010, 01:54:14

Drupal Perfect Theme (free)

Per drupal nuk kam gjetur themes te mira dhe te forta ashtu sic ka per Joomla :dDerisa vizitova kte link

*
AlbCoder
28-03-2010, 10:19:17

Theme per Video dhe Lojra

Mushkonja Theme
 Po publikoj nje Theme qe e nxorra duke edituar disa theme te ndryshme wordpress dhe pak me dienin qe kame nga codex.Theme qe behet fjale eshte...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-11-2009, 16:08:49

Pligg Templates

Pligg po behet nje CMS teper interesant qe kohet e fundit po zhvillohet shume.Ka dhe pamje teper te lezetshme per te qe e bejne akoma me terhqes per ta perdorur ne projekte te ndryshme.Po jap ketu disa nga ato qe per mua ia vlen t'i perdoresh.Mystique/digitalnatureShkarkoje: [ur...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe